Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Przepraszam, dopiero teraz zauważyłam wpis. Dług jest na pewno, jednak nie wiem jaki, postaram się w poniedziałek napisać dokładnie bo muszę poogarniać kwestię sterylek na fundację PS. Mamba i tri wróciły dzisiaj tj. 06.08.2021 w miejsce bytowania. Obie były 15 dni (~) Również dzisiaj tj. 06.08.2021 pojechało bure coś złapane na działce, na zabieg i wróci w miejsce bytowania, jeśli to kotka za około 10 dni, jeśli kocurek jak najszybciej. To kotka, planowany zabieg w piątek 13.08 Na dziś dzień tj 06.08.2021 w Izbicy zalega rudy Mario i dzisiaj złapane bure na zabieg. Mario jest od 12.07 więc do dzisiaj to 36 dni.
  2. Moje ogłoszenia kotków, jeszcze dorobię kilka Wyróżnione: https://www.olx.pl/d/oferta/ruda-majeczka-adoptuj-pokochaj-CID103-IDKq8Sf.html Molly, Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/wybierz-kociego-przyjaciela-male-kotki-kociaki-CID103-IDKK4Ux.html - starsza piątka u Kasi https://www.olx.pl/d/oferta/tom-i-jerry-kotki-kociaki-do-adopcji-CID103-IDKK44B.html - czarnulki u Kasi Bez wyróżnień https://www.olx.pl/d/oferta/czarne-kociaki-rozgladaja-sie-za-domkiem-CID103-IDKIaeC.html - jeszcze raz czarnulki https://www.olx.pl/d/oferta/kocie-siostry-do-adopcji-CID103-IDKI9Qs.html - burasie https://www.olx.pl/d/oferta/piekne-rodzenstwo-luna-i-monsun-CID103-IDKCYB4.html Kaktus i Róża
  3. W szczebrzeskiej lecznicy na dzień 30.07. pozostaje 100 zł do zapłacenia za testy i badania krwi Basi (bura koteczka, którą ma na tymczasie Kasia). Pozostałe zadłużenie tam spłaciłam. W Izbicy są 3 kotki, zaznaczyłam na wątku (tu i na Izbicowym) od kiedy. Są to: rudy Mario, czarna Mamba na sterylkę i wiejska Tri na sterylkę. Czarna i tri wrócą w miejsce bytowania, dzisiaj powinnam mniej więcej wiedzieć kiedy. Kwoty nie znam, kastracje doliczamy do faktury na PS, ale za pobyt i leczenie będzie dług. Mario mógłby wracać gdyby miał dokąd, bo już czuje się dobrze, testy ujemne, został wykastrowany i chce wyjść. Poprosiłam o zdjęcia. Ogłoszę go z opcją domu wychodzącego, o ile jeszcze będzie mógł zostać w lecznicy. W sytuacji konieczności zabrania może wrócić tutaj, ale wolałabym jednak szukać mu domu. Będzie też rozliczenie od Kasi (maluchy 10 szt. i mama), ale nie mam dziś czasu nad tym usiąść, a są wpłaty i dary również z FB + kończący się bazarek.
  4. 1) Bójka, Brawurka - Bójka cała bura, Brawurka ma elementy tricoloru 2) Bójka, Brawurka, Bajka - Bajka biało-bura 3) i 4) Jerry i Tom (Jerry ma jedno oczko w trochę innym odcieniu) 5) Brawurka
  5. Na mój, przerzucić? Już nawet zadzwonił jakiś pan, "z Górki", niby był zdecydowany, ale nie odpisał na prośbę o adres.
  6. Rudzielec i najmniejsze bure to kocurki, jedna bura koteczka i koteczka szara, drugie szare kotka na 99% Oczy u najmniejszych są takie sobie, znaczy się są, ale cośtam się dzieje, przemyłam im i będą dostawały kropelki. Mają ponoć pięć tygodni, moim zdaniem wyglądają na mniejsze, ale nic dziwnego bo mamusia jest malutka, kolejna taka mała kicia urodziła, sama jest jeszcze dzieciakiem Jak dała radę... No i widać po maluchach, że nie jadła zbyt dobrze, karmili jakimś badziewiem jak to na wsi. Cała gromadka bardzo kochana, takie milutkie są, garną się do ręki - nawet maleństwa - i któreś mruczało...
  7. Poprzednia piątka, czyli Bójka, Brawurka, Bajka, Tom i Jerry jest tak super że szukamy domków. Zrobiłam ogłoszenia na razie grupkami https://www.olx.pl/d/oferta/czarne-kociaki-rozgladaja-sie-za-domkiem-CID103-IDKIaeC.html https://www.olx.pl/d/oferta/kocie-siostry-do-adopcji-CID103-IDKI9Qs.html I jeszcze jedno jest dla całej piątki ale coś długo wisi do zaakceptowania. Kasia ma dosłać pojedyncze kociaki to też jakoś się porobi dodatkowe ogłoszenie. Te są na Kraków.
  8. Fistaszek i Migdałek są przepiękne, w zeszłym roku nie brakowało dzwoniących chętnych na kociaki, liczę więc że już wkrótce telefony będą się odzywać i wszystkie maluchy znajdą super domki :) Tymczasem u nas, a dokładniej u Kasi, bo ja jestem upośledzona rodzinnie i lokalowo, jest kolejna rodzinka. To te maleństwa, które gdzieś wyżej wklejałam. W Izbicy nie ma miejsca, a tak pomyślałam wstępnie, że mogłyby na jakiś tydzień, dwa tam trafić. Ale trudno. Zaraz idę je obejrzeć i będziemy od jutra ogarniać leczenie na miejscu. Oczka brzydkie, ale widziałam gorsze, jestem więc optymistycznie nastawiona. Apetyt dopisuje, mamusia bardzo miła, proludzka. Młoda... Pewnie pierwszy miot. Kasi dziewczyny zgarnęły kociaki wczoraj ze wsi, jakaś baba wywaliła je na ulicę.
  9. :))) Jeśli ktoś jeszcze nie zajrzał na bazarek może zmotywują go te zdjęcia. Strasznie urocze kociaczki
  10. :))) Niestety burasi nie ma Jeszcze ona mi wisi na głowie, muszę pilnować bo nie ma co liczyć że ktoś poinformuje w porę. Ludzie nie mają czasu zwracać uwagi na koty Później są kociaki i "zabierać"!
  11. od 21.07 czarna "Mamba" i nieduża tri, sterylka planowana na 22, po zdjęciu szwów w miejsce bytowania (gospodarstwo)
  12. Właśnie pojechały do Izbicy na sterylkę: czarna "Mamba" mama pięciu kociaków i taka nieduża tri ze wsi jest tu na zdjęciu rzutem na taśmę, wcześniej nie było zgody na zabranie kotki, a opiekunka jest wiekowa więc ciężko było przekonać, niedawno trafiła do szpitala i kotką zajęła się sąsiadka, kicia już w ciąży i mam nadzieję że jeszcze nie jest za późno na zabieg. została burasia ze zdjęcia, dziś jej nie było, gdyby się jednak pojawiła to ostatnia kotka tam
  13. W kolejce do sterylizacji jest też kolorowa kotka, młoda, podrzucona zimą, najprawdopodobniej niedawno miała kociaki, które niby były też do zabrania w liczbie pięciu, potem niby 4, później jeden, a teraz w ogóle nie ma. Nie chcę myśleć, co się z nimi stało, może jeszcze będzie je widać bo okolica jest pełna budynków gospodarczych, ludzie mają tam koty - na szczęście większość wysterylizowana - więc jedzenia nie brakuje. I jest ciepło. Gdyby się objawiły, też coś podziałamy, a kotka za jakiś czas zostanie złapana.
×
×
  • Create New...