[quote name='Besti']Właśnie ja też próbuję od pół dnia coś wykombinować i dupa- ładuje się ładuje i ciach koniec.
A tak na marginesie powiem na pocieszenie u mnie dzisiaj megasłonecznie i gorąco :cool1:[/QUOTE]
I dzisiaj to samo ... nie działa :roll: najpierw myślałam , że może mam tych zdjeć za dużo i zaczęłam stare usówać ,ale to nic nie zmieniło i u nich jest jakiś błąd ;)
U nas dzisiaj jest taka pogoda jak u was :)
[quote name='Jessica89']ale śliczne świniaczki :loveu:
o Sonieczce nic pisać nie muszę , wiadomo piekna jak zawsze[/QUOTE]
Dziękujemy za miłe słowa :loveu:
[quote name='groszek83']Cudne zdjęcia:lol: tak słonecznie macie i cieplutko.... zazdroszczę normalnie:oops: u mnie masakra z pogodą:placz:[/QUOTE]
Dzięki :loveu: Wczoraj to było raz słońce raz chmury z deszczem a dzisiaj jest ładna pogoda :)