-
Posts
10073 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hope2
-
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Raczyna']co u małej, jakieś postępy?[/QUOTE] musze dopytac, bo nie jestem pewna...ale zakładam,że jest dobrze-bo wiadomo-złe wieści szybciej sie rozchodza niż dobre-a cisza jest...więc pewnie jest wszystko w jak najlepszym porządku ;) -
Już mi się nie podoba ta nauka Hopiakowa-idzie se rano, wraca po południu-ble, wolem żeby w domu była...ale ona się nie da przekonać :( Za to TZ dzisiaj czekał jej powrotu bardziej niecierpliwie niż my i od drzwi "jak ty to ogarniasz??? Zośka się drze, Hades z Tolkiem się drą, Zośka koo zrobiła-capiło (se posprzątaj bezczelniaku jeden a nie kapuj na mnie) Daję im jeść, pić-nie pomaga...listonosz przyszedł-chciały go zeżreć ! i to wszystkie! nawet Zośka bez kółek w 3 sekundy znalazła się na drugim końcu pokoju! WYPROWADZAM SIĘ!!!" a Hopiak? "a idź se w cholerę, jak nie umiesz psów ogarnąć":diabloti:
-
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
szyszuniu-wieem,że miałam Cię w pracy odwiedzic-ale, kurna, godziny szkolenia zabójcze są-od 8.30 do 17....a jak mniej przerw zrobimy, to do 15.30:crazyeye: Ale nie próżnuję-oprócz zdobywania wiedzy propaguję adopcję, bycie BDT i promuję Stowarzyszenie...ulotki by sie przydały-musze do prezesa się chiba uśmiechnać:evil_lol: -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='mama_Alfika']Ponawiam prośbę o potwierdzenie wpłaty z bazarku.[/QUOTE] czyżby zaksięgowana wpłata była od Ciebie? Księgowa nie miała doczynienia z wpłatami z dogo...nie podaje nicków.... -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
Nemi ma kolejna wpłatę na koncie: Iwona M-60 zł -dziękujemy :loveu: Mam tez fakturę-ale jest bardzo nie czytelna (widze,że coś pisze, ale nie wiem co :( ), poprosiłam o przepisanie-nie, nie faktury, tylko tego co jest na fakturze-wtedy wstawię skan+opis faktury -
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszunia557']Nie ma mojego wpisu po zacytowaniu !!! Co się dzieje ??? [B]Hope2[/B] ukradłas mi posta :mad:[/QUOTE] Ja tak miałam kilka dni temu-albo nie dało się zacytować...alby cytat był-ale bez mojego wpisu... jak dasz sobie cytat swojego postu-to będzie (chyba), jak dasz edytuj-też będziesz widzieć swój wpis ;) -
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszunia557']Bardzo ładne imiona ! No mnie osobiście [B]Danka[/B] i [B]Jadwiga[/B] rozwaliły na łopatki :evil_lol: Ale pan Prezes powiedział, że to nie do niego reklamacje, bo on nadaje bardziej odjechane imiona :cool3:[/QUOTE] ciekawe czy Twój wpis się uchowa po zacytowaniu ;) Danka mnie rozwaliła-nie moge jej udostępniać, bo mi mamunia-Danuta głowe urwie ;) już za Zośke był foch-bo Zofia, to jej siostra rodzona :D idę negocjowac z Lilą ;) -
[quote name='szyszunia557']Zaglądam i ja do naszych borsuczków :lol: Ślicznoty przecudne ! Dzięki [B]Hope2[/B] za wątek dla nich :buzi:[/QUOTE] Zagladaj jak najczęściej :) idę poszukać jakiejś tabletki przeciwbólowej-głowa mi pęka...pogoda taka czy co?
-
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
na bazarku sa propozycje Misia i Kora ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251131-Nadajemy-imiona-%C5%82aciatym-Borsuczkom%21%21-Zapraszamy-na-loteri%C4%99-imienn%C4%85%21%21-Do-01-03-%29[/url] -
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszunia557']Jak to nie jest [B]Jadwigą [/B]?! Lilki zapytaj, bo mi się coś zdaje, że sama ją tak nazwała :eviltong: A [B]Soyer[/B] domku szuka, jak najbardziej ![/QUOTE] choinka...gadałam z nia nie dawno-nic o żadnej Jadwidze nie wspominała... -
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Montuj, montuj - awanturnicę pchnij do DS, ONka oprotestuj i bierz Mamuśkę! ;) :)[/QUOTE] Już zmontowałam :) ON będzie w domu po moim trupie (chociaż TZ twierdzi,że gdyby trafił się ślepy, głuchy i z nie wiadomo jakimi przypadłościami to sama bym po niego pojechała) O, nie-po doświadczeniach z Zośka-chyba suni już nie wezmę-wredne toto, rozdarte...i kofffane bardzo (kurna, nawet nie wiem kiedy paskuda wdarła się bezczelnie w serducho! a cały czas sobie powtarzam-ona nie twoja, nie na zawsze, na chwilę tylko...) -
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
Mama Borsuczków nie jest żadną Jadwigą ;) chiba,że weźmiesz udział w bazarku imiennym i powalczysz o to imie dla niej:eviltong: szyszuniu-Soyer nadal domku szuka? bo nie wiedziałam, czy mu watek zakładać, jakiś dom się szykował? -
A wcale,że nie! ino prikaz jest taki,że jak pies jest na dogo w Psach do adopcji-to wypadało by chociaz jedno ogłoszenie na rok mieć? No i ja się tam za bardzo nie bojam-albo nie zadzwoni nikt...albo jak zadzwoni, to się rozedre profilaktycznie i nikt nie będzie miał wątpliwości na temat kto tu rządzi...no i hopiak mówi,że mi domku szukać będzie blisko-tak,żeby ewentualnie wgląd miała, bo poprzednio...sami wiecie jak było...
-
Na szczęście wet jest u nich prawie co dziennie :) zakochał się w...wszystkich psach:eviltong: w domku ma swoje 2-na kolejne chyba żona sie nie zgodzi ;)
-
[quote name='dorcia2']dziękuję za zaproszenie na wątek. cudne maluszki i mamusia również:loveu:, ta "gnida" co je porzuciła dostanie kiedyś od losu po du..e , mam taką nadzieję:mad: mam do wykorzystania pakiet ogłoszeń, może się nada?;)[/QUOTE] Pakiecik jak najbardziej sie nada :) Dzięki za odwiedziny :)
-
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Hope2 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Frodak! Ładnie to tak?Nie tak sie umawialiśmy-miałeś chopie pisalnikowac bez wywoływania-o! A Ty co? juz prawie dwa miesiace ani słowa???? i nawet się nie pochwaliłeś jak minęła rocznica w nowym domku :mad: że już nie wspomnę,o wynikach badań-nic ani słówka? Focham się na Cię:obrazic: -
Kuniec świata nastał...Hopiak mnie na jakąś tablicę wywiesiła :( mówi,że jeszcze mnie nie widać...ma dostać mejlika czu coś takiego... Bać się? nie bać? oto jest pytanie...... http://tablica.pl/oferta/malutka-zoja-szuka-swojego-domu-CID103-ID54V7W.html?action=show&id=75058435#xtor=EREC-55-[id1]-20140223-[diplayLink]-20322309@1-20140223141408
-
zzzzamiziałabym :D [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1506399_1467660970119850_1733541750_n.jpg[/IMG]
-
rodzinnie.... [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1901723_1467660653453215_1574530174_n.jpg[/IMG]
-
Komu taka pięknotę??? [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1795684_1467660473453233_38902259_n.jpg[/IMG]