Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Dzisiaj mija rok od adopcji Blanki Tak napisała pani Joanna: Przystanek dom- 18.03 2023 adoptowaliśmy Blankę, uwielbiamy ją .Dziękuję Pani Joannie za piękny opis psa i wybranie naszego domu dla Blanki. Pozdrawiamy wszystkich ludzi, którzy zdecydowali się na adopcję psów. Adoptuj nie kupuj.
  2. Mam bardzo smutne informacje.. Kodi umiera Wykryto u niego chłonniaka.. Pan Denis od grudnia walczy o zdrowie Kodiego.. Niestety....
  3. Takie info z domku Maxa. Na moje pytanie jak się miewa: Bardzo dobrze, wszystkie badania w normie. Z zachowania to znajomi mówią, że pies nie do poznania z tym, jaki był dwa lata temu. Już nawet rzadko biegnie do drzwi, kiedy ktoś wchodzi do domu, bo tak twardym snem śpi. W zimie mu się troszkę przytyło, bo nie lubi się moczyć, więc rzadziej robiliśmy długie 2-godzinne spacery, ale już się robi cieplej i znowu je wprowadzamy codziennie. I jest bardzo zadowolony, kiedy chodzi w kamizelce z obciążeniem - im cięższa, tym bardziej chce się wykazać
  4. Miałam też dwa sensowne telefony o Elcię. Jeden z Częstochowy drugi z Katowic.
  5. Wczoraj Kaj i Albi mieli odwiedziny. Pan zadzwonił o Kaja. Długo rozmawialiśmy. W domu często bywa 6 letnia wnusia. Kaj broni zasobów. Prosiłam o zastanowienie i powiedziałam tez o Albi. Państwu sunia bardzo się spodobała. Czekam teraz na decyzję. Państwo mieszkają bardzo blisko hoteliku. O Albi dzwoniła też pani z Mysłowic. Mam adres do wizyty. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. Dzwoniła też pani z Lublina o Kaja. Fajny domek, ale bez doświadczenia. To miałby być ich pierwszy pies. W domu 7 letni chłopczyk. Odradziłam. Pani bardzo dziękowała za szczerą rozmowę.
  6. Rozdzwoniły się telefony o Kaja. Zainteresowanym mówię wszystko co sama wiem i odsyłam do rozmów z p. Violą. O Albi nie ma telefonów. Jutro lub pojutrze jadę na wizytę przedadopcyjną dla Elci. Zobaczymy co to za domek
  7. Pięknie, z całego serca dziękuję Anuli za wpłatę dla Kaja i Albi. Swoją deklarację też dopisałam
×
×
  • Create New...