Jump to content
Dogomania

Search the Community

Showing results for tags 'ekipa erki'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Ogólne
    • REGULAMIN FORUM
    • DOGOMANIA ON FACEBOOK
    • Wszystko o psach
    • Hodowla
    • Media
    • Pielęgnacja
    • Podróże i wypoczynek
    • Prawo
    • Sprzęt i akcesoria
    • Weterynaria
    • Wychowanie
    • Wystawy
    • Żywienie
    • Tęczowy Most
    • Foto Blogi
    • Administracja
  • Psy w potrzebie
    • Psy do adopcji
    • Bazarek
    • Okrucieństwo
    • Organizacje
    • Akcje
  • Sport - praca
    • Agility
    • Coursing
    • Dogoterapia i psy asystujące
    • Dogtrekking
    • Flyball
    • Frisbee
    • Obedience
    • PT, PTT, MPPT
    • Ratownictwo
    • Sporty obrończe
    • Myślistwo
    • Tropienie
    • Wojsko - policja
    • Zaprzęgi
    • Pozostałe...
  • Rasy
    • Grupa 1
    • Grupa 2
    • Grupa 3
    • Grupa 4
    • Grupa 5
    • Grupa 6
    • Grupa 7
    • Grupa 8
    • Grupa 9
    • Grupa 10
    • Grupa 00
    • Grupa 'Extra' - Kundelki
    • Grupa 'Extra' - Dzikie psowate...
  • Inne zwierzęta
  • Dogomania.com

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Facebook


Instagram


Messenger


Signal


Telegram


TikTok


VK


Viber


WhatsApp


WWW


Location


Interests


Biography


Location


Interests


Occupation

Found 1 result

  1. [B]Kolejny rok, kolejne psie nieszczęścia. Staramy się pomagać na miarę naszych skromnych możliwości.Psiaki z tego wątku miały szczęście, trafiły do dt a potem do swoich stałych domów.Są już bezpieczne i szczęśliwe, oby było ich jak najwięcej. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/taszag.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9437/taszag.jpg[/IMG][/URL] [/B][SIZE=6][CENTER][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][SIZE=6]!!! Przekaż [/SIZE]1% podatku[/COLOR][/COLOR][/CENTER] [/SIZE] [COLOR=#000000][SIZE=4] [COLOR=#000000]Aby przekazać 1 % podatku[/COLOR][/SIZE][SIZE=4] na rzecz ratowania psów ze świętokrzyskiego, należy w odpowiednich rubrykach druku podatkowego wpisać następujące dane:[/SIZE] [SIZE=5][FONT=arial][COLOR=#006400][B][SIZE=4]NUMER KRS:[/SIZE] [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]0000135274[/B][/COLOR] [/FONT][/SIZE][SIZE=4][FONT=verdana][SIZE=2][SIZE=4][FONT=arial][COLOR=#006400][B]CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#000080][B][SIZE=5][FONT=arial]świętokrzyskie psy[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=5][FONT=arial] [/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][B] [COLOR=#000000]NALEŻY TAKŻE KONIECZNIE ZAZNACZYĆ KRZYŻYKIEM POLE[/COLOR] [COLOR=#FF0000]"WYRAŻAM ZGODĘ"[/COLOR] [COLOR=#000000]na przekazanie OPP swoich danych osobowych i informacji o szczegółowym celu 1%. [/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]​[URL="http://img690.imageshack.us/i/1vivawzr.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9246/1vivawzr.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR] [CENTER][SIZE=4][FONT=arial][COLOR=#ff0000][FONT=arial black]Bez Waszej pomocy nie będziemy mogły dalej ratować zwierzaków, dlatego bardzo prosimy o wsparcie![/FONT] [/COLOR] Wpłat można dokonywać na rachunek Fundacji Kastor, która użycza nam konta: Fundacja Kastor ul. Karłowicza 11/28 25-357 Kielce nr konta: [COLOR=#008000][SIZE=5][B]71 1020 2892 0000 5902 0455 7542[/B][/SIZE][/COLOR] tytułem: "świętokrzyskie psy" [/FONT][/SIZE][SIZE=4][FONT=arial][COLOR=#0000ff] [B]Za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy![/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=#000000][/COLOR][/CENTER] [COLOR=#000000][CENTER][SIZE=5]*****[/SIZE] [B][COLOR=navy]Działamy w grupie kilku prywatnych osób.[/COLOR] [COLOR=green][COLOR=navy]Ratujemy bezdomne, porzucone, skrzywdzone zwierzaki, leczymy je, odkarmiamy, sterylizujemy, szukamy nowych, dobrych domów.[/COLOR] [/COLOR][/B] [B][COLOR=green][COLOR=red]Co rok udaje nam się uratować [/COLOR][/COLOR][SIZE=2][COLOR=Purple]ponad 100 psów i kilkanaście kotów[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Purple]. [/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=navy]Wszystko to odbywa się ogromnym, bezinteresownym wysiłkiem kilku osób.[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=navy][SIZE=2]A ogrom psiego i kociego nieszczęścia w naszym regionie jest przerażający! [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B]Jedyne w województwie schronisko jest przepełnione, a my - wolontariusze - jesteśmy zasypywani zgłoszeniami o błąkających się zwierzakach! Niestety, tylko nielicznym jesteśmy w stanie pomóc . Staramy się w miarę możliwości reagować chociaż na te najpilniejsze zgłoszenia, nie zastanawiając się, skąd weźmiemy na to pieniądze. A liczyć możemy jedynie na datki - nie mamy żadnych dotacji, czy stałych sponsorów. [/B][B]Niestety, bez Waszej pomocy nie będziemy mogły dalej ratować zwierzaków, dlatego bardzo prosimy o wsparcie![/B][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B][COLOR=black]***[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/COLOR][CENTER][COLOR=#000000] [SIZE=5][COLOR=red][B][COLOR=black]***[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][B][SIZE=4]Nasze psiaki mają swoją stronę na [/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]Facebooku[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]. Serdecznie zapraszamy! [/SIZE] [/B][/SIZE][URL="http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=135227116488082&id=1422725798&view=user#%21/group.php?gid=135227116488082&ref=mf"]http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=135227116488082&id=1422725798 &view=user#!/group.php?gid=135227116488082&ref=mf[/URL] [B][COLOR=DarkRed]Rozliczenia zamieszczane są na wątku. [/COLOR][SIZE=3] [B][COLOR=darkgreen]Za każdą złotówkę z góry dziękujemy![/COLOR][/B][/SIZE][/B] [/COLOR][/CENTER]
×
×
  • Create New...