Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Prawda? A ja w końcu założyłam sobie konto na tablicy...jutro postaram sie zmajstrować jakieś ogłoszenie (może na pierwszy ogień Zośce? )
  2. [quote name='Aimez_moi']Niestety nie moge znalezc zadnego bazaru z obrozami flexi.............[/QUOTE] kurna...ja mam smycz flexi...o obrożach nie słyszałam... Obroże za to całkiem fajne widziałam chyba na bazarku Maupy?
  3. [quote name='Nutusia']No... ja mogę tak chcieć jak Twój TZ Onka ;)[/QUOTE] jeeeju... żeby on chciał chociaż jakiegoś innego...ale dlaczego ON??? jedyna rasa, której się boję?
  4. [quote name='Nutusia']Też Cię lubię!!!! Ale do Gapci by pasowała ;)[/QUOTE] no...to co? pakowac już Rudą? ;)
  5. Nutuś...może jednak??? ;) [IMG]http://img18.tablica.pl/images_tablicapl/126077571_1_644x461_jamnik-szorstkowlosy-mix-kluczbork.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img16.tablica.pl/images_tablicapl/126077571_6_644x461_jamnik-szorstkowlosy-mix-.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img17.tablica.pl/images_tablicapl/126077571_5_644x461_jamnik-szorstkowlosy-mix-opolskie.jpg[/IMG]
  8. UPS....Wątki pokręciłam :(
  9. ..................................................................................
  10. ..................................................................................
  11. Mamusia.... [IMG]http://img17.tablica.pl/images_tablicapl/126881029_4_644x461_jamniczki-mix-zwierzeta.jpg[/IMG]
  12. i znów mnie dopadły...ratunku ;) [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1920496_1467628430123104_730842308_n.jpg[/IMG]
  13. łobuzy pchaja się na fotkę ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/16679_1467628433456437_1708678471_n.jpg[/IMG]
  14. Piękna mamusia :) [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1891172_1467628420123105_2005179228_n.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Nutusia']Hope2 - już napisałam na wątku Regału, ze Ci kredytu nieoprocentowanego udzielę ;) Hej, Borsuczki - czas na swoje iść! :)[/QUOTE] to idę zobaczyć :D A później się zastrzelę-TZ zerknął na moje fb-swojego nie ma, dostrzegł post Yoshi z 2 owczarkami-i jak dziecko :JA CHCĘ!!!! zerknęłam, mówię mu,że samiec ma już domek, została suczka-JA CHCĘ!!! słyszę... mówię mu jak komu dobremu-nie chcesz i miec nie będziesz, bo po 1-nie będzie się komu nią zajmować, po 2-po doświadczeniach z Zośka-niewątpliwie babą nigdy więcej suczki słysze: JA CHCĘĘĘ!!! i jak to nie będzie się komu nią zajmować? Pytam grzecznie-a będziesz wyprowadzał, czesał, szczepił, inwestował w karmę, odrobaczenia i odpchlenia? no i słyszę "JA CHCĘĘĘ! a wyprowadzać i to co było później zrobisz ty, bo nie pozwolisz,żeby MÓJ pies miał źle" wrrrrrrr
  16. [quote name='Tianku']odwiedzam Dziewczynkę :kiss_2:[/QUOTE] Dzień dobry :) Nadal czekam na faktury...muszę się chyba przypomnieć ;)
  17. Kochani-Stowarzyszenie dorobiło się swojego konta-wkleiłam je w I post- gdyby ktoś mógł wspomóc Borsuczki grosikiem...będziemy bardzo wdzięczni :)
  18. Stowarzyszenie ma już nr konta-wkleiłam w I post!
  19. Stowarzyszenie wreszcie ma swoje własne konto!!!:sweetCyb::Cool!: [SIZE=4][COLOR=#ff0000][FONT=lucida grande]STOWARZYSZENIE POMOCY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM "Słońce dla zwierząt"[/FONT] [FONT=lucida grande]46-203 Kluczbork ul.Jagiellońska 22/5[/FONT] [FONT=lucida grande]Nr k-ta:[B] 50 8876 0009 0033 7904 2000 0001[/B] SWIFT : [/FONT][B][FONT=lucida grande] [/FONT][FONT=lucida grande]GBWCPLPP[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
  20. [quote name='Nutusia']Ale ta lista jest tylko do zapraszania na bazarki... ;) Małe smoki - mamusia pewnie wolałaby już być osobno. A jeśli o bazarkach mowa, to zapraszam do zajrzenia na TRZECI Regał z książkami przy tzw. okazji :)[/QUOTE] taaak??? a ja ludzi na wątki pieseczków pięknych ściągam:evil_lol: Bazarek-byłam i siedze i płaczę, bo masz Mastertona, a ja spłukana jestem:placz:
  21. No...BERKANO, miałaś kogo poprosić o przypomnienie:evil_lol: a kto mi przypomni,że mam przypomnieć? Toż cierpię na galopującą sklerozę i ALt...coś tam dalej było, tylko zapomniałam co:diabloti:
  22. [quote name='Pani Profesor']oho, myślałam, że yorki i westy mają palmę pierwszeństwa, a także wszelkie maltano-bolończykowe białasy, a pekińczyki i min-piny odeszły do lamusa (bo w latach 90-tych był na te rasy absolutny szał przecież..) A ja z przerażeniem ogladam w sklepach ogłoszenia "sprzedam szczenięta X- RASOWE" plus jest taki, że skoro nie chciał oddać psa przy interwencji, to może na jakiś tam pokrętny sposób mu na nim 'zależało', więc posłał do rodziny czy znajomych, na inny łańcuch :mad:[/QUOTE] Wiesz, ja myślę podobnie...tym bardziej,że chyba odziedziczyli mieszkanie razem z psem? Pocieszające jest tylko to,że ludzie z różnych względów (nie koniecznie chodzi im o dobro psa ;) ) alarmują odpowiednie służby,że Pan X ma psa w złych warunkach :)
  23. [quote name='cisowianka']Jestem na zaproszenie . Co do rakiety, to widziałam ją na filmikach Cezara Milana - miał on taki gadżet, nie do odbijania psa ale chodziło o odgrodzenie się od (prawdopodobnego) ataku.[/QUOTE] hmm...ciekawe czy dałoby się odbić Rudego ;) :D
  24. [quote name='Malgoska']dziekuję za zaproszenie bardzo pozytywny wątek wspaniała praca i wspaniały efekt gratulacje będę zaglądać a jak z finansami Rudego?[/QUOTE] Finanse...z tego co wiem, sporą część hoteliku opłaca Dobry Anioł Rudego-Pani Agnieszka...ale trzeba dozbierać 150 zł co miesiąc
  25. [quote name='Gusiaczek']Do Rudego zaglądam od dawna. Piękny Ogonek :)[/QUOTE] Wiem,że jesteś:loveu:
×
×
  • Create New...