Jump to content
Dogomania

gosiaczek1984

Members
  • Posts

    3210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by gosiaczek1984

  1. Barni pamietam o Tobie i moim Bambulku kazdego dnia,czas leczy rany,ale nie u mnie
  2. Tesknie bardzo
  3. Juz zagoscil u mnie nowy pupil,szczeniaczek,ale pustka po Bambu jest wielka
  4. Chodzilam wczoraj po lesie i serce mi rozrywało kiedy szłam sciezkami,ktorymi Bambusiu razem chodzilismy,lzy lecialy ciurkiem,bardzo skradles moje serce i cząstke zabrałeś ze soba
  5. [quote name='giselle4']nowy Tao w schronie z Bielawy czy bedzie miec tyle szczescia co jego imiennik? [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19463/fe54b873000ec1bc53eb3700/sam_0603[/IMG] piekny[/QUOTE] Jaka to rasa?
  6. dzisiaj zmieniłam dane do stałych przelewów ,zawsze co miesiąc bedzie szło te skromne 10zł
  7. A mnie nie ma za lipiec ,mam staly przelew ustawiony
  8. Ja tez nie mogę w to uwierzyc,chcialam usunac przelew staly,ale nie moglam,jakos tak dziwnie mi to zrobic,tak nagle sie to stalo
  9. Barni i Bambu jestescie kazdego dnia w moich myslach
  10. Bambulku codziennie myślę o Tobie,byłeś tak wiernym przyjacielem
  11. To jakiś koszmar,nie moge w to uwierzyc,Bambu ,a teraz Ty Barni to z Wami zaczynalam swoj start na dogomani i powoli odchodze z niej,a teraz tym bardziej kiedy Ciebie juz nie ma,ale czemu tak nagle..odchodzicie kiedy nikt nie jest na to przygotowany,co sie stalo?Zegnaj Barnisiu i dogomanio.
  12. Widac,ze Barniemu coraz bardziej siadaja tylnie łapki
  13. Długo szukałam psa,moja miłość stanęła na szczeniaczku samoyedzie,który już niedługo do mnie mam nadzieję przyjedzie,podjęłam tą decyzję dlatego,że mam malutkie dziecko i chciałam ,żeby wychowało się razem ze szczeniakiem,chociaż wiem,że wiele bidulek czeka,mam nadzieję ,że mi wybaczą,w miarę możliwości dalej będe pomagać deklaracjami stałymi na te bidulki.Kocham Was wszystkie psiaczki.
  14. Tesknie kazdego dnia bardziej,brakuje mi Ciebie okropnie mój Bambulku
  15. Przelew na ogloszenia zrobilam,to gisel wysli do kejciu 12 ogloszen na psiaki
  16. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253462-PROMOCJA-20-og%C5%82osze%C5%84-2-50z%C5%82!!!-dla-Tofika-i-bandy-mestudio-do-30-06?p=22187863#post22187863[/url]
  17. Gisele,a nie lepiej tutaj wykupic ja zaplace za ogloszen 10 plus 2gratis to bedzie 12pieskow ogloszonych co Ty na to?
  18. Moje skromne 10zl za czerwiec tez przeznaczcie dla inmej psinki
  19. Dzisiaj poszla stala za czerwiec 20zl
×
×
  • Create New...