Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. [quote name='dexterka']a czy nikt nie kontaktuje się telefonicznie z karmelcią?? ona też nie ddzwoni?? ja tego nigdy nie zrozumiem!! gdyby mi uciekł pies z dt to wyrwałabym sobie wszystkie włosy z głowy!! jak można tak psa i wszystkich angażujących się w znalezienie Igi olać???!!!!!!![/QUOTE] Ja też dzwoniłabym gdzie tylko by się dało,każdego dnia szukałabym małej do upadłego-wiadomo-pies może zwiać każdemu. I wydaje mi się,że to Karmelcia przede wszystkim powinna być obecna na tym wątku-nie wierzę,żeby wieczorem nie znalazła 10-15 min żeby się odezwać
  2. Wszystko zostało już powiedziane-teraz albo odzew na ogłoszenia...albo Karmelcia może się odezwie?
  3. [SIZE=3][COLOR=#0000FF]Koreczku-zdrowych i pogodnych świąt życzy Frodo,Hades i Toluś [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3TkMTmjid74/UM_KH1gpQjI/AAAAAAAAAkY/QwE82QyMy7k/s627/Hope2ramka.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE]
  4. Kochane Ciocie i Wujkowie,zbliżają się piękne i radosne święta i zanim w każdym domu rozbłysną choinki chcę złożyć wszystkim życzenia-zdrowych,wesołych,radosnych chwil,aby w każdym domu na świecie znalazło się miejsce dla pieska,kotka-nie na jeden dzień,tydzień,rok-ale na zawsze. Aby każde zwierzę było kochane,miziane-bez względu na rasę,urodę,charakter. Aby nie było zwierzaków bitych i wyrzucanych,aby chorych i starych nie przywiązywano do drzew,aby te długo czekające na swojego człowieka-w końcu go znalazły,żeby pies nie służył za maskotkę dla dziecka i stróża podwórka-przy lichej budzie i mikro-łancuchu,żeby ludzie zrozumieli,że zwierzę nie jest rzeczą,a najwspanialszym przyjacielem,członkiem rodziny,który za odrobinę uwagi i miłości odwdzięczy się wielkim sercem i wiernością-jakiej nigdy nie zaznamy od innego człowieka. Aby naszych podopiecznych nie kąsały pchły i kleszcze... Tego wszystkiego życzę Wam i sobie-a do życzeń dołącza Frodo,Tolek i Hades oraz moje/nie moje 3 koty:tree1: [quote name='Celina12'][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3TkMTmjid74/UM_KH1gpQjI/AAAAAAAAAkY/QwE82QyMy7k/s627/Hope2ramka.jpg[/IMG] CUDO...[/QUOTE]
  5. Frodo po spacerku i chwileczce zabawy z piłeczką i piszczącą kaczuchą padł jak kawka-pochrapuje sobie-a ja co chwilę przez okno listonosza wyglądam-może płytę z ćwiczeniami przywiezie? ps. Diabełek mały szczekał prawie całą noc-u sąsiada piętro niżej goście byli,a on czujny stróż-najpierw zaczynał ziapać Frodo,podłączał się Hades...na końcu Tolek-całe szczęście,że sąsiad wyrozumiały i nie dzwonił do drzwi ze skargą na hałasy:siara::siara:
  6. [COLOR=#FF0000]ZAPRASZAM NA BAZAREK DLA FRODA I TROTYLKA-ZA 5ZŁ MOŻNA NABYĆ E-KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z SWOIM PUPILKIEM [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237521-Bożonarodzeniowe-E-KARTKI-Z-TWOIM-ZWIERZEM!!!-Na-dwa-jamnisie-do-20-XII-2012[/URL][/COLOR][COLOR=#00FF00][/COLOR]
  7. [COLOR=#FF0000]ZAPRASZAM NA BAZAREK DLA FRODA I TROTYLKA-[/COLOR][COLOR=#008000]MOŻNA ZA 5 ZŁ KUPIĆ E-KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ ZE SWOIM PUPILEM [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237521-Bożonarodzeniowe-E-KARTKI-Z-TWOIM-ZWIERZEM!!!-Na-dwa-jamnisie-do-20-XII-2012[/URL][/COLOR]
  8. [quote name='Isadora7']Hope nie mam od Ciebie maila[/QUOTE] którego? z czym? Przelewu nie podpisałam nikiem...poszło po nazwisku...
  9. Zapraszam na bazarek dla Frodo i Trotylka-do nabycia śliczne e-kartki świąteczne-z Waszymi pupilami po 5zł/szt [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237521-Bożonarodzeniowe-E-KARTKI-Z-TWOIM-ZWIERZEM!!!-Na-dwa-jamnisie-do-20-XII-2012?p=20153328#post20153328[/URL]
  10. [SIZE=3][COLOR=#00FF00]Zapraszam na bazarek dla Frodusia i małego Trotylka! [/COLOR][COLOR=#800080]Można się zaopatrzyć w śliczne e-kartki z swoimi pupilami [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237521-Bo%C5%BConarodzeniowe-E-KARTKI-na-dwa-jamnisie-do-20-XII-2012"][COLOR=#FF0000]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237521-Bo%C5%BConarodzeniowe-E-KARTKI-na-dwa-jamnisie-do-20-XII-2012[/COLOR][/URL][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE]
  11. U Wiosny akcja "ODROBACZANIE"-potrzeba kasy na tabletki,na Nadinke sądzę,że wystarczą 2,góra 3-czyli 15 zł( 1 tabletka=5 zł).
  12. [quote name='keakea']Frodonek-Krótkoogonek :loveu:[/QUOTE] ogonek powolutku jakby zaczyna żyć-z całą pewnością mały go czuje (jak dotknę od razu reaguje)
  13. [quote name='ewu']Mam nadzieję,że mu opowiadasz wieczorem o Ciotkach z dogo:eviltong::lol:[/QUOTE] Każdego dnia mówię mu o Dobrych Aniołach-zwłaszcza jak mu głupotki do głowy przychodzą. A on patrzy tymi swoimi wielkimi oczkami i słucha...ale i tak swoje chce zrobić:lol:
  14. [quote name='Energy']Dać Ci mój?:) ja lubię gadać:)[/QUOTE] [SIZE=3][COLOR=#0000FF]Energy-skrzynkę oczyść![/COLOR][/SIZE]
  15. Ja też wierzę,że przy odpowiednim podejściu,pracy-Nadinka się otworzy. Ale na to potrzeba czasu,wytrwałości i konsekwencji
  16. [quote name='Energy']Dać Ci mój?:) ja lubię gadać:)[/QUOTE] Energy-zawsze potrafisz poprawić mi humor :kiss_2: Dobra wiadomość jest taka,że byliśmy u moich rodziców z małym-w gościach-aniołeczek. No i rodzice dorzucili maleńki grosik do zbiórki na małego-przeleję jutro,dzisiaj nie chcę nic pokręcić
  17. Jeszcze trochę i cioteczki przestaną odbierać telefony ode mnie:shake: Mały za jakąś godz będzie miał foteczki wrzucone na fb:lol:
  18. [quote name='hektor2461']Rodzina z Opolszczyzny chce zaadoptować pieska młodego, małego i z krótką sierścią. Zadzwoń pod nr. tel. 602 467 499. Może Frodo będzie miał szczęście.[/QUOTE] Hektorku kochany-najpierw muszę zadzwonić do kliniki,wysłać im film z "chodem" małego-ja muszę być pewna,że jest z nim ok. A później pogadać z ludźmi z fundacji-i dopiero wtedy szukać mu domku... Nie mam prawa podejmować takich decyzji sama. Bardzo mocno wierzę,że mały szybko znajdzie kochający dom-jego atutem jest młody wiek i niewielkie rozmiary...no i jest dużo ludzi kochających jamniki (i tylko jamniki)
  19. [quote name='Isadora7']Wyspalam sie dzisiaj trochę. I zaraz nadrabiam zaległości. A przede wszystkim spróbuje ogarnac kasę. Fundacja SOS dla Jamników ma już swoje konto więc aukcje dla Frodo będe robic już na konto SOS.[/QUOTE] cieszę się,że zdecydowałaś się na sen:lol: czekam na linki do aukcji-chcę pocztówkę
  20. [quote name='ewu']Jak go nie kochać:) Byłam bez netu i tęskniłam za wieściami o Frodo. A tu takie fotki:)[/QUOTE] [COLOR=#0000CD]Witamy ewu! Frodziak też tęsknił:dog:[/COLOR]
  21. [quote name='Energy']Hope wiesz, że lubię mieć swoje zdanie:diabloti: robisz i to bardzo, bardzo wiele:loveu:[/QUOTE] To co ja robię-robiłby każdy. I robi to codziennie milion innych-kocha,przytula,karmi, wyprowadza. A jak mi kiedyś dawno temu powiedział mój tata- "zwierzęta są mądre-jak im coś jest,to leżą i są smutne,nie chcą się bawić-wtedy trzeba się martwić. A jak są zdrowe-to pokazują to całym sobą" I tego się trzymam
  22. Przepraszam Cię Koreczku-tak dawno u Ciebie nie byłam-nie zapomniałam,czasu brakuje:shake:Co słychać u Ciebie maleńki??? Jak zdrówko??? Ulv-wymiziaj małego ode mnie i mojej 3
  23. [quote name='Energy']Wiesz Hope myślę, że zanim dojdzie ta płyta to mały będzie już całkiem sprawny. Dzięki Tobie:)[/QUOTE] Raczej dzięki temu,że on młodziutki jeszcze. I dzięki tylu dobrym myślom wysyłanym dla niego:lol: ja nic szczególnego nie robię:shake:
  24. A-deklaracja poszła dzisiaj-powinna się zaksięgować na koncie w poniedziałek
  25. [quote name='anica ps... tak w biegu się tylko wtrącę w dyskusję....to tylko w trosce o dobro chłopaka... jeśli chodzi o gorset to też jestem na tak! rzecz w tym ,że zakłada się go tylko, czasowo w okresie rekonwalescensji i ograniczając pewne sfery ruchowe pomaga w procesie gojenia!.. jakoś tak to jest!... a nie ma możliwości np wypożyczenia takiego gorsetu w lecznicy?...[/QUOTE'] Skoro lekarze mówią,że nie potrzebny...to czy mam działać wbrew ich zaleceniom? Dzisiaj piątek-płyty z ćwiczeniami brak...może będzie w poniedziałek? Frodo jeździł dzisiaj pół dnia z nami-wiecie jak jest-zakupy itp, jak to przed świętami. Lansował się wszędzie gdzie mógł-i gdzie nie ;) Jedna Pani się w nim z miejsca zakochała-a mówiłam,że dziad,że ADHD,że gryzie-nic nie pomogło-kocha jamniki:roll: Powiedziłam,że o adopcji możne myśleć najwcześniej za miesiąc-obiecałam,że w miarę możliwości będziemy ją odwiedzać-w sensie Frodo będzie:lol:
×
×
  • Create New...