[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7461/uad2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9397/n7b5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9352/rfbd.jpg[/IMG]
A dzisiaj się zabiore za segregacje gazet ( Mój Pies , Przyjaciel Pies , Pies ) , bo wszedzie się walają :evil_lol: Policze też ile na nie wszystkie wydałam i sądze , że nie będzie to mała kwota :diabloti: