-
Posts
2770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agutka
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
przy odrobaczaniu nie jest powiedziane że będą robaki w kale ponieważ często glisty czy inne nicienie bazują w jelicie cienkim gdzie przy wybiciu są automatycznie strawione -
wszystkie rasy rozumiem ale charcik?? biedactwo się nie złamał:D:D:D:D:D:D:D
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
piękna kocica:loveu: hhmm zapomniałam że Majka nie życzy sobie pisania słitaśne fotki :diabloti: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
motylek ja nie będę nic wyliczać i tym podobne ja mam swoją tezę i nikt prócz wetów mi jej nie zmieni. a ty próbujesz na siłę wciskać swoje przekonania a jak sama piszesz nawet tego nigdy przy swoim psie nie robiłaś.... teraz są leki gdzie wybijają większość rodzai robaków przy jednej dawce rzadko kiedy podaje się po 14 dniach następną bo wybijają wszystkie jaja krążące po organizmie. z tym że badania powinno się najpierw robić to ok masz rację ale często pies jak już ma robale to są standardowe nicienie to po pierwsze. druga sprawa to po raz milionowy raz piszę to psa nie truje i nie zabija!!! -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
motylku- ty nie badasz i nie faszerujesz swojego psa- ja to szanuję. ja nie badam daję co 3-4 miesiące i większość osób tak robi i też powinnaś to uszanować ;) psa to nie zabija ani nie powoduje większego dyskomfortu więc niema co tu więcej dyskutować bo i tak każdy zrobi swoje a to przecież temat Waldka i chyba taka obszerna dyskusja powinna być na jego temat ;) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
RC bardzo podupadło na jakości i nie jest warte swej ceny :( Jest masa innych karm o atrakcyjniejszej cenie i na każde schorzenie a przy tym nie faszerowane wypychaczami w takiej ilości jak RC. Ale nie powiem że nie działa karma bo wielu zwierzakom pomogła -
oj tak nie gadaj ;) pewnie gdyby była sytuacja niekomfortowa wleciałby za tobą w ogień :)
-
ale co z waszego? :)
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Majka- pasożyty pasożytami ale trochę zarazków z psiej sierści przyda się każdemu dziecku tak dla lepszej odporności ;) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
nie no skoro tak ma to tylko zazdrościć ;) ale tak na poważnie to znajoma nie odrobaczała swojego psa sporo lat i gdy ja się borykałam z problemem tępienia to z ciekawości dała kał do przebadania i faktycznie pies po tylu latach nic nie miał ;) ale pies to kastrat więc siki nie wchodzą w grę , w ryja nic nie bierze bo zawsze w kagańcu i kontakt z psami średni ;) Ja mam samca łajzę wszystkie siki jego na osiedlu z suczkami się "miło" wita więc ja podziękuję za tą współpracę ;) a dwa psy jedzące z jednej michy i wspólne posłania to reakcja łańcuchowa ;) -
no daj spokój z tymi mrozami -wwwrr ;) ja kubrak zakładam tylko na szybkie siku żeby się nie zaziębiła jak z kocyka wychodzi ;) ale jak mam w planie bieganie to nawet niema sensu bo zaraz sama się rozgrzeje to temperatury wrzenia ;)
- 1417 replies
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
motylek- dziecko nie musi jeść kupy... wystarczy że pies sobie tyłek wyliże i ze smakiem obliże nie tylko dzieciaka ale mnie lub kogokolwiek ;) moje psy jedzą surowe mięso a w szczególności biała . Samiec ma zawsze podwyższone ryzyko bo liże siki i ziemię a w ziemi też znajdziemy jajka robali czyhające na swoją ofiarę. Ja podając tabsa psu krzywdy nie robię.Rozmawiałam z moim lekarzem prowadzącym który jasno powiedział że kontakt z psem zarobaczonym nie jest groźny do puki nie jest to pasożyt wspólny , zarazić się można najszybciej przy braku higieny i z kontaktem odbytu. Myjemy zapewne wszyscy ręce ale pies strzelił sobie toaletkę i milusińsko poliże rękę czy cokolwiek to czy zawsze lecisz myć ręce?? Powiedzmy sobie szczerze ... wielu ludzi nie odrobacza swoich pupili srają czasem rzygną gdzieś gdzie nasze pieski chodzą i nie mówmy że są w pełni zdrowe bo oduczyłam jeść cudzych kup ;) samca i tak nie upilnujesz czy nie zabronisz który instynktownie wylizuje napotkanego szczoszka - chyba że kastrat.Profilaktyczne odrobaczanie jest także dla zdrowia naszych psów , dajemy im czasem lepsze żarcie niż sobie a przecież nikt nie chce karmić pasożyta, a czekać na inwazję z góry i z dołu to ja dziękuję :) -
ale fajnie sobie brykają :) Negrze nie za ciepło w kurtce i bieganiu?
- 1417 replies
-
o gwiazda na lince jest ;) ja też wolę gdy na sznurku moja biega ;) jakoś czuję się bezpieczniej:diabloti: klasyczne batmanki nie podobają mi się:roll: a fotka w oryginale chyba lepsza bo bardziej wyraźna :)
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
no właśnie o to mi chodziło... ;) to jest "trucizna" która działa trująco na robactwo i utrzymuje się do chwili wydalenia ... Zawsze znajdzie się przeciwnik czegokolwiek :diabloti: badania się robi i owszem ale jak w naszym przypadku gdzie dwa rodzaje tabsów nie zadziałały . -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
czyli moi mili wszędzie piszą a także weci mówią że co 3 miech najdalej raz na pół roku dawać , a tu inna obcja :/ to zaczekam aż pies zacznie mieć widoczne robaki a żeby były widoczne musi być ich dużo, pozaraża mnie i rodzinę jakimś wspólnym robakiem?? ja za takie badanie kału płaciłam tylko 20 zł ale inni weci kasują od 50 w górę więc to nie takie małe pieniądze :( nie popieram faszerowania psa lekami ale takie tabsy przecież nie sieją aż takiego spustoszenia nie przesadzajmy... -
oj to dla Oskarka musi być kara ;) ja sobie Ledy nie wyobrażam oduczyć wyrka :)
-
chciałam batmanki teraz w styczniu ale zrezygnowałam ze względu na pół zacisk i tchawicę mojego psa Leda pięknie w czerwonym wygląda dlatego zastanawiam się nad tym kolorem lecz żółty ma tą petardę ;) wrzucaj linka jak coś będzie ciekawego ;)
-
obroża z pako-dog?? chcę taką na wiosnę kupić ;) ale waham się czy nie czerwoną
-
wierzę że szybko się pozbędziecie problemów ;) o ile brat będzie wytrwały ;)
- 1417 replies
-
profesorka- trafił ci się pies z charakterem ;) taki arystokrata że nic mu powiedziec nie mozna :) ale to i rozwiązanie będzie może na przyszłość ;) unikatowy- musi być bardzo przywiązany do ciebie skoro bierze twoje rzeczy :)
-
chrupki psie też dobre :eviltong:
-
tylko rób mu czasem przerwę od kostek bo go zapchasz ;) moja to zawsze zaczyna od najtwardszej strony a Sagat inteligent od kulki ;)
-
oj tam śmietnik stał Patrykowi na drodze ;) Sagat to rozpusta jak mnie niema ;) na łóżku pełno kłaków na stole obrus zwinięty bo sobie wchodzi i szczeka co w oknie widzi także on sobie pozwala i w takim wypadku siedzi na wyrandzie ;)
-
damy radę ;) to świeże rany a za miesiąc już będzie z górki ;) teraz zimno więc niema potrzeby latać po podwórku :)
- 78403 replies