-
Posts
10073 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hope2
-
[quote name='cancer43']Ja tam swojego stawiałam przed faktem dokonanym[/QUOTE] całkiem nie głupie ;) ja tak zrobiłam z Zośką-najpierw pokazałam wątek, później wspomniałam,że może u nas będzie...a później już tylko "pamiętasz tę małą czarną sunię?" "nie, a co? " "nic, tylko ulv już z nią do nas jedzie":evil_lol:
-
[quote name='mimiś']tłumacze jak komu mądremu ,ze 3 psy i samotny kot to trochę mało... :cool3: ale chłop to uparte stworzenie..[/QUOTE] mój jakoś dziwnie podejrzliwy się zrobił-jak tylko zaczynam "zooobacz, jaki fajny piesek" od razu słyszę "zapomnij! Zośka też miała być fajna!" "no...ale przecież jest fajna...i jest tylko tymczasowo, zobacz tego... " "taak? a co mu jest? nie chodzi, nie szczeka, nie ma łapy, ogona czy może głowy?!"
-
[quote name='mimiś']powiedz to mojemu mężowi...:roll:[/QUOTE] jak chcesz to mogę powiedzieć,że chcesz adoptować psa...ale nie wiem, czy to pomoże;)
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
Hope2 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Chciałam prosić o wsparcie dla Reksa od BERKANO...ale Ciocia napisała na jego wątku tak: " [B][COLOR=#000000]Nie pogniewajcie się, ale nie chcę prosić o pomoc skarpetę, ponieważ uważam, że jest wiele bardziej potrzebujacych psiaków, które powinny z tej pomocy skorzystać.[/COLOR] [COLOR=#000000]A ja minusy z własnej kieszeni pokrywam i wcześniej czy później ten minus sobie dobazaruję. A jak mi na jedzenie braknie to wtedy będzie znak, że muszę przystopować z jedyną radością mojego żywota- kupowaniem książek (które zresztą na moich bazarkach sprzedaję).[/COLOR] [/B][COLOR=#000000][B]Póki co, poza rozliczeniem wysyłam opiekunce Reksia co miesiąc troszkę więcej pieniążków (z moich oszczędności) na drobne wydatki higieniczne. A jak uda mi się przekonać do podróży męża to przekaże opiekunce kilka worków z drobnym węglem, którym pali dziadkom w sypialni podczas zim[/B]." To prawda-sama radzi sobie jak może, dwoi się i troi,żeby chłopakowi zapewnić godną starość... może jednak ktoś zechce przyjść na bazarek cegiełkowy Reksa? [/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251102-Starość-może-być-piękna-choć-aby-taką-być-mogła-potrzeba-troszkę-grosza-) A gdybyście mieli ochotę-tu jest wątek cudownego psiego emeryta :) nie wiele czasu już mu zostało...ale BERKANO robi wszystko, aby każdy dzień Reksa był świętem :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213001-15-letni-Onek-z-alergią-wyniszczeniem-i-spondylozą-porzebuje-DT-i-leczenia[/URL] EDIT nie mam pojęcia dlaczego link do bazarku nie chce wejść jako link odsyłający :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251102-Starość-może-być-piękna-choć-aby-taką-być-mogła-potrzeba-troszkę-grosza-[/url]) -
[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie, jednak jedyne w czym mogę pomóc to ogłoszenia:roll:[/QUOTE] ogłoszenia na wage złota! inaczej domków nie znajdą psiaki ;)
-
[quote name='ana666']zagladam, obecnie nie mogę wspomóc finansowo, postaram się w przyszłym miesiącu[/QUOTE] pięknie dziękuję :)
-
[quote name='Gabi79']Zapisuję cudną rodzinkę!!![/QUOTE] miło Cię widzieć :)
-
[quote name='ana666']zagladam, obecnie nie mogę wspomóc finansowo, postaram się w przyszłym miesiącu[/QUOTE] witam u samotnej matki ;) pomoc potrzebna....chyba,że w marcu już wszystkie będą miały domki swoje własne :)
-
[quote name='b-b']Co tu się gniewać? Tylko podziwiać za niesioną pomoc temu biedakowi :) A ma on może wydarzenie na FB? Zdrowia życzę bo czytam, że coś nie teges. a co to dopadło za choróbsko?[/QUOTE] Grypsko kochaną BERKANO dopadło :( no i tak bardziej na stałe serduszko szwankuje :( ale za to-jaaaakie opowiadania pisze !!!!!
-
[quote name='mimiś']śliczności psiaczki, strasznie podoba mi sie umaszczenie merle, a nie mogę trafić -zawsze bure albo czarne sie przyplącze..[/QUOTE] może chcesz adoptować mamusię? :cool3:
-
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
kurczę...w tym tygodniu powinnam dostać wypływy z skarpety Nemi...i trochę się boję,że będzie nie ciekawie :( ona ciągle posikuje-więc podkłady schodzą, karma, leki... ech...martwić się będę jak już będę wiedziała na czym stoimy.... -
[quote name='JJD']Błyskawicznie znajdą domki i oby już na całe życie. A dlaczego dopiero po sterylce mamy mogą być ogłaszane?[/QUOTE] mama będzie po sterylce gotowa do domku-ale ogłaszać w zasadzie można je już-mama ma sterylkę za 2 tyg, młodzież mniej więcej w tym terminie będzie szczepiona.
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']A z maluszkami co? Pytał ktoś? A mamuśka jest urocza. Powinna szybko złapać kogoś za serducho :)[/QUOTE] jedna mała sunia już doopke w domku grzeje :) wiem też,że ktoś pytał o to, czy one aby naprawdę są za darmo ;) a,że są przecudnej urody-więc powinny telefony się urywać...ludzie-gdzie mace oczęta???? -
[quote name='Aśka Belkowska']Mamuśka unikatowa, taka dropiata merle. :lol:[/QUOTE] nooo...mi trudno ją określić...ale chciałabym widzieć minę mojego weta, który przyjeżdża szczepić psy i na widok mojego Hadesa robi wieeelkie oczy "o-mamo! a jakie mam Ci umaszczenie wpisać???" koniec końców-dziad ma umaszczenie..."tiramisu"-choć nie mam pojęcia czy takie jest ;) u mamusi wpisałby pewnie "składak" :D
-
[quote name='Marysia O.']Ok, to ja czekam na info:)[/QUOTE] już pisze do Lili (nie dzwonię, bo zapewne w pracy jest, a nie wiem, czy może rozmawiać przez tel o sprawach psich ;) )
-
[quote name='rozi']Ja bez zaproszenia. Jezusie, jakie śliczne :loveu: Dacie mi jednego?[/QUOTE] rozi-oczywiście,że możesz adoptować :) procedury znasz-wizyta PA, umowa i wizyta po adopcji-czyli standard :)
-
[quote name='phase']Zapisuje.....[/QUOTE] witam :) i zapraszam ponownie :)
-
[quote name='JJD']Piękne kuleczki, mama też śliczna. A gdzie one są teraz, pod W-wą? Czy są już ogłaszane, czy jeszcze muszą być z mamą?[/QUOTE] one sa na opolszczyźnie :) nie sa jeszcze ogłaszane-muszą być jeszcze raz zaszczepione, no i mamunia musi być ciachnięta-i dopiero wtedy sio do domków :)
-
[quote name='Marysia O.']Nie ma problemu, mogę poprowadzić bazarek:) Chociaż tak pomogę:) W takim razie powiedz mi tylko który z delikwentów na tym pierwszym zdjęciu gdzie są wszystkie, to dziewczynka?;)[/QUOTE] doooobre pytanie ;) muszę zapytać hotel_lilki, bo u niej są cudaczki...może ona wie?
-
[I][SIZE=3][COLOR=#000080]kuniec świata-Hopiak mi się nauczać będzie :( więc będziemy po pół dnia sami :placz: TZ partzy na Hopiaka jak na jakieś UFO i mówi-boszzzzz....jedyny człowiek, który skacze z radości, bo się będzie opiekować bandą szczyli do lat 3-to chyba tylko ty.... Może do psychiatry idź? mało ci psów? Zośki? jeszcze dziećmi chcesz się zajmować??? A Hopiak ma uśmiech dookoła głowy i skacze z radości i śpiewa (jeeju-jej przecież słoń nastąpił na ucho!!!) Sebka nadal niet-wróci po feriach... TZ mówi,że jest chory i do pracy nie chodzi-ale Hopiak mu chyba nie wierzy, bo jakoś krzywo na niego patrzy "co ci niby jest?" "chory jestem" "na co?" " na katar" "k.....! NA CO??????" "na katar-mam zwolnienie-chcesz zobaczyć?" A po za tym-ciepło, słonko świeci....żyć się chce :D ps. Pełnia jest-więc w dzień śpię-w nocy śpiewam arie operowe i operetkowe i serenady do księżyca :D[/COLOR][/SIZE][/I]