-
Posts
10073 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hope2
-
[quote name='Aimez_moi']Tak...... kruszynka jest nieziemska.....:) A to wachanie......takie duze i jak spi calkiem suche......:):) A jak musza pachniec takie poduchy na lapkach........Ja wiem troche walnieta jestem.[/QUOTE] hihihi-ja musze wyprac mojego Tolusia, bo jemu łapinki już trochę za mocno pachną...i spod paszki zalatuje ;)
-
Kochane Ciocie-jeśli nie macie nic przeciwko przesunięciu pieniążków, które zostały po dzieciach Bezy/Jadzi na jej sterylkę-to mała ma finanse ok-brakującą kwotę do sterylki jej przeleję, a Prezes opłaca jej leczenie (jak dobrze,że mamy TAKIEGO Prezesa )
-
Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
[quote name='złośnica93']Aaaa, bo po Twoim wcześniejszym poście myślałam, że tak. A wiadomo już kiedy będzie coś wiadomo...?[/QUOTE] Na razie czekamy,aż emocje trochę opadną-bo na chwilę obecną nie do końca możliwa jest spokojna rozmowa...a kłótnie są nie wskazane i niczemu nie służą ;) -
Który profil mam lepszy??? [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1970647_683535745021796_1883794818_n.jpg[/IMG]
-
Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
[quote name='złośnica93']Czyli Stafii jest do adopcji?[/QUOTE] Niestety nadal jest w zawieszeniu :( -
jaki mam piękny pychol uśmiechnięty;) [IMG]https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1959972_683535078355196_1245067172_n.jpg[/IMG]
-
Guś-radę dałam-trochę poskakaliśmy, robiliśmy duże kroki w prawo i w lewo, szukaliśmy instrumentów, uczyliśmy sie słowa "dobosz"i...robiliśmy swoje własne instrumenty :D jeeju, jak ja kocham pracowac z dziećmi :) W poniedziałek zajęcia z maluchami od roczku do 2 lat-troche trudniej...ale przecież pszczoły to takie inspirujące stworzonka ;) bajkę już mam, miodek do spróbowania paluszkiem też...jutro zrobię farby do malowania palcami-takie bezpieczne-bo jakos trudno mi uwierzyć,że maluchy nie będa chciały spróbować kolorowego czegoś ;) no i jeszcze ro zajęć ruchowych muszę przygotować "kwiatki" i "pyłek"-bo dzieci beda pszczółkami ;) A oto obiecane fotki: [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/1979555_683533295022041_1662428424_n.jpg[/IMG]
-
Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
W jednej z lokalnych gazet ukazało sie ogłoszenie Stefka, jako szukającego domu-ucieszyłam się-ale była to przed wczesna radość :( ogłoszenie poleciało przez pomyłkę, z przyzwyczajenia :( Nic to-czekamy dalej-w końcu musi i dla niego zaświecić słońce-nie może przecież spędzić całego życia w kojcu-choćby i największym ;) A oto Stafi w całej okazałości :) [IMG]https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10152496_683531381688899_1708320728_n.jpg[/IMG] -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Wielbicieli owczarków zapraszamy po niepowtarzalne wielkanocne kartki ( link w podpisie ):lol:[/QUOTE] dziękuję, już lecę :) -
nie wiem Marysiu, ale dopyta jutro i dam znać :) na fb widziałam,że suńka musi nazbierac grosików na sterylkę...ktoś chętny sie dorzucić?
-
ojej, a ja zaginęłam w żłobku-na jutro i na poniedziałek musze przygotowac zajęcia....
-
Wiem Marysiu,że dla Bezy to był okropny stres...i jak Prezes pisze,że Domek robił co mógł, bo bardzo pokochał sunieczkę-to ja mu wierzę. I jakoś tak...myślę,że to dobrze,że wróciła-widocznie to jeszcze nie ten domek...serducho musi zapukać z dwu stron...
-
Witam, witam :) fotki jutro, dzisiaj Zośka ma rocznice przybycia do nas na DT-czyli cały wolny czas tylko dla niej :)
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Córcia wyraźnie poszła... w tatusia ;) :) Słabo z tymi adopcjami - jakaś taka ogólnie marna tendencja panuje :([/QUOTE] u nas ostatnio trochę się ruszyło...mamy tez jeden zwrot z adopcji-mama Borsuczków wróciła...no i ciągle przybywa nowych podopiecznych...jeesooo! jak ludzie mogą wyrzucać swoje psy? zamykają serca? wczoraj cię kochałem, a dzisiaj już nie? nigdy tego nie zrozumiem :( -
[quote name='kakadu']dziękuję za zaproszenie, zawsze mi najbardziej żal tych staruszków, bo tyle przeżyły, a i tak los ich nie oszczędza... niestety nie mogę pomóc w żaden sposób bo zaczynam zbierać pieniądze na kastrację wnętra gazika, a to jak wiadomo kosztuje... do tego w piątek widziałam w drodze do domu psa, który być może będzie potrzebował pomocy (kulał); jak mi się go uda złapać, to będzie kolejna bida do zaopiekowania, przede wszystkim finansowego; no i jeszcze popłynęłam ostatnio na bazarkach, juz mi tz łeb zmydlił wczoraj :([/QUOTE] Bardzo się cieszę,że jesteś :) ja się TZowi nie przyznaję ile wydaję na bazarki-czasem zaniżam ceny...a czasem mówię,że to za free-na szczęście on nie ogarnia dogo ;) ale czasem patrzy tak podejrzliwie...trudno-ja nie wtrącam się w to za ile on kupuje różne rzeczy do auta, więc niech on nie wtrąca się w to ile ja wydaję na książki (ostatnio kupiłam mu Walkirię-ale się ucieszył :) )
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']I mama i córeczka urocze. Aż dziwne, że nikt nie dzwoni. Może przejść z poszukiwaniem domu w dalsze rejony? Zapewnić dowóz?[/QUOTE] Też o tym pomyślałam-muszę pogadać z Prezesem, jakoś czuję,że taką decyzje powinnam uzgodnić ze Stowarzyszeniem ;) -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']A ja nie widzę zdjęć :shake:[/QUOTE] oj...ktoś jeszcze nie widzi? bo jak może już wiecie-jestem baardzo zdolna w tym względzie:oops: