Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Tutaj widać brak ogonka....mam nadzieję, że odrośnie..
  2. Stołuje się tez sierpówka z wyrwanym ogonkiem i lekko poturbowana piersią. albo kot albo jastrząb...
  3. Kosy dostały jabłuszko. Podsypałam tez ziarno, więc wróbelki chętnie korzystają, pomimo, że karmniki pełne
  4. Sójka też u mnie bywa (zdjęcie zrobione wcześniej)
  5. Dokarmiam ptaki od "zawsze" Mają swoje stołówki wróble, sikorki, kosy, gołębie. Pojawiły się w tym roku sójki i wrony. Dostają ziarno dla dzikich ptaków, orzechy, groch, jabłuszka pokrojone, sikorki maja słoninkę i kule tłuszczowe z ziarnami. Mąż chce postawić kolejny karmnik ale taki większy aby wrony czy gołębie mogły swobodnie do niego wejść. Jutro wrzucę zdjęcia moich skrzydlatych Wczoraj pojawił się lis i mąż zapytał, czy nie mam czegoś, aby mu podrzucić...wszak on też głodny....ech....
  6. Blanusia w pięknej zimowej "obróżce" zrobionej własnoręcznie przez wnuczkę pani Joanny
  7. Bardzo proszę o nowe zdjęcia Amelki, zrobię jej całkiem nowe ogłoszenie. Jak do tej pory CISZA z ogłoszeń...niestety Mureczko, jak trzeba Feiliway czy inny feromon to pisz.
  8. Kciuki nieustannie trzymam... Mari, dużo siły i zdrówka
  9. Na moim osiedlu mieszka sunia, pamiętająca mojego pierwszego malamuta Barusia [*] Ma 21 lat. Jak na taką babunię to jest żwawa i z entuzjazmem wita mojego aktualnego, czyli trzeciego malamutka. Abi jest baaaardzo podobna do Milusia Milusiu, zdrówka Tobie mari też. I dużo siły. I WIELKIE podziękowania za opiekę nad seniorkiem
  10. Amelka jest ogłaszana na OLX oraz na fb na moim profilu. Niestety, tutaj linków wstawić nie mogę. Proszę, aby osoby "fejsbukowe" puściły ogłoszenie kotuni w świat
×
×
  • Create New...