[quote name='Angi']no ale nie do przesady :P
Mówię, że idę z tym kimś na spacer tu i tu czy jadę na wystawę by się spotkać z kimś tam :P
Nie do przesady :evil_lol: 10 lat nie mam by przedstawiać osoby z którymi się spotykam gdzieś indziej. ;)[/QUOTE]
no tak tyle że ja w tym roku skończę dopiero 17 lat, więc generalnie mają prawo zażądać przedstawienia znajomej... ;)