[quote name='pcheelkaa']Super ujęcie z piłką:D Tak same spacerujecie?[/QUOTE]
Dzięki po wielu próbach wreszcie się udało :) Różnie czasem same , często z siostrą albo bratem , albo moją koleżanką ;) ale Sonka i tak najbardziej lubi spacerki z całą rodzinką :cool3:
[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/453/g2r8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9329/iw1j.jpg[/IMG]