Jump to content
Dogomania

trabeska

Members
  • Posts

    1054
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by trabeska

  1. A Ty [B]Maupa4[/B] ile masz obroży? :) Masz 'trochę' więcej psów, więc zapewne i 'trochę' więcej obróż... :lol:
  2. [quote name='AmeliaR']O, to jeśli mowa o kolekcji to ja się naszą pochwalę i z chęcią zobaczę też Wasze! :) W sumie to Wy mnie zaraziliście tą obrożomanią :D Chociaż czas chyba przystopować... Nie ma tu naszej najnowszej, ale kilka stron wcześniej ją wrzucałam na psie.[/QUOTE] Świetne :) Najbardziej podoba mi się ta Gadżeciakowa z imieniem :)
  3. [quote name='Marchewkowy']hahaha że niby mam policzyć :P jak przyjdą te co zamowilam to zrobię fotkę kolekcji :D[/QUOTE] Ok, to czekam z niecierpliwością... :) Ja dla dwóch psów mam jedynie 14 obroży, 5 smyczy, 3 pary szelek, a Ty to chyba w takim tempie do stu obroży niedługo dobijesz :evil_lol:
  4. [quote name='Marchewkowy']Ufff zamówiłam i opłaciłam AD teraz pozostaje czekać :) Hamiltony tez już do mnie idą... nie mogę się doczekać... Już nic nie kupuje w tym miesiącu z obroży/smyczy tylko ewentualnie coś na wystawie jak się trafi :D Jakiś rogzik albo cuś :P[/QUOTE] Ile masz już obroży? :diabloti:
  5. A ten drugi husky to czyj? :) Jednak nie wiem wszystkiego... :evil_lol:
  6. Jak większość stałych bywalców na obrożowym... :evil_lol: W sumie też racja, ale fajnie by było raz na jakiś czas iść sobie z kimś na spacer :)
  7. [quote name='Maupa4']My np zrobiliśmy sobie takie[/QUOTE] Piękne! :loveu:
  8. [quote name='Kasi i Lena']Tak biedrony :) Ekipa nie jest cała, znamy jeszcze kilka psów z którymi moje się lubią i akceptują.[/QUOTE] Jeju, ja już na prawdę mam hopla na punkcie obroży...:evil_lol: Zazdroszczę, że macie z kim spacerować. Z resztą nie tylko Wy, ale i większość dogomaniaków. Ja niestety nie mam za bardzo z kim... :(
  9. Ale piękna obroża! :) Te gałązki na obróżce pasują do jego loczków :razz:
  10. Jaki maluszek cudowny! :loveu: A jak się z siostrą całuje :loveu: Świetna ta Twoja sunia po prostu :)
  11. Weź mi nie mów nic o dyrektorce, nasza jest STRASZNA. Ma problem i wpisuje uwagi tym, którzy nie mówią jej dzień dobry :evil_lol: A o co takiego wymyśla plotkując? :razz:
  12. Co się stało znowu? :evil_lol:
  13. Ooo, widać nawet obroże Leny :lol: Biedrony Lupine? :cool3: Fifka coraz bardziej mi się podoba :) Świetna ekipa spacerowa, moje niestety muszą się zadowolić sobą nawzajem lub głupim Hektorem :lol:
  14. No na to wygląda :cool3:
  15. trabeska

    Diabły dwa.

    Taa... Tylko udają :diabloti:
  16. Niee, głupi ma zawsze szczęście... :razz:
  17. Nie ma takiej opcji na razie :( Jeny, Ty to dziewczyno masz pecha :evil_lol:
  18. [quote name='Victoria']ja sie przymierzam to tego żółtego dla yorczycy :diabloti:[/QUOTE] Bierz dla Lusi! Ślicznie jej będzie w tym :loveu:
  19. Hejka :) Cudny ten Twój puchacz :loveu: I Tosia piękna :) :loveu:
  20. Działa! :cool3: Boskie te psy, ja chcę jeszcze jednego psa! :placz:
  21. A ja nie mogę zobaczyć, bo nie mam fejsbuka :-(
  22. Hehehe :) U nas pełno tych szczurów na wsi... Jak nie jorki, to ciłały, maltańczyki czy też te właśnie słynny szicu! :D :evil_lol:
  23. Hej :) To musisz sobie kupić innego piesia najlepiej jakiegoś malutkiego, słodkiego jorczka :razz: Wtedy może jego urok podziała na policjantów, chyba, że już nie masz zamiaru przechodzić na czerwonym :lol:
  24. trabeska

    Diabły dwa.

    [quote name='Fauka']Hej kudłacze! :)[/QUOTE] Hejka labkowa :razz:
  25. [quote name='Molowe']No ja też staram się nie chodzić ale to się nie stało pod sklepem tylko normalnie na ulicy...a no to już wpływu nie mam chyba,że [B]nauczę ją załatwiać się do doniczki[/B] :)[/QUOTE] Hahaha :evil_lol: Jak masz balkon to naucz ją załatwiania się na balkonie :D [quote name='Molowe'] Na całe szczęście nic takiego się nie stało,no niestety moja na psa obronnego w ogóle się nie nadaje wczoraj nawet nie warknęła tylko się przestraszyła to jest Księżniczka i to jej trzeba bronić :evil_lol: dziękujemy bardzo,całościowo fajnie wygląda a uszy mają ten plus,że teraz jest większy przewiew i mniejsze ryzyko zrobienia się zapalenia ;)[/QUOTE] Tzn. mój rudzielec w sumie też się nie nadaje, on się raczej boi obcych. Jest takim tylko moim pieskiem, wszędzie uwielbia być ze mną :) :loveu: Natomiast Traper to jego zupełne przeciwieństwo, uwielbia przebywać z każdym z rodziny :) Ja zdecydowanie wolę takie psy, jak Baster :) Ja osobiście uwielbiam spaniele z wygolonymi uszami :loveu: Mój jeszcze nigdy nie chorował na oczy i uszy :) Na szczęście :)
×
×
  • Create New...