Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. kurczę...to jej zamiłowanie do palników...może lubi zapach gazu? Bardzo się cieszę,że Ala jest grzeczniutka :) Nutuś-głowa do góry ;) Będzie dobrze,zobaczysz :) (kurczę...nie wiem, czego Ci życzyć :( domku dla Ali? czy jej szybkiego powrotu do Cię? ;) )
  2. [quote name='grazaza']Z zaproszenia zaglądam do psiaczkowej, ślicznej rodzinki :)[/QUOTE] dziękuję za odwiedziny :)
  3. [quote name='Marysia O.']Zaglądam do psiaków, dziękuję za zaproszenie:) Szczeniaczki oczywiście cudne:lol: A mamusia jaka śliczna! Towarzystwo chyba nie ma imion, prawda? Może by tak bazarek imienny popełnić?:)[/QUOTE] Dzień dobty :) też o tym myślałam...ale obawiam się,że nie dam rady pociągnąć czwartego bazarku :( Dałabyś Ciociu radę zrobić? ;)
  4. [quote name='renatka_s']Zaglądam, śliczne maleństwa i mamusia też :)[/QUOTE] Maluchy piękne...a mamusia...no jedyna w swoim rodzaju :) [quote name='kakadu']dziękuję za zaproszenie, będę zaglądać; szczeniaczki sa piękne (mamusi zresztą też niczego nie brakuje) i pewnie szybko znajdą domki[/QUOTE] Witam-będzie mi bardzo miło Cię gościć u rodzinki :) [quote name='cisowianka']Stawiam sie na zaproszenie. Zgadzam się szczeniaczki pięknościowe.[/QUOTE] Witam i zapraszam ponownie :) [quote name='yolanovi']Jestem na zaproszenie. Poczytam, pomyślę, ale w domu :)[/QUOTE] Dzień dobry :) zapraszam :) [quote name='anica']Witam się u rodzinki :) cudne są! ... i mama i dzieciaczki! ... i Ty Anusiu :) zapisuję!... i lecę na bazarek ;)[/QUOTE] anica-ja to od 25 będę się nauczać jak się opiekować dzieciakami do lat 3-yuuupppiiii :D
  5. [quote name='Javena']Jestem na zaproszenie. Mój komp tez coś nawala. Przed chwilą mnie wywaliło. Musiałam znów szukac hasła. Cholercia wszystko do bani.Kasy nie mam ,ale mogę ogłaszać (jak mi komputer nie zastrajkuje.) Końca nie widać z tymi bidami. Wczoraj ogłaszałm pięknego szczeniaka jamnika .Znalazł go sąsiad w polu zasypanego śniegiem dwa tyg. temu..Pęknięta miednica. Podleczyli ,wykąpali ,i ukazał się pies cudo. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sDhDzp2ul-o&feature=youtu.be[/URL][/QUOTE] Za ogłoszenia byłabym ogromnie wdzięczna-i może małą lekcję jak się toto je? bo trochę mi wstyd,że nawet nie wiem jak się za ogłoszenia zabrać:oops:
  6. Dzień dobry w cudownie słoneczny i cieplutki dzień :D
  7. uf...chwila spokoju-mogę coś przekasić :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1897015_1458777471008200_422360145_n.jpg[/IMG]
  8. Swojego nie macie??? :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1014410_1458777374341543_1582678062_n.jpg[/IMG]
  9. trzeba się pospieszyć-ktoś się nam do miski przyssał ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1911603_1458777341008213_1283256744_n.jpg[/IMG]
  10. a my jemy dalej...co se będziem żałować:evil_lol: [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/998157_1458777394341541_1124771771_n.jpg[/IMG]
  11. moje! moje! wszystko moje!!! [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1800335_1458777274341553_1904357504_n.jpg[/IMG]
  12. OBIAAAAD!!! [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1901188_1458777397674874_1954589576_n.jpg[/IMG]
  13. może jak się położę to i one usną? [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1424307_1458777174341563_1270214694_n.jpg[/IMG]
  14. jeeeju...dzieci spać! mama jest zmęczona! [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/v/t1/1012551_1458777247674889_1039269164_n.jpg?oh=93cf4811eb880cb6804a9daa18254a76&oe=53899249[/IMG]
  15. słodkie cmmmmok od dzieciątka :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1901377_1458777111008236_1988179958_n.jpg[/IMG]
  16. i zmęczona mamusia.... [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1797416_1458777301008217_1946893401_n.jpg[/IMG]
  17. małe, ciekawskie potworki ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1797475_1458777244341556_512282304_n.jpg[/IMG]
  18. [B]BERKANO[/B], bez pytania mianowałam Cię skarbnikiem- mam u siebie 2 bazarki, nie chce nic pokręcić ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251102-Staro%C5%9B%C4%87-mo%C5%BCe-by%C4%87-pi%C4%99kna-cho%C4%87-aby-tak%C4%85-by%C4%87-mog%C5%82a-potrzeba-troszk%C4%99-grosza-)?p=21890582#post21890582[/url]
  19. a za 14 dni mama idzie na sterylkę...potrzeba 150 zł....
  20. [quote name='bela51']Sliczna rodzinka, ale klopot jest. Skąd wytrzasnąć 6 domów naraz.[/QUOTE] no...życie nie lubi próżni...ostatnio 1 sunia domek znalazła...a na jej miejsce pojawiła się cała psia rodzinka (tatuś oczywiście-nie znany:mad:)
  21. [quote name='Isadora7']ale śliczne towarzycho[/QUOTE] Rambo! Ganga! pisać mi tu szybciutko co u Was? martwię się o Was łobuzy... Doroty pilnujcie :)
  22. [quote name='Nette']Miała rodzinka szczęście, że trafiła na Was :)[/QUOTE] taaa... teraz szczepienia, mama na sterylkę...i domków szukamy :)
  23. [quote name='dexterka']dziękuję za zaproszenie, poczytam później[/QUOTE] witam u rodzinki :)
  24. [quote name='Energy']Hope masz hopla banowego:eviltong:[/QUOTE] A kto mnie banami straszył???
  25. coś mi nawala-albo dogo, albo przeglądarka-nie wiem co :( widzę,że mam powiadomienia z wątku-ale nie widzę nowych postów...cholercia-tak ban się objawia? chociaż...po zbanowaniu nie można pisać....echhh
×
×
  • Create New...