Jump to content
Dogomania

Little_My

Members
  • Posts

    1568
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Little_My

  1. Taki mam tymczasik, kiciunia do adopcji: [IMG]http://images68.fotosik.pl/81/dd078c502657a59bgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images69.fotosik.pl/81/93a4a46dca5c3388gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images67.fotosik.pl/82/7c4b36d180acac49gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images66.fotosik.pl/80/5529f496bd8363fagen.jpg[/IMG]
  2. [COLOR=#000000]Pozwolę sobie zaprosić na bazarek [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256683-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-KSI%C4%84%C5%BBKI-KWIATY-SERWETKI-na-BIA%C5%81OGONKI-i-ekip%C4%99-ERKI-do-30-08-2014-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8-2014-godz-20[/URL] [COLOR=#000000]50% na ekipę erki, 50% na Białogonki u Mortes.[/COLOR]
  3. Zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256683-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-KSI%C4%84%C5%BBKI-KWIATY-SERWETKI-na-BIA%C5%81OGONKI-i-ekip%C4%99-ERKI-do-30-08-2014-godz-20[/URL] 50% na ekipę erki, 50% na Białogonki u Mortes.
  4. [quote name='irenas']Dziewczynki i chłopcy! Odwiedził nas jeż! Właśnie w tej chwili Szerlok usiłuje go zaprosić do zabawy. Jest zaniepokojony, szczeka bardzo wysokim głosem. Z początku okropnie się go bał. Coraz więcej zwierząt zaczyna się tu pojawiać (poza dzikami) - kilka dni temu widziałam lisa. Czy ktoś wie, jak szybko dziczeją koty? Wczoraj sąsiadka powiedziała mi, że widziała stworzenie bardzo podobne do Koko na podwórku przychodni w Chotomowie. Pojechałyśmy tam, niestety było już ciemno, nie zdołałam więc przyjrzeć się dokładnie kto zacz, z pozoru istotnie troszkę podobne - puchate i czarne. Gdybym mogła zobaczyć oczy (podobno okrągłe i bardzo żółte, czyli takie, jakie miała Koko), mogłabym bez wątpliwości stwierdzić, czy to ona czy nie, bo ona miała na oczach blizny po kocim katarze. Wołałam kilka razy jej imię, kot jakby przez moment się zawahał, ale podejść nie chciał. Dlatego pytam, czy to możliwe, że w trzy miesiące o wszystkim, co było dotąd zapomniała. Dziś rano na podwórku nie było ani jednego kota. Wczoraj - tabuny różnej maści i rozmiarów.[/QUOTE] W Kielcach lubimy jeże. Daj mu kocie jedzonko to może będzie wracał :loveu:
  5. [quote name='savahna']Potrzebny transport dla szczeniaka do Warszawy...można by coś połączyć, wyjdzie taniej. [B]FRANUŚ[/B]:loveu::loveu::loveu: na Warszawę [COLOR=#a9a9a9](żeby było sprawiedliwie to powinnam jeszcze Szarkę:loveu::loveu::loveu: ogłosić:diabloti:)[/COLOR] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/237543/FRANUs-mlodziutki-11miessrednisympatycznywesoly-piesekADOPCJA/#.U9JO_bFNFf0[/URL][/QUOTE] Jak chcesz mojemu piesku zawalić świat to ogłoś :-( Ostatnio z nią byłam u rodziców moich, rodzice robią remont, więc dywany pozwijane. Biedactwo nie miało jak zjeść, bo ona tylko na dywanie jada i na swoim posłanku spożywczym (do spania ma drugie).
  6. [quote name='savahna']A co Cię to tak interesuje???!!!!:diabloti::eviltong: Już jest z nim okej.Wczoraj cały dzień był u weta.[B]Dzisiaj już mam apetyt, wariuje[/B]. lata za mną, psoci...straszny bedzie przytulak.:loveu: Nie wiem jak tam kupka czy już dobra, bo nie miałam okazji zaobserwować.Ma około 2 miesięcy...chudy jest, ale przytyje;), został odrobaczony. Kropeczkę się namaluje. Oddam tylko komuś kto ma zabezpieczony balkon i okna.:cool3: :multi::multi::multi:[/QUOTE] Myślałam, że Ty apetyt masz codziennie.
  7. [quote name='savahna'] :hmmmm:[COLOR=#000000]Ja widzę....[/COLOR]:grins: Mały Rambo jest nienormalny.:diabloti: Nie mogłam sobie obfocić kocicy bo się ciagle dosysał. Poza tym biega za człowiekiem jak pies i na mój widok ugniata intensywnie podłoże łapkami...i mruuuuuuuczy.... [IMG]http://i62.tinypic.com/10cuo2q.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/awojyq.jpg[/IMG] Rambo ma na imię CZARLI.[/QUOTE] Trzeba było tyle grzybów nie jeść to byś nie widziała :eviltong: A Charlie jest zdrowy? Ile ma miesięcy? Ile waży? Ile ma wzrostu i jaką długość ogona? Czy ma na końcu ogona białą kropeczkę?
  8. [quote name='Ty$ka']Skąd Tyś je wytrzasnęła? :D[/QUOTE] wegielkowa je uratowała, ich mamusia zginęła pod kołami samochodu niestety. Musimy je podkarmić zanim rozpoczną samodzielne życie. Fajne są :loveu: tylko mogłyby być mniej kujące ;)
  9. [quote name='wegielkowa'] Savahno, która siedzisz obecnie w Raciborzu, stamtąd też można robić ogłoszenia....[/QUOTE] [quote name='savahna']:p:cunao::p [/QUOTE] A Pirania pewnie w domu biedna siedzi. Wyprowadziłabym ją na spacer, ale nie wyprowadzę, bo jeszcze wlezie w jakieś bagno i będzie aromatyzowana Pirania :evil_lol: Najbliższa kąpiel jest podobno planowana na zimę, a do zimy daleko...
  10. [quote name='wegielkowa']Szarkowo Miło, żyjesz, czy kolczatki się zakolcowały na amen? Jutro może zabierę towar do Kielc, co?[/QUOTE] Rękawiczki sobie kupiłam do tych milusińskich :cool3: Zrobiłam im nową chałupkę, mniejszą, ale za to nieprzemakalną. Poprzednia się rozmiękła niestety :-( Największy na spacerze chciał mi zjeść buta, ale mu nie dałam. Jeszcze mi gnojki nie przeszkadzają, ale jak chcesz to bierz. [IMG]http://images62.fotosik.pl/1168/927a21975e3aa791gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/1168/4e345ba6a60f3df3gen.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Handzia55']Zasuszone???:crazyeye:[/QUOTE] Chyba lepiej preparat w formalinie zrobić, żeby miał chłopak na co popatrzeć. Zasuszone to zostaną jakieś rodzynki i nawet nie będzie wiedział co to.
  12. [quote name='savahna']A gdzie zdjęcia Twoich obecnych tymczasów?!!!!!!!!!!!! Następne co będzie dzik czy łoś?[/QUOTE] Moje tymczasy w dzień śpią, a w nocy ja śpię :eviltong:
  13. [quote name='devoner']wylezą w nocy z pudełka jak nic to też przerabiałam:shake:[/QUOTE] Ale jak? Przegryzą pudełko? Bo mają dość wysokie...
  14. [quote name='devoner']jeże gryzą????????musisz być dla nich niedobra,miałam wiele jeży w domu,ale żaden nie chciał mnie ugryźć za to tupały masakrycznie w nocy:placz:[/QUOTE] Jestem dla nich dobra, podstawiłam jednemu palec pod nosek, ale ręka mi pachniała ich jedzonkiem i to pewnie dlatego :) [quote name='savahna']Obudziły się??!!O tej porzeeee??? No zupełnie jak nie jeżyki.:roll::smokin: Bamboszki mają...no takie wyciszacze na stópki?....:oops: Edit: Devon, nie strasz Szareńkowej...te jeżyki nie tupią, one są inne....:candle:[/QUOTE] Przecież słyszę, że tuptają savahna, nie kłam :mad: Ale mi to nie przeszkadza, bo ja śpię jak kamień i nie będę słyszeć. Jak Brutala miałam to budzik sobie nastawiałam na karmienie, bo bym nie słyszała, że płacze. Już sobie jeżyki zaczynają "życie". Szarka ma zagadkę co to takie w pudełku siedzi :)
  15. [quote name='devoner']tak milusie żeby jeszcze w nocy nie tupały.........[/QUOTE] Właśnie się obudziły :loveu: Jeden chciał mnie ugryźć :mad:
  16. [quote name='wegielkowa'] [URL]http://www.bio-forum.pl/messages/33/9216.html[/URL] Trzeba się tego nauczyć. Jeże u Szareńkowej, potem adopcja do leśnych klimatów, do mojej siostry, pod Warszawę:). Dzis rozpoczynają budowę norki, w gęstwinie, poza posesją:). Budowa pod nadzorem Stowarzyszenia Nasze Jeże.[/QUOTE] Takie bidoki zmęczone tą sesją fotograficzną waszą, że cały czas śpią. [quote name='Agata P'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-fxDDJq_6kqg/U8FqJcwVwII/AAAAAAAAX9c/5UltP3mixaI/w640-h439-no/IMG_2538b.jpg[/URL] chyba wkurzone już,wyglądają jakby mówiły ''węgielkowa przestań ,albo...................."[/QUOTE] "albo nasramy Ci do buta :P"
  17. [quote name='savahna']To powiedz mi w takim razie Szareńkowa czyj był ten drugi odchód ?!:cool3: Ktoś może wie...się zna?? Bo natknęłysmy się z Szareńkową na spacerze na takie jak na zdjęciu cuś a obok taki koński jakby odchód był....:cool1: Szkoda ,że nie zrobiłysdmy zdjęcia... Może skoczysz młoda na górkę i cykniesz?!:lol: To nie powiem Twojej tesciowej o kurach na rosół, które chciałaś nielegalnie zdobyć.:diabloti: EDIT: To senior ma na imię IWO?? BO ja go jako Ramzesa ogłaszałam.[/QUOTE] Doprecyzuję. To drugie miało kształt jak kupa konia, ale kolor jak krowi placek, konsystencja gęstsza od krowiego placka. Taaa, już lecę zrobić zdjęcia. [URL="http://www.bio-forum.pl/messages/33/9216.html"]tu mówią, że to kupa dzika.[/URL] [COLOR=#000000][FONT=Trebuchet MS]7-daniel, 8-dzik, 9-sarna, 10-jeleń (odchody zimowe), 11-jeleń (o.letnie) [/FONT][/COLOR] [IMG]http://www.bio-forum.pl/messages/33/9140.jpg[/IMG]
  18. [quote name='irenas']Zaczynam poważnie myśleć o wykastrowaniu Szerloka. A to dlatego, że drań zwiewa mi na spacerach i szwenda się po wsi, przyprawiając niemal o atak serca. Zrobiło się z niego straszne panisko - jak każdy nastolatek uważa, że "stara" truje i przysmuca, podczas gdy on doskonale wie, na czym świat i życie polega. No i skończy się na ostrym cięciu, bo to jednak jedyna skuteczna metoda na testosteron. Wesprzyjcie mnie duchowo w tej decyzji, bardzo proszę.[/QUOTE] Uciąć mu jajka!!!! :evil_lol:
  19. [quote name='wegielkowa']To jutro zawiozę jednego gnojka do Szareńkowej, tylko nie wiem o której mogę. Wróciłam od weta, akurat był w lecznicy. Musiałam kupić saszetki royala dla jezyków-sierotek. Były w klatce chomika u moich klientów za Szydłowcem. Podobno matka rozjechana, a jeżyki włażą do nich na podwórko i psy rozwalają maluchy. Jeden wyraźnie słaby, poturbowany. Zważyłam u weta, 25, 35, 30dkg.[IMG][URL="http://www.tinypic.pl/deov68xgb2pl"][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00551/deov68xgb2pl_t.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/QUOTE] Od 7 raczej już z Szarką nie śpimy więc zapraszam. A te jeżyki to gdzie są teraz? Zawsze chciałam mieć jeżyka, ale takie to się chyba nie nadają do mieszkania??? P.S. Szarencja mi się wpakowała na łóżko, bo dzisiaj sama śpię, merda ogonem i patrzy co zrobię :loveu: P.S.2. [B]savahna[/B], tak wygląda kupa łosia: [IMG]http://forum.przyroda.org/files/thumbs/t__o__152.jpg[/IMG]
  20. [quote name='wegielkowa']kto ma ochotę pomiańczyć 2-mies gnojka czarnego, jutro albo pojutrze. Trzeba trzymać na rękach i oswajać, bo jeszcze uciekaja przed ludźmi.[/QUOTE] Ja mogę jutro. Widziałam Cię w moim mieście rodzinnym w godzinach popołudniowych :eviltong:
  21. [quote name='savahna']O raju!!! Biedniutka była, ale już się robi cuuuudna....Współczuję wegielkowej, nie zazdroszczę wrażeń codziennych...:glaszcze: Ech...tak się bidna LESSI wtulała w tego chłopa.:shake: Ja to bym potem wieśniakom wysyłała zdjęcia takiego psiaka w podusiach..wyczesanego, zadbanego...może coś w tych głowach by przeskoczyło,zemożna inaczej.:mad: Według mnie trzeba próbować, nawet jak jeden na stu się choć trochę zreformuje. Wiem,ze czasem się udaje, bo znam takie przykłady. Wyslij im wegielkuniu królewnę po metamorfozie u Pana Jurka. Mag.da jak zwykle u Ciebie od razu cudowna metamorfoza. Niejeden będzie ją chciał.Sama bym chciała.:oops: [COLOR=#a9a9a9]Erka Ty to się nie nadjesz do konspiracji jednak.[/COLOR]:roll:[/QUOTE] Ty coś od nich chcesz że tak słodzisz?
  22. [quote name='savahna']A masz taką ikonke z klawiaturka na ekranie? Tam jak się kliknie to jest "język programisty" i przy tym powinna byc fajeczka czy inaczej ptaszek. czasem się to zmienia, to może w tym problem.:roll:[/QUOTE] :crazyeye:
  23. [quote name='savahna']Pięknny ten Szrlok trzeba przyznać. W ogóle super zwierzaki mają u Ciebie. Adoptujesz tez inne gatunki?!:cool3::p[/QUOTE] savahna idź do lasu szukać szyszek, tylko żeby były ładne! Ciebie chce mój Mariusz adoptować za to ciasto wczorajsze. Bardzo proszę o przepis. A w moim zoologu jest królik do adopcji jak coś ;)
  24. [quote name='irenas']Trudno by mi było Szerloka nosić na biuście! Mam całkiem spory, ale mimo wszystko... Zresztą nie ma takiej potrzeby, bo on potrafi o swoją wygodę sam zadbać: wynosi sobie tę pasiastą poduszkę (to jego ukochana) na taras i się na niej układa. Taki cwany.[/QUOTE] Ale poduszka to nie to samo :eviltong: Żadna nie jest tak miła jak nasze piękne cycunie :evil_lol:
  25. A mnie się ten pomysł podoba. Zaprzyj się :evil_lol:
×
×
  • Create New...