Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Ja na tak
  2. Mam na koncie Andżelki 64,-. Bardzo dziękuję za miłą niespodziankę
  3. cegiełkę za 10,- poproszę
  4. 5(3) za 10,- poproszę
  5. poproszę : 1 za 20,- 5 - 1,2,3,6,10 po 5,-
  6. wszystko możliwe - już się zdarzyło , że nie zostawił awiza a przesyłka czekała na poczcie .
  7. breloczków jeszcze nie dostałam - kiedy wysłane ?
  8. A nie jutro ? Dzisiaj 25-ty.
  9. Nie ma sprawy . Przecież to dla zwierzaków
  10. Tak Chyba , że w niedalekiej przyszłości będziesz robić kolejny bazarek to możemy poczekać
×
×
  • Create New...