[quote name='unikatowydiament']świtni,ale Ja je wprost uwilbiam:loveu:[/QUOTE]
Dzięki :loveu:
[quote name='marta.k9080'][URL]http://img801.imageshack.us/img801/6561/1043632.jpg[/URL]
albo świniak taki duży,albo Sonia taka mała:evil_lol:[/QUOTE]
Świnka jest duża :evil_lol: ona ma mnóstwo tej sierści i taka ogromna się wydaje :evil_lol: a waży 2 razy tyle co Sasha , a mnie je :diabloti:
[quote name='AlaRottweiler']To zdjęcie jest naj naj [URL]http://img829.imageshack.us/img829/8305/1043634.jpg[/URL][/QUOTE]
Dzięki :loveu: Niedługo Majkę czeka strzyżenie , bo coraz cieplej a jej gorąco z tą sierścią :diabloti:
Ja za 30 min lece do pracki ;) a w planach jutro mamy w spędzic czas na swieżym powietrzu :) pogoda bardzo zachęca do pojechania nad wode :cool3:
[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9959/1040761.jpg[/IMG]