Witajcie dzisiaj mam mega szczęśliwy dzień :lol:
Po pierwsze wygrałam w konkursie MP i wkrótce przyjdzie do nas : frisbee , kliker , saszetka na smakołyki i gwizdek :loveu:
Po drugie na 100 % jedziemy na zawody , bo jesteśmy już zapisani :cool3:
Po trzecie jeszcze wstrzymam się z kupnem tunelu do następnego tygodnia , bo dzisiaj pożyczamy od znajomej prawdziwy psi tunel taki jaki będzie na zawodach :loveu: Zaczniemy już dzisiaj ćwiczyć , bo mamy nie wiele czasu ... ;) Porobię Sonce foteczki w tunelu ;)
U nas teraz leje :-(