wiolhelm170
Members-
Posts
1255 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiolhelm170
-
Kotów jest 2 więcej , więc 10-11. Ja mam pytanie o pomysł , może jakiś bazarek ? dla Krystyny , która ma 500 zł. długu w obu lecznicach . Proszę o pomoc- co zrobimy? dług przydałoby się spłacić do końca roku. (Ja uważam, że Krystynie przydałaby się praca na pół etatu.Jeśli ktoś by słyszał, prosimy o sygnał). Mam zdjęcia z kojca.Miałam nie pisać, ale jednak napiszę, że jedną część kojca ktoś Krystynie ukradł z podwórka i wygląda inaczej niż trzeba. Komu mogę przesłać zdjęcia, bo nie umiem wstawiać?
-
Mestudio na początku wątku jest telefon do pani Krystyny.Najlepiej będzie jak zadzwonisz i się wypytasz, wtedy przekażesz innym konkretny przekaz.Ja tych psów nie widziałam, też wiem wszystko z rozmowy telefonicznej. Naprawdę widzę że znasz się na zachowaniu psów, więc to moja ogromna prośba.Pani Krystyna z wszystkimi chętnie rozmawia i będziemy wiedzieli więcej. Proszę zadzwoń ;)