-
Posts
1568 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Little_My
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
sunia 1 - ciastko sunia 2 - karmelka sunia 3 - czekolada -
irenas podeślij mi link do googla na pw, spróbuję tu wrzucić i przekażę instrukcję na przyszłość.
-
[quote name='savahna']Często spotykana wada genetyczna.[/QUOTE] U chłopów.
-
[quote name='Szareńkowa'][B]A w miseczce jest jego jedzonko?[/B][/QUOTE] [quote name='irenas']To jest kulturalna walka,a nie jakaś tam brutalna szarpanina! Szerloczek podrzuca, przewraca poduszkę, przydusza, turla się po niej, przygryza delikatnie, ale nawet nie obślini. A na koniec wynosi do ogródka i układa na trawniku, razem z uprzednio położonymi tam pluszowymi zabawkami, których - nawiasem mówiąc - też w ogóle nie niszczy. Nie ma w nim w ogóle agresywnej gwałtowności, entuzjazm i lekkie narwanie związane według mnie z młodością - tak, ale agresja, nie. [B]A w miseczce jest jedzonko Kajtusia.[/B] [B]I a propos jedzonka - Szerlok w ogóle nie jest łakomy! Nie ma żadnych swoich ulubionych smakołyków, a jak mu coś nie leży (tak jak dzisiejszy rosołek), to nie będzie jadł i kropka! Choćby burczało mu w brzuchu z głodu. Uparta gadzina![/B][/QUOTE] W tym miejscu chciałabym koleżankom kieleckim uzmysłowić jakie rozpieszczone psy wyadoptowują :lol:. I już mi nie powiecie, że to ja Szarkę rozpieściłam, bo z Szerlokiem ten sam problem. A człowiek biedny się musi potem męczyć, może to piesek zje, może tamto, może na kanapie, może na dywanie, może pokarmić, może miseczkę przytrzymać, może za ciepłe, może za zimne. Ja nie wiem co wy tym psom robicie, że one potem są takie dziwne :evil_lol:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Mam nadzieję,że tego nie czyta, bo moze jej zaszkodzić.:p Ale Ty też niezła jesteś. święcące oczy brytyjczyków są...zjawiskowe.:evil_lol: Ewelinka wygrałam cos?!O zagdatkę pytam.:eviltong: [B] Szil na Warszawę[/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/230955/SZIL-maly-6kglagodnygrzeczny-piesek-z-domu-tymczasowegoADOPCJA/#.U42we3b1SDE[/URL] [B]Mix brytyjski BURBON również [/B][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/230930/BURBON-brytyjski-mix8mies-kastrowanyprzyjazny-kocurADOPCJA/#.U42zvnb1SDE[/URL][/QUOTE] Z brytyjczykiem to on się może przez ścianę widział :eviltong: -
[quote name='irenas']Kasieńko moja kochana! Serce by chciało, ale rozum mówi "a jeśli Koko jednak wróci? Cztery koty i trzy psy to jak na jedną emerytkę trochę przydużo. I tak już mam kłopoty, bo niektórym sąsiadom to przeszkadza. Tak że na nie w tym względzie liczyć nie możesz. Przewiozę jak trzeba, ale zatrzymać już raczej nie. To teraz dla rozweselenia: Podobno w czasie deszczu dzieci się nudzą. Szerlok bez wątpienia też. Oto jak sobie umila czas: [IMG]http://i61.tinypic.com/2n8ybfd.jpg[/IMG] Jakby kto nie wiedział, to fragment walki z niewidzialnym wrogiem, czyli poduszką. Kiedy zwierz usłyszał pstryknięcie aparatu, nieco się speszył: [IMG]http://i61.tinypic.com/34zwygk.jpg[/IMG] No o co chodzi? Przecież jestem grzeczny.[/QUOTE] A w miseczce jest jego jedzonko?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wieści od pani Ani Koksikowej: "[COLOR=#000000][FONT=Helvetica]Porto jest wspaniałym, kochanym pieskiem. Jest bardzo grzeczny w domu. Dużo czasu spędza z moim Tatą, z którym świetnie "dogaduje się". Uwielbia spacery. Niestety, jeszcze go nie spuszczam ze smyczy, ale w ogrodzie szaleje z piłką i labradorką. Mam nadzieję, że wkrótce go spuszczę ze smyczy. Reaguje już na niektóre komendy i jest bardzo mądrym pieskiem. Zauważyłam, że uwielbia wszystkie suczki i co raz to mniej szczeka na psy, a z niektórymi już teraz chciałby się zaprzyjaźnić. Ogólnie mówiąc jest cudownym pieskiem. Nie mogę zrozumieć jak takiego psiaka, można było wyrzucić. "[/FONT][/COLOR] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Erka, przelałam na Twoje konto łącznie 270zł: 170 zł z bazarku oraz 100 zł, które zostało z pieniędzy, które dali Państwo psiaków, które wiozłyśmy z savahną do Wrocławia (łącznie 300zł, 200zł poszło na paliwo). [/COLOR] [COLOR=#000000]Proszę o potwierdzenie na bazarku, że 170zł dotarło na Twoje konto [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252406-ROZLICZAM!!Lampa-UV-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-serwetki-DECOUPAGE-na-Kielce-do-30-04-2014-do-godz-20?p=22160902#post22160902"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post22160902[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Takiego sędziwego owczarkowatego pana znalazłam w poniedziałek na skrzyżowaniu Łódzkiej i Zagnańskiej. Zgłosiłam do schroniska, ale nie zabrali go. Dziś spotkałam go w miejscu gdzie Radomska łączy się z Warszawską. Jakaś dziewczyna zawołała go na pobocze bo leżał na środku drogi. Zgłosiłam go ponownie do Dymin, tym razem zaczekałam na patrol. Psiaka zabrali. Piesek jest bardzo łagodny, lubi głaskanie. Spokojnie dał się zapakować do samochodu. Miał na sobie skórzaną brązową obrożę i niestety sporo kleszczy, bardzo chudy, wymęczony. Dziewczyna, która go ściągnęła z ulicy dała mu trochę chrupek kukurydzianych, nic innego nie miałyśmy. Trochę ich zjadł, położył się i głaskany przysnął. [IMG]http://www.editer.pl/fotka/2d7912377fe59326be07e3c622f7fa4a_2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.editer.pl/fotka/c0fa31da3993ec9768adfa508ea40857_2.jpg[/IMG] [quote name='savahna']Szareńkowa,czekam i czekam na info o Twojej dzisiejszej, wzorcowej akcji przy TOYOCIE.:cool3: Chyba jednak warto Ci były wyadoptować Szarkę,będą z Ciebie ludzie.:p[COLOR=#808080] (chyba...:eviltong:)[/COLOR][/QUOTE] Zapraszam na wizytę poadopcyjną. Jak coś to możecie ją zabierać. Ciekawe kto z taką hrabianką wytrzyma :cool3: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Ile lat ma Tola z pierwszej strony?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Czy ona jest domowa?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Jaka jest do innych piesków i suczek? Gdzie obecnie przebywa?[/FONT][/COLOR] -
[quote name='savahna']Żebym Ci czegoś do Szarki nie znalazła:eviltong: Hodowla Racibórz, jakbys była zainteresowana.:diabloti: Piesek 3-4 mies. [IMG]http://i62.tinypic.com/k523ix.jpg[/IMG] I tak po alkoholu w drogę?!!:cool1: Irenasowa, masz gdzies jakieś nowe foty,żeby sobie ludzie mogli popatrzeć?!:p[/QUOTE] Najpierw byś mu musiała jajca uciąć :eviltong:
-
[quote name='wegielkowa']Te, lafirynda, czego nie rozumujesz, pytam się ja. irenasowa, weźmiesz na tymczas dzieciaka 4-mies? [IMG]http://oi58.tinypic.com/wi09yw.jpg[/IMG][/QUOTE] Będzie pasował do Szerloka :loveu:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Ale śliczny, przeciez błyskawicznie znalazłby dom. Patix byłas po niego dzisiaj? Szareńkowa, ale łatwe zagadki zadajesz:). A jak się Koksik sprawuje?[/QUOTE] Fragment listu od pani Ani Koksikowej: "[COLOR=#000000][FONT=Helvetica] Porto jest uroczym psiakiem. Wszyscy go kochają. W domu idealnie grzeczny, na spacerach też już spokojniejszy. Jeszcze chodzi na smyczy, bo boję się, że może uciec. Dzisiaj wspaniale bawił się w ogródku sąsiadki z jej labradorką. Uwielbia piłeczki i podskakuje jak sprężynka. Mam nadzieję, że będzie chował się dobrze.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Helvetica]Serdecznie Panią pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za tak uroczego pieska."[/FONT][/COLOR] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kto to? :loveu: [IMG]http://www.editer.pl/fotka/1794c10ae9e89618493356b6bc2aadc6_2.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erka, przelałam na Twoje konto łącznie 270zł: 170 zł z bazarku oraz 100 zł, które zostało z pieniędzy, które dali Państwo psiaków, które wiozłyśmy z savahną do Wrocławia (łącznie 300zł, 200zł poszło na paliwo). Proszę o potwierdzenie na bazarku, że 170zł dotarło na Twoje konto [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252406-ROZLICZAM!!Lampa-UV-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-serwetki-DECOUPAGE-na-Kielce-do-30-04-2014-do-godz-20?p=22160902#post22160902[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'][B]Tosia Agatowa na Katowice[/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/229504/Szczeniaksuczka-4miessredniaodrobaczonaADOCJA/#.U3yRBHb1SDE[/URL][/QUOTE] Ależ ona ma uszyska :loveu: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Widzę,że imprezka się rozkręca.:p Są dodatki za pracę w uciążliwych warunkach??:cool3::cool3: "No ogłaszaj,ogłaszaj, my się tu tylko bawimy...:saint1::saint1:" [IMG]http://i59.tinypic.com/2s6otqc.jpg[/IMG] Każą mi te kurduple oddać!!!.....:lmaa::lmaa::lmaa: [B]CZOKI na Kraków[/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/229055/CZOKI-maly-4kgjamnik-mixpiesek-lagodny-z-domu-tymczasowegoDAM/#.U3fJynb1SDE[/URL][/QUOTE] Co ten whiskas robi mojemu syneczkowi? Jak Ty go pilnujesz? :mad: -
[quote name='magdabroy']Przyszłam tu, zwabiona tytułem :) ale dla tego cuda [URL]http://i58.tinypic.com/abmhpt.jpg[/URL] zostanę tu na długo :loveu: Bierz "whiskasa" a nie rudego :)[/QUOTE] Rudy jest wredny, chcę rudego :diabloti:
-
[quote name='savahna']Prawda? Na dodatek to wszystko razy dwa, tylko to drugie whiskasowe jest, razem mają 6 tygodni...:lol: I od dziś piją już mleczko ze spodeczków a od wczoraj załatwiają się do kuwety. A Szareńkowa chce mi RUDEGO zabrać, mówi,że jest jego mamusią i jakieś tam takie...:roll: [IMG]http://i58.tinypic.com/abmhpt.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/iz94ar.jpg[/IMG] Szareńkowa, zapomnij...chyba,że znowu skoczymy do Wrocka, to się zastanowię.:diabloti:[/QUOTE] To za chwilę jedziemy, ale tą samą drogą co ostatnio :D
-
[quote name='wegielkowa']Dziunia to moja ulubiona sucz :)[/QUOTE] :mad: Ar ju szur? :mad:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Panią Koksika/Blejka, obecnie Porto. Porto był u weterynarza, został przebadany na wszystkie strony, ma zdrowe oczy, uszy, serduszko i skórę. Został zaszczepiony na wirusówki i na wściekliznę. Za około miesiąc będzie kastrowany. Przez weterynarzy został oceniony na maksymalnie dwa lata. Bardzo dużo spaceruje, był z Panią na wycieczce w ogrodzie botanicznym oglądać rododendrony (jak ma mieć takie wycieczki to ja chcę być psem tej Pani ;)). Bardzo chce się bawić z innymi psiakami. W domu jest bardzo grzeczny. Wstaje o 5, z czego Pani nie jest zadowolona :cool3:, ale daje mu michę i do 6 jakoś schodzi :) Nie szczeka, zachowuje czystość. Przez pierwsze dni spał tylko na swoim posłanku, a teraz bada na co może sobie pozwolić, np. wskakuje na kanapę i zerka okiem co Pan na to :cool3: Pan uczy Porta nowych sztuczek, podobno Porto (Portek) ciągle się do niego przytula i rozmawiają sobie żeby nudno nie było. Pan jest bardzo w piesku zakochany. Adopcja Porta w gronie znajomych Państwa została uczczona winem Porto oczywiście :loveu: Pani kupiła Portowi na wszelki wypadek drugą adresówkę, napisała na niej cały adres. [B]savahna[/B], masz pozdrowienia od Państwa :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mniej więcej uzupełniłam wątek dokumentujący [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250764-KIELC******-w-nowych-domach-2014-Wątek-dokumentujący-PROSZĘ-NIE-PISAĆ!![/URL] Proszę szczególnie wegielkową o informację na temat kotów, jakie, gdzie i kiedy poszły do nowych domów. Erka, czy pominęłam jakieś psy? [COLOR=#ff0000][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][SIZE=2]Przypominam, że 13 maja są pierwsze "urodziny" Szarki u mnie. Szarka czeka na prezenty, najlepiej pluszaczki, od których da się odgryźć oczy i nos. Mogą też być "słodycze" w postaci dropsów szynkowych lub psiego spaghetti. Będzie tort drobiowo rybny. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszamy [/SIZE][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3]:cool3:[/SIZE][/COLOR] -
[U]05.05.2014[/U] [B]Koksik/Blejk[/B] - pojechał do wspaniałej rodzinki do Wrocławia. Teraz ma na imię Porto. Taki był biedny po znalezieniu: [IMG]http://images61.fotosik.pl/840/cc4aced8172f19a2gen.jpg[/IMG] A tak wyglądał w hoteliku: [IMG]http://images65.fotosik.pl/963/d0a0d6a238bd85c8gen.jpg[/IMG] jurka2 [URL]http://www.editer.pl/fotka/3d48057fb197509c61a7a3fb1fe8e24f_2.jpg[/URL] [CENTER][SIZE=7][SIZE=3] [/SIZE][COLOR=#ff0000] Wątek dokumentujący. [/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=7][COLOR=#ff0000][CENTER]Proszę nie pisać!!![/CENTER] [/COLOR][/SIZE]
-
[U]12.04.2014[/U] Pusia [U]13.04.2014[/U] [B]Nesca [/B]- pojechała do Poznania Tak wglądała w DT [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/8186/rfgr.jpg[/IMG] [U]14.04.2014[/U] Kicia [B]Celinka [/B]- pojechała do Warszawy [U]03.05.2014[/U] [B]Niunia [/B] [IMG]http://i62.tinypic.com/syunmh.jpg[/IMG] [U]05.05.2014[/U] [B]Bajka [/B]- pojechała do Brzegu [IMG]http://i60.tinypic.com/2hcgjsx.jpg[/IMG] [SIZE=7][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/SIZE]
-
[U]07.04.2014[/U] [B]Szogun [/B]- pojechał do nowego domu we Wrocławiu [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-a3zTQktjpas/Uzx0UvGw7GI/AAAAAAAASV4/-7nkAqHdcGs/w640-h439-no/IMG_6131.jpg[/IMG] Szogun w czasie transportu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2tdbhO9MbAs/U0HNzaVC7vI/AAAAAAAAScQ/enNaxo4mQrM/w389-h518-no/DSC_0105.jpg[/IMG] I w nowym domu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wPSke2bo6cg/U0OrdZVDU6I/AAAAAAAASeY/lcHFbSwUiTM/w389-h518-no/1554493_813089372053594_4244709521230215090_n.jpg[/IMG] [U]09.04.2014[/U] [B]Sunia Frisbee[/B] - pojechała do nowego domu [IMG]http://i61.tinypic.com/2gv1m2u.jpg[/IMG][SIZE=7][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/SIZE]