Jump to content
Dogomania

RudyKas

Members
  • Posts

    1698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by RudyKas

  1. Ja tak jak obiecałam po świętach ogarnę kolejny bazarek. Trzeba mieć nadzieję, że ktoś w ten sposób trafi na wątek i nam pomoże :) A póki co musimy sobie doraźnie bazarkowo radzić - nie można się poddawać! :)
  2. Eva, ja oczywiście domyślam się, że masz teraz przedświąteczne urwanie głowy, ale mam ogromną prośbę - w wolnej chwili potwierdź proszę, czy przelew doszedł ;)
  3. Dopsz. To przelew poszedł :)
  4. Na moim bazarku zebrałam 80.1 zł dla Poli. Wyślę przelew razem z moją deklaracją za grudzień, czyli w sumie 100 zł. Eva, to ma być na Twoje konto wysłane?
  5. Ja jutro wysyłam fanty, potem zrobię podsumowanie bazarku i też wyślę pieniądze :)
  6. Tempo nieziemskie, ale to świetnie! :)
  7. To ja mam dobrą wiadomość. Uzgodniłam z moim Małżem, że możemy zadeklarować 20 zł miesięcznie dla Polci. Wiem, że to nie ratuje sytuacji, ale jak będę miała więcej to wpłacę więcej, a jeśli nie to wolę nie robić nadziei. Prześlę deklarację razem z pieniędzmi jak już z bazarku dostanę wszystko. :) A i od Amelii dostałam trochę fantów, dorzucę swoje i zrobię kolejny bazarek, ale to już chyba po świętach raczej.
  8. Kaja, może tu zajrzysz szybciej - nie mogę się z Tobą skontaktować, pewnie też zapchana skrzynka ;) Odezwij się proszę :)
  9. Kolejny kuk do Froda :)
  10. Zaglądam :)
  11. A jesteś w stanie jakoś obfotografować swoje fanty i wysłać do mnie na maila? Mnie się tak spodobało robienie bazarku, że od razu mogę robić kolejny ;)
  12. Ja też już jestem na fb. Przelew wyślę od razu na te dane, które są na fb - zrobię to w poniedziałek, jak bank mi łaskawie przeleje pieniądze z konta na konto, bo zostałam dosłownie bez grosza.
  13. Nadziejko, ja tu też w sumie przez Polcię trafiłam. Też poproszę numer konta i jakimś malutkim skromniutkim grosikiem, ale wesprę :) Spróbuję się w fb może jakoś bardziej zaangażować.
  14. Trafiłam właśnie do Froda, będę odwiedzać go częściej :)
  15. A dużo masz tych rzeczy? No dobra, to tak zrobię.
  16. A czy ktoś mi może powiedzieć jak zmienić nazwę bazarku? Mam na myśli zmianę głównego wątku, bo nie umiem sobie poradzić... :(
  17. http://www.dogomania.com/forum/topic/334069-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-cudno%C5%9Bci-dla-polci-w-budowie/ Bazarek dla Polci kolejny :) Zapraszam do zakupów i hopania ;)
  18. Jaki miły akcent na zakończenie mikołajkowego dnia! :) Mój bazarek także jest w trakcie powstawania. Ale to mój pierwszy ever, więc trochę się boję czy się uda... Eva - czy w przypadku ewentualnych zakupów mogę podawać od razu Twoje dane? Będzie się to dało jakoś ogarnąć? :)
  19. Długo, oj bardzo długo mnie tu nie było... I właśnie zaglądam do Grafisia i tak mi się smutno zrobiło, że on nadal sam... :(
  20. A to Wy go dopiero tworzycie czy już działa?
  21. Eva - wiadomość w sprawie bazarku Ci wysłałam. Ja chyba bym wiedziała jak ogarnąć bazarek na fb, tylko obawiam się, że mi czasu braknie na poprowadzenie go...
  22. Właśnie dotarłam na wątek Polci. Zastanawiałam się jak pomóc, finansowo niestety póki co odpadam... Ale czytam, że myślicie o bazarku - słuchajcie, mam parę fantów, kilka książek, płyt... Może coś z tego się przyda? Tylko że wracam na dogo po długiej przerwie, potrzebowałabym pomocy z poprowadzeniem go... Co Wy na to?
×
×
  • Create New...