-
Posts
19657 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
238
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alaskan malamutte
-
Takie info z domku Maxa. Na moje pytanie jak się miewa: Bardzo dobrze, wszystkie badania w normie. Z zachowania to znajomi mówią, że pies nie do poznania z tym, jaki był dwa lata temu. Już nawet rzadko biegnie do drzwi, kiedy ktoś wchodzi do domu, bo tak twardym snem śpi. W zimie mu się troszkę przytyło, bo nie lubi się moczyć, więc rzadziej robiliśmy długie 2-godzinne spacery, ale już się robi cieplej i znowu je wprowadzamy codziennie. I jest bardzo zadowolony, kiedy chodzi w kamizelce z obciążeniem - im cięższa, tym bardziej chce się wykazać
-
Wczoraj Kaj i Albi mieli odwiedziny. Pan zadzwonił o Kaja. Długo rozmawialiśmy. W domu często bywa 6 letnia wnusia. Kaj broni zasobów. Prosiłam o zastanowienie i powiedziałam tez o Albi. Państwu sunia bardzo się spodobała. Czekam teraz na decyzję. Państwo mieszkają bardzo blisko hoteliku. O Albi dzwoniła też pani z Mysłowic. Mam adres do wizyty. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. Dzwoniła też pani z Lublina o Kaja. Fajny domek, ale bez doświadczenia. To miałby być ich pierwszy pies. W domu 7 letni chłopczyk. Odradziłam. Pani bardzo dziękowała za szczerą rozmowę.