[quote name='Dioranne']Świętowałaś zwycięstwo? :lol: Tylko guardy jeśli chodzi o zakładanie są dość "skomplikowane", a norwegi jest łatwiej założyć.
Yuki tak źle chyba jeszcze z moją mamą jednak nie jest. Chociaż w planach mam kupić guardy i jestem niezmiernie ciekawa jak mama poradziłaby sobie z ich zakładaniem. :evil_lol:
Moja mama ostatnio zapytała mnie jak się zakłada zaprzęgowe szelki :mdleje: Od 6 lat mamy huskiego, od dwóch drugiego, a ona nie wie jak się zakłada. :mdleje:
Płakałam ze śmiechu z tatą i bratem (11 lat ma). A mina mamy BEZCENNA. :evil_lol: