-
Posts
1568 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Little_My
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pewnikiem to będzie Panna Migotka. Chyba jej się urosło??? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A co się stało temu ciemnemu w szyję? Może to Kayany a nie Devony :lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziś rano Koksunio obudził mnie płaczem, bo chciał się załatwić, tak więc zachowuje czystość w pomieszczeniach. Moja hrabina bardzo przeżywa, że kocham dwa pieski. W domu przyklejona do mnie (dostanę skrzywienia kręgosłupa, bo kiedy siedzę na fotelu, ona śpi na moich plecach), zjada jedzenie Koksika, pomimo, że w domu ma takie samo w misce i nawet nie tknie. Na klatce, czyli jej terenie, pokazuje Koksikowi ząbeczki. Na spacerach, jak tylko zobaczy, że głaskam Koksa, potrafi pójść w przeciwną stronę i nawet nie spojrzy jak ją wołam. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Zrobiliśmy sesję szybką Koksikowi.Scenografię zapewniła wegielkowa.:diabloti: Robię Koksikowi Śląsk [IMG]http://i59.tinypic.com/2wm2yad.jpg[/IMG] Szareńkowa, zrobi się bazarek na niego. Tez coś poszukam....[/QUOTE] Podeślij mi trochę tych zdjęć, coś pokombinuję. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Koksik umie otwierać drzwi, wychodzi z tego pomieszczenia gospodarczego i wychodzi z klatki jeśli ktoś akurat wchodzi/wychodzi. [B]savahna [/B]powiedziała, że jest ładniejszy od Soni i prawie tak ładny jak Szarka :cool3: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Jaką znowu skrzynkę???:niewiem:...:scream_3:...:hand: [B]KOKSIK na Warszawę[/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/223866/Wyrzucony-z-samochoduchudybardzo-przyjazny-sredni-piesekPILNE/#.Uz-aH6L1SDE[/URL][/QUOTE] No z piwem oczywiście. A są jakieś inne? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']I czego beczysz, przecież jest dobrze...a będzie lepiej.;) [B]SZOGUN na Poznań[/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/223858/Szczeniak-3miespiesek-sredni-czipowanykszdrowia/#.Uz-NPKL1SDE[/URL][/QUOTE] Bo widzę jak bardzo chce być czyjś. Moja dama na sam widok smyczy nie jest szczęśliwa, a Koksik sam główkę podstawia... Oczka miał rano biedak zapłakane. A wczoraj wieczorem chciał jednemu z sąsiadów wsiąść do samochodu, pewnie szukał pana... savahna, masz pełną skrzynkę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziś kiedy zakładałam Szarce smycz, Koksik podstawiał swoją główkę, żeby to jemu założyć :placz: Załatwił się na zewnątrz. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Koksik dzisiaj jest bezpieczny, sąsiedzi podjęli decyzję, że spędzi noc w ogrzewanym pomieszczeniu gospodarczym w naszym bloku!!!:multi: Dostał wodę, michę, którą od razu opróżnił, i kocyk, na który dosłownie padł i zasnął. I to nie koniec dobrych wiadomości. Być może jutro Koksik pojedzie do DS :multi:. Jeżeli z domkiem się nie uda (państwo mają gdzieś zarezerwowanego szczeniaka) to piesek prawdopodobnie będzie mógł mieszkać dalej tu gdzie jest, przewodniczący wspólnoty podjął się uzyskania zgody od wszystkich mieszkańców. Sąsiedzi wstępnie zaproponowali zrzutkę na weterynarza i karmę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']To raczej nie tego widziałam, ten taki średniak...tamten był spory. Ogłoszę na cito.Szkoda go strasznie, chudzina okrutna.....:roll: Szareńkowa mi napisała,że ktoś go z samochodu wyrzucił. Wszyscy chyba kojarzą Misia irenasowej....piesiu dzisiaj odszedł za tęczowy most.[/QUOTE] Koksik zgłoszony na 112, mają przekazać do gminy, ale że to noc i weekend to powiedział Pan, że może zgłoszą bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za wyłapywanie zwierząt. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Taki psiak błąka się po Wiśniówce od kilku dni, jest bardzo przytulaśny, lgnie do człowieka i domaga się głaskania i przytulania, zna komendę siad, daj łapę. Jedzenie wprost pochłaniał. Z moją sunią się bardzo ładnie bawił. Według mnie jest chudy, ale ja jestem przewrażliwiona. Na zdjęciach nie widać, bo sierść zasłania, ale jak go wymacałam, to można żeberka policzyć. Pakuje się na klatkę schodową, więc raczej mieszkał w domu, a nie na podwórku. Pytałam kilka osób, wszyscy twierdzą, że go nie znają i że błąka się od kilku dni po osiedlu. [IMG]http://images63.fotosik.pl/840/feee3a3fcabe29b2gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/843/73d36b4a1ba04460gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/840/cc4aced8172f19a2gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/840/9dacfc63cfe190b5.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaSja Hera']Oczywiście ,że w typie rasy :evil_lol: Czyli Savahna jesteś mało rasowa,czy w ogóle?[/QUOTE] Wielorasowa :eviltong: -
[quote name='savahna']Choleraaaa, kangurek.:placz::placz::diabloti: Fajne fotki....mimo wszystko, nawet mimo okaleczonego kangurka. :cool1::cool3::cool3: [B]Zazdroszczę krajobrazu. Góry?![/B]:lol:[/QUOTE] Tak, pasmo Wiśniowieckie :cool1:
-
Ciociu savahno, tak mi wstyd, że odgryzłam oczy i wyciągnęłam przez otwory po nich wnętrzności z Twojego kangurka... [IMG]http://images64.fotosik.pl/829/6a6e22f86197a52e.jpg[/IMG] Wybaczysz mi? :angel: [IMG]http://images64.fotosik.pl/829/18b219eaf33af023.jpg[/IMG]
-
Pańcia mnie kąpie, a ja muszę doprowadzać futerko do "porządku"... [IMG]http://images65.fotosik.pl/828/6438c65784f61684.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/826/e3ed426d136013f1.jpg[/IMG] Nie oddam tego smaczka :diabloti: [IMG]http://images65.fotosik.pl/828/c4f3ae80b8f3b22c.jpg[/IMG] Takie było smaczne [IMG]http://images63.fotosik.pl/826/9c959e5dc66c0fdb.jpg[/IMG] Pańcia się opala, więc ja też [IMG]http://images65.fotosik.pl/828/3ce2eba8b9632c3c.jpg[/IMG]
-
Pies, który nie umie stać :evil_lol: [IMG]http://images63.fotosik.pl/826/8b2cddf7b786156e.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/826/4a6812a98a09f55d.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/828/b14ce3ab59dce3ab.jpg[/IMG]
-
Where is Wally? [IMG]http://images65.fotosik.pl/828/ae5868101cf32e34.jpg[/IMG]
-
[SIZE=2]14.03.2014 [B]Atos [/B]- psiak znaleziony 14.02.2014 w jednej z podkieleckich miejscowości, pojechał do domu w Pcimiu Tak wyglądał tuż po znalezieniu: [/SIZE][IMG]http://i58.tinypic.com/2ic8lt0.jpg[/IMG][SIZE=2] Tak wyglądał w DT: [/SIZE][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5394/yvfa.jpg[/IMG][SIZE=2] A tak w nowym domku: [/SIZE][IMG]http://images64.fotosik.pl/889/d71092434ed8dcf2gen.jpg[/IMG][SIZE=2] [/SIZE]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']A weźźź:roll:....myślałam,że się rąbnęłam:oops:, ale dobrze ,że jesteś i humorek dopisuje, bo wiesz,że jak się bazarek skończy to NARÓD liczy na Ciebie.:lol::lol::lol:[/QUOTE] E, Ty się nigdy nie mylisz, tylko zazwyczaj wybierasz zdjęcia, na których pies nie wygląda jak źrebaczek :eviltong: Mogę wysyłać, ale bez szklanych jajec, chyba, że są ze styropianu to wtedy ok. Wódki nie pijam ani okazjonalnie ani na co dzień, więc się do wódkowego kieliszka nie dotknę :lol: Szklanki do whisky mogę wysłać, ewentualnie kieliszki do wina, ale tych drugich akurat nie macie :eviltong: I proszę mi tu nie NARODować, bo ja patriotką nie jestem, co najwyżej człowieki mogą liczyć. Ten kraj mnie nie kocha z wzajemnością. A ja go przynajmniej nie okradam, tak jak on mnie. Złodzieje ostatnio mi przysłały cztery listy polecone, dla niewysyłających fatów z bazarków podpowiem - 4,2zł sztuka, razem [B]16,80[/B], że mam zapłacić [B]5,03[/B]zł podatku. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']No wiem..... NESCA na Warszawę [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/222691/NESCA-szczeniak-5miessuczka-sredniachodzi-na-smyczyprzyjaznaADOPCJA/#.UzJ1AKLBdvw[/URL][/QUOTE] savahna, Ty chcesz Nescę wyadoptować czy nie? Po zdjęciu nr 3 to sama nie wiem :cool3: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaSja Hera']Co za okropieństwo :-o[/QUOTE] Zobacz to: [url]http://www.youtube.com/watch?v=VEQXeLjY9ak#t=48[/url] Biedne pieski :evil_lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Cicho, ja tak do mojej piesy mówię, bardziej się wtedy cieszy :roll: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mili/Milagros (w tv leci zbuntowany anioł :lol:), Yuka, Dina, Nesca dla świeżynki. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wyprzytulałam Stefanka, jest przepiękny i kochaniutki śleputek :-( -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Szareńkowa, a Ty co, spisz? Tak noł koment?:lol: [/QUOTE] W sensie, że moja Szarencja ma siwego pycholka? :mad: Ona nie ma siwego, to jest kolor białego złota, jak na księżniczkę przystało. Jak to mawia mój TZ, "w doopce się temu piesku poprzestawiało" :loveu: Nie wiem co Wy robicie tym psom, że takie rozpieszczone są :eviltong: