[quote name='Aśka Belkowska']Problem w tym, że Fidel nie jest typem szaleńca.
Oczywiście w porównaniu z innymi psami, których właściciele w nimi nie pracują, jest ruchliwy, ale ja widze, że nie nakręca się tak jak można obserwować np. na filmikach z zawodów.
Pewnie my popełniamy jakiś błąd, ale trudno mi powiedziec jaki. Np. na kładkę wszedł sam, ale już wobec rękawa musieliśmy pokonać jego strach przed hałasem.[/QUOTE]
Moja podobnie nie wiem czego boi się w tunelu nawet za smakiem tam nie wejdzie :roll: huśtawkę , kładkę , palisade i hopki wszystko przejdzie tylko nie tunel :-o