Długo szukałam psa,moja miłość stanęła na szczeniaczku samoyedzie,który już niedługo do mnie mam nadzieję przyjedzie,podjęłam tą decyzję dlatego,że mam malutkie dziecko i chciałam ,żeby wychowało się razem ze szczeniakiem,chociaż wiem,że wiele bidulek czeka,mam nadzieję ,że mi wybaczą,w miarę możliwości dalej będe pomagać deklaracjami stałymi na te bidulki.Kocham Was wszystkie psiaczki.