-
Posts
4196 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maxishine.
-
To ja też się przedstawię: Mam na imię Karolina, mam 16 lat i jestem osobą z obustronnym niedosłuchem. Jestem wolontariuszką w TOZie w Złotoryi :) W domu mam trzy psy, jednego swojego kocura i dwa chomiki. +dwa koty do adopcji. [quote name='Dioranne']Wreszcie coś się tu ruszyło! Lenie z Was. :evil_lol: [B]Beardedo[/B] gratuluję! A szczeniaczek jakiej rasy? Mam nadzieję, że trafi Ci się normalny czworonóg. Takiego, jak mój - nikomu nie życzę. Jest kochany, ale jak mu odpierniczy to ma szybkość rosyjskiego pocisku. :diabloti:[/QUOTE] Wiem o czym mówisz:) Moja syberianka po sterylce dostała takiego rozpędu na spacerze że hej!, mój tata nawet dzwonił i się pytał co on jej wyciął, czy nie wyciął jej przypadkiem hamulców:diabloti:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
maxishine. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='omry']No właśnie o to chodzi, że ludzie zapomnieli, że owczary wymagają pracy i uważają, że same z siebie są najmądrzejsze na świecie. Tak samo z tymi nieszczęsnymi u mnie malamutami z ego większym niż one same, tylko nas zobaczą już mają ochotę ustawić sobie Iwana i najchętniej jeszcze pogonić te mniejsze, czego się szczególnie boję, bo dla nich uciekające małe zwierze to często jedzonko. Mamy u nas boisko przy zakładzie karnym, gdzie spotykają się psiarze. Malamutów jest tu sporo, podbiegają do wszystkich psów, kiedy właściciel jest daleeeko daleeko i ani trochę się nie słuchają. I co ja mam zrobić? W popłochu łapę małe, drę się do baby i mam nadzieję, że nie będzie spiny z Iwanem, bo co ja wtedy zrobię z małymi, jak będę musiała ich rozdzielać? Małe psy to utrapienie, nigdy więcej! A czy ja pisałam o Twoich?[/QUOTE] Tego nie powiedziałam. Po prostu jestem nieco zdziwiona żę ludzi nie potrafią zająć się huskim -
Co z psiakami?
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
maxishine. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='omry']Ja w każdym razie ONków unikam jak mogę, tak samo haszczaków i malamutów, które u nas są zazwyczaj bardzo dominujące i nieusłuchane.[/QUOTE] haszczaki i malamuty dominujące i nieusłuchane? moje takie nie są -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
maxishine. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
A ostatnio była głośna afera, bo był jakiś mieszaniec pitbula z labradorem chyba, i władze państwa kazały go uśpić, bo on wygląda jak amstaff. Pies był najlepszym przyjacielem niepełnosprawnego dziecka, i cholernie łagodny- zbierali głosy pod petycją, nawet Victoria Stiwell się podpisała, pamiętacie może? -
Aslan, kto mu podaruje dom? Aslan nie żyje [*]
maxishine. replied to maxishine.'s topic in Kotki już w nowych domach
Aslan wrócił z operacji, ma założony kołnierz, pieluchę ale cały czas śpi. Może wieczorem się obudzi? został również wykastrowany -
Aslan, kto mu podaruje dom? Aslan nie żyje [*]
maxishine. replied to maxishine.'s topic in Kotki już w nowych domach
Aslan jest w trakcie operacji -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
maxishine. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ale wiesz, co? York to nie jest pies z grupy psów do towarzystwa, tylko terrierów, ale ona nie zdaje sobie sprawy z tego, i wiesz na początku sunia jest fajna, ale później zaczyna się jazgot, a na moje psy rzuca się z szczekiem, i to donośnym. Moja Juna ma jej dosyć, i zaczyna odwzajemniać się. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
maxishine. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Wiecie co? Niektórzy ludzie po prostu nie powinni mieć psa i tyle. odkąd zamieszkałam w Złotoryi mam konflikt z babą która ma yorka, jej pies cały czas rzuca sie na moje psy. Najpierw miałam Figę, później doszła Juna, a w tego roku w lutym przyjechała do nas z Wawy Kena. Tak jak już napisałam, Suzi (ten york) cały czas rzuca się na nasze psy, ostatnio szłam z Figa na trening frisbee, i miałam swoją sunię na smyczy, a tamten pies jak zwykle nie na smyczy. Rzuciła się na moją, puściłam smycz (mam już dosyć tych awantur) i zaczęły się gryźć. Figa jest wielkości hmm spaniela, także... Baba do mnie że mam zabrać psa, że mój pies jest agresywny, że powinnam zakładać mu kaganiec i tak dalej... Ale czekajcie..czy to mój pies rzucił się pierwszy? :crazyeye: A co do spuszczania psa, to ja spuszczam kundelka-Figę, jest posłuszna, ma tylko lęk przed innymi psami. No i młodą sunię huskiego spuszczam, Kenę. Natomiast Juna, też husky (a w zasadzie obie sunie są w typie huskiego, przygarnięte) nie jest spuszczana, gdyż ucieka. Ludzi nieraz sie czepiają że mam trzy psy, że męczę haszczaki, i że mam za dużo psów. Zimą jest chyba najgorzej, przyczepiam całą trójkę do sań i heja na zakupy lub nad zalew pościgać się. Ludzie tępią nas że męczymy psy, i że sami mamy przyczepić się do sań. Albo jak jest -20 stopni to wypuszczamy haszczaki na balkon (mieszkam w bloku) bo mieszkanie jest ogrzewane i jest im za gorąco. A ludzie łapią za telefon i dzwonią na policję, że znęcamy się nad psami, bo wypuszczamy je na balkon w taki mróz. W końcu mama kazała jednemu z nich przeczytać w internecie o syberianach, i od tej pory jak ktoś dzwoni zimą, to oni pytają się jaki adres, i mówią że te psy tak maja i że mogą siedzieć na balkonie. :D Co do kagańca, swoim psom rzadko zakładam. -
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
maxishine. replied to Aleksa.'s topic in Galeria
Nie wiem czy ktoś pisał czy nie, ale świnki morskie to zwierzęta stadne, i powinny być trzymane w parach, ale tej samej płci. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
maxishine. replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Piękne maluchy -
Albo kaganiec maszer :)
-
Aslan, kto mu podaruje dom? Aslan nie żyje [*]
maxishine. replied to maxishine.'s topic in Kotki już w nowych domach
tak miał miec we wrześniu, ale będzie mieć ja jutro, i będzie się kurować zanim wyjedziemy na wakacje, a później dostanie w domu z Tofikiem (naszym kocurkiem) i nasza znajoma będzie zaglądać do nich codziennie. -
Misiek ma strasznie luźną obrożę :) nie gubi jej?
-
Aslan, kto mu podaruje dom? Aslan nie żyje [*]
maxishine. replied to maxishine.'s topic in Kotki już w nowych domach
Aslan we wtorek będzie miał amputację i prawdopodobnie kastrację. -
Aslan, kto mu podaruje dom? Aslan nie żyje [*]
maxishine. replied to maxishine.'s topic in Kotki już w nowych domach
Przydałoby się. Zaraz zmienię, jeśli się da. -
Aslan, kto mu podaruje dom? Aslan nie żyje [*]
maxishine. replied to maxishine.'s topic in Kotki już w nowych domach
Jula jutro idzie do adopcji:) A Aslan? Kto go pokocha? -
Aslan, kto mu podaruje dom? Aslan nie żyje [*]
maxishine. replied to maxishine.'s topic in Kotki już w nowych domach
I Jula: [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=487282871356094&set=a.335839753167074.78915.335741923176857&type=1&theater[/url] A przy okazji, oddacie głos na moją kenę? [url]https://apps.facebook.com/adream_photo/?fanpage=4029&lang=pl&photoid=26528[/url] mam 30, ale ktoś ze mną rywalizuje, i muszę uzbierać ok. 50 głosów, pomożecie? Wygram karmę dla moich trzech psów, i dla schroniska. -
Aslan, kto mu podaruje dom? Aslan nie żyje [*]
maxishine. replied to maxishine.'s topic in Kotki już w nowych domach
Aslan szuka domu, reszta znalazła domki!!