Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. [quote name='Poker']Zawsze można mieć drugiego. obojętne czy na spacer idzie się z 1.czy z 2. :evil_lol:[/QUOTE] Powiedz to mojemu TZowi-dzisiaj po raz pierwszy od chyba roku zabrał dwa potwory-na spacer dla zdrowotności, dla relaksu...wrócił po 10 min-mokry, spocony, ubłocony, wściekły...ale psy-czyściutkie i jakoś dziwnie szczęśliwe:diabloti:
  2. [quote name='HELENA5']jakie one śliczne... szkoda, że juz mam psa[/QUOTE] Prawda? ja mam 2 wielkopsy własne...i 1 tymczasowiczkę Diablicę...na razie wystarczy...chyba...
  3. [quote name='Malgoska']zapisuje wątek maluchy sliczne takie kolorowe mamusia też bardzo charakterystyczna, jakbym ją gdzieś już widziała.... a gdzie zostala znaleziona?[/QUOTE] wiesz...też mi się jakoś tak wydaje,że już ją gdzieś widziałam-bardzo charakterystyczna jest... Znaleziona w pomiędzy Opolem a Kluczborkiem-w polu
  4. [quote name='Madie']Na dobry początek poproszę jedną dla siebie i jedną dla Sadzy:))[/QUOTE] Dziękuję bardzo :) napisz tutaj,żeby wsio wg regulaminu było ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251091-Szczepimy-odrobaczamy-5-znajdek-%C5%82aciatych-pomo%C5%BCecie?p=21889723#post21889723[/url] jeeeju...jeżeli w zaproszeniach pokręciłam linki, to sobie chyba w łeb palnę :(
  5. [B]Wątek psiaków z pola: [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251092-Znalezione-w-szczerym-polu-Borsuczki-i-ich-mama-potrzebne-wszystko!!!?p=21889564#post21889564[/url] [B]i bazarek na szczepienia: [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251091-Szczepimy-odrobaczamy-5-znajdek-%C5%82aciatych-pomo%C5%BCecie?p=21889723#post21889723[/url]
  6. Cegiełki na szczepienia...ilość mocno ograniczona-25 sztuk po 10 zł ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251091-Szczepimy-odrobaczamy-5-znajdek-%C5%82aciatych-pomo%C5%BCecie?p=21889723#post21889723[/url]
  7. idę dalej kleić cegiełki dla maluchów....jak dam radę zrobię im jeszcze imienny-na sterylke mamy niech szczylki zapracują:razz:
  8. Rodzinne zdjęcie z mamą :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1656213_1457935071092440_479228241_n.jpg[/IMG]
  9. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1743681_1457932461092701_473090922_n.jpg[/IMG]
  10. Szczylek po prawej mówi : "i na co się gapisz? w zęby chcesz?" :evil_lol: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1902780_1457932474426033_449938961_n.jpg[/IMG]
  11. Zbiorowa maluchów fotencja: [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1623478_1457932397759374_104242927_n.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Madie']melduje się u kruszynek[/QUOTE] Witam u maluchów :) i ich mamy ma się rozumieć :) [quote name='lucySxy']Beda jakies zdjecia maluszkow?[/QUOTE] a pewnie,że będą :) maluchy-cudne-ale mama...nie potrafię jej nawet opisać-bardzo nie typowa, trochę jakby poskładana z różnych psów...sami zobaczycie :)
  13. I jak tu zrobić sobie urlop od dogo? Kolejny "człowiek" pozbył się swojej suni-razem z miotem-bagatela-5 szczeniąt:angryy: 4 chłopaków i 1 sunia-oto cały dobytek mamusi... Na wczoraj potrzeba: karmy szczepień odrobaczeń sterylki mamusi $ na leki mamy-bo w weekend dostała tężyczki... ogłoszeń, ogłoszeń i jeszcze raz ogłoszeń... Rodzinka przebywa na...BDT w zaprzyjaźnionym hoteliku (Lilu-wiesz,że Cię kocham?) Rodzinka znajduje się pod opieką Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce dla Zwierząt" z Kluczborka STOWARZYSZENIE POMOCY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM "Słońce dla zwierząt" 46-203 Kluczbork ul.Jagiellońska 22/5 Nr k-ta: 50 8876 0009 0033 7904 2000 0001 SWIFT : GBWCPLPP dopisek- Borsuczki+ nick Z góry dziękuję za wsparcie :) ROZLICZENIE: Wpływy: bazarek Marysi O.-80 zł bazarek Hope2 - 160,44 zł ______________________________________________________ Wypływy: 04.03.2014 szczepienie -136 zł Saldo 19.03.2014 +104,44
  14. w końcu udało mi się z szyszunią pogadać-znak czasów chyba już taki-dzwonię ja-ona nie ma czasu odebrać...oddzwania-już mnie gdzieś poniosło-bez telefonu ma się rozumieć... Tak czy inaczej-Ruda będzie miała swoje własne ogłoszenia-taka piękna mordencja powinna szybko komuś w oczy wpaść :D
  15. No...Frodo był zaprowadzony do psiej szkoły-był na 2 zajęciach-okazało się,że jamnik to grzeczna, pojętna bestia-tylko,że uparta jak nie wiem co-jak inni się uczyli, to on brykał i panny podrywał, jak reszta miała przerwę, to on...pięknie pokazywał co umie :) aż żałuję,że tego nie widziałam :D
  16. [quote name='Mattilu']Ogloszenia zrobione. Aktywowalam wszystkie. Ziutka podala w niektorych oprocz telefonow z ogloszenia takze moj mejl. Gdyby przypadkiem ktos do mnie napisal z zapytaniem o Nemi to do kogo przekierowywac mejla? Poprosze o wskazowki na priv. :)[/QUOTE] już wysyłam :)
  17. ja to zrozumiałam jako sposób na teściowa ;) Ala-spakowana już? oj, jestem ciekawa jak sobie w szkole poradzi...
  18. czyli jutro muszę pogadac z szyszunią-o jakiejś ludzkiej porze ma się rozumieć-bo za telefon o tej godzinie udusiłaby mnie jak nic ;)
  19. wiecie...ludzie czasem są dziwni...czasem zadaja dziwne pytania...na szczęście sa tacy, którzy jadą adoptować pieska-i w sekundę podejmuja decyzję-TEN i TYLKO TEN :) no...i pełnią szczęścia jest jak między pieskiem a ludziem zaiskrzy od razu :) A może mamę maluchów ogłosimy osobno? ona piękna jest, nie powinna długo domku szukac...tęskni za swoim ludziem... Nutusiu...jak sądzisz? ;)
  20. Goście zawsze mile widziani :)
  21. A ja słyszałam,ze Ziutka to czarodziejka ogłoszeniowa...więc kciukaski zaciskamy za domek Nemi... niech pokazuje pycholka cudnego-bo nie wierzę,że jak ktoś ją raz zobaczy, to nie pokocha od razu :)
  22. [B]hotel_lilki [/B]na wątku Stowarzyszenia pisze: "[COLOR=#000000]Informuję cioteczki, że dzisiaj poszła do domku najmniejsza sunia[/COLOR]:multi:[COLOR=#000000]...do Opola. Miła rodzinka...adopcja przebiegła bardzo szybko, ale o tym opowiem innym razem. Zostały jeszcze dwie...czarna i brązowa." Nutusiu-decyduj się szybciutko...bo Ci jeszcze Ruda koło noska przejdzie ;)[/COLOR]
  23. suuuper :) a ja jak sie ogarne chociaz troszkę, to założę wątek dla łaciatej rodzinki...
  24. jeeejuu...Nutuś-przeczytałam wpis (na innym wątku) i padłam, rechoczę ja gooopia...ale może nie głupie rozwiązanie?-w skrócie-pani adoptowała psa ze schronu, teściowa powiedziała NIET i był problem-co zrobić dalej? [COLOR=#000000][I]UWAGA! Udało mi się uratować sytuację ![/I][/COLOR] :smile: [COLOR=#000000][I]Problem rozwiązał JAKO TAKO kojec. [/I][/COLOR][B]Kiedy teściowa wychodzi zamykana jest w dużym kojcu - ale zanim zostanie tam zamknięta musi się wybiegać i wyszaleć. I okazało się że jej wybuchy szału ma po cieczce - weterynarz zlecił sterylizację bo to może być związane z hormonami Teściowa nie chce się zgodzić na zabieg bo nasłuchała się plot od innych kobiet że po tym zabiegu psy tyją i nie trzymają moczu i że jeszcze bardziej chorują. Teraz jesteśmy w trakcie namawiania jej na to bo możliwe że po sterylizacji można by było zrezygnować z kojca :P ALe już jesteśmy na dobrej drodze :smile:[/B]
  25. [quote name='Kocurkotka']UWAGA! Udało mi się uratować sytuację ! :) Problem rozwiązał JAKO TAKO kojec. [B]Kiedy teściowa wychodzi zamykana jest w dużym kojcu - ale zanim zostanie tam zamknięta musi się wybiegać i wyszaleć.[/B] I okazało się że jej wybuchy szału ma po cieczce - weterynarz zlecił sterylizację bo to może być związane z hormonami Teściowa nie chce się zgodzić na zabieg bo nasłuchała się plot od innych kobiet że po tym zabiegu psy tyją i nie trzymają moczu i że jeszcze bardziej chorują. Teraz jesteśmy w trakcie namawiania jej na to bo możliwe że po sterylizacji można by było zrezygnować z kojca :P ALe już jesteśmy na dobrej drodze :)[/QUOTE] Brawo-cieszę,się,że udało sie rozwiązać problem...ale,żeby teściowa do kojca? hmm...muszę przemyśleć sprawę-może to i dobre rozwiązanie ;) :evil_lol:
×
×
  • Create New...