Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Panie i Panowie-Frodo na śpiąco wycisnął całkiem dużą koopkę-twardą jak kamień,ale wycisnął-teraz czekam na siusiu-dla pewności,że po ciemku nie zauważę pozwolę mu nasiusiać w domu-jak się obudzi
  2. [quote name='Fatiha']Miałam pekińczyka,który miał problemy z oddawaniem moczu.Okazało się,że w kostnej części cewki moczowej utkwił kamień,który blokował odpływ moczu.Weci nie rozpoznali problemu.Zalegający w pęcherzu moczowym mocz spowodował wystąpienie mocznicy.Wet operował pieska,usunął kamień,ale po kilku godzinach mój piesek zmarł.[/QUOTE] No i takie jest też poderzenie weta-1-2 maleńkie kamyczki w cewce...Mam nadzieję,że mały załatwi się normalnie po przebudzeniu
  3. [quote name='Energy']A o kupie co mówili? znaczy jej braku?[/QUOTE] Trochę go opróżnili (palcem),później poszłam z nim na dwór-bo może coś pójdzie. Potem było drugie USG i RTG.
  4. [quote name='keakea']Hope, a pisałaś o godz. 14, że siusiu normalnie... to skąd to przepełnienie pęcherza???[/QUOTE] Bo siusiał-i bardzo dużo pił. Wg wet mocz miał kolor normalny-sami jeszcze nie wiedzą co to jest,pierwszy raz nie udało im się zcewnikować psa
  5. [quote name='keakea']Oj, kurczę :([/QUOTE] dokładnie. Załamana jestem,już tak dobrze było-teraz trzymajcie kciuki,żeby się odlokowała cewka,wyniki badania moczu będą jutro
  6. [quote name='Energy']Pewnie pojechali do weta...[/QUOTE] Już jesteśmy z powrotem. Mały śpi-trzeba było go uśpić lekami,bo nie chciał nic sobie dać zrobić. Okazało się,że to nie koopka go blokuje,tylko pęcherz-przepełniony,coś blokuje cewkę moczową. Frodo miał 2 razy robione USG i raz RTG. Nie udało się go zcewnikować-miał mocz wyciągany strzykawka przez powłoki brzuszne,dostał leki rozkurczowe...teraz czekamy-aż się obudzi i może uda mu się załatwić
  7. ja mam tylko wydarzenie Igi,jak znajdziesz,to wrzuć linka
  8. Olga masz może link do FB DT karmelci?
  9. [quote name='keakea']Hope, daj mu jeszcze gluta z siemienia lnianego...[/QUOTE] siemienia nie mam-mam kleik ryżowy,ryż i kaszkę kukurydzianą...zaraz pójdziemy jeszcze raz na dwór-i po co ja go uczyłam,że w domu się nie robi??? Teraz biedulek albo śpi na rękach albo wędruje pod drzwi
  10. Jeszcze nic-składa się do koopki,ciśnie az stęka i nic:bigcry:wypił teraz sporo wody,spaceruje po domu sam-na dworze szedł dziarskim krokiem za kotem...czekam,może parafinka jednak zadziała. Nochal zimny,siusiu normalnie,tylko ta koopka,żeby w reszcie chciała wyjsc
  11. Wet przyjmuje od 15-jak nie będzie żadnej poprawy-jedziemy. Na razie dostał ciekłej parafiny z wodą w zadek-ugryzł mnie przy okazji. Teraz idziemy pochodzić-może będzie lepiej? Jak wrócimy to napiszę
  12. Dzisiaj Frodo ma problem z zrobieniem kooopki-wychodzimy,mały się składa-i nic:-( wczoraj wymiotował pianą(apetyt miał normalny,chęć do zabawy też),dzisiaj przed chwilą na dworze zwymiotował wodą,jesć nie chce:-(jak nie polepszy mu się w ciągu godz-jedziemy do weta
  13. [quote name='wilczy zew']zależy jak blisko była pociągu i jak bardzo się wystraszyła,w panicznym strachu działa się iracjonalnie[/QUOTE] To straszne-ale jeśli karmelcia tam mieszka,to przecież powinna orientować się,o której jeżdżą pociagi??? Mam ciągłą nadzieję,że Iga żyje,może boi się ludzi i podchodzi do domów nocami?
  14. [quote name='halszka']Na FB jest wpis,że psiak się odnalazł :)[/QUOTE] HURRRRAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:
  15. [quote name='Anula']Może Igunia nie żyje.WG.Karmelci wystraszyła się przejeżdżającego pociągu a więc dopadła mnie myśl,że mogła również dobrze wpaść pod pociąg i zginąć pod kołami pociągu.Nie wiem już co o tym myśleć.Tylko w tym przypadku Karmelcia powinna napisać,że stał się nieszczęśliwy wypadek.Takie coś każdemu może się przytrafić.[/QUOTE] Nie wydaje mi się,żeby Iga wbiegła pod pociąg-jeśli się wystraszyła,to pobiegła raczej w przeciwną stronę
  16. lepiłam pierożki,miziałam Frodusia...i pilnuję cioci Isadory,żeby się nie przemęczała;)
  17. obudziłby Cię dopiero jakby musiał iść na dwór:eviltong:a swoją drogą-zadziwia mnie ten mały cwaniak-co noc kłade się bez jamnika,a budzę z jamnikiem sapiącym do ucha
  18. [quote name='Isadora7']Wcale się nie cieszę, takie Osoby jak Ty chciałabym miec "pod ręką"[/QUOTE] :lol: nasłałabym na Ciebie Frodziaka-sapałby Ci,chrapał-ani byś się nie obejrzała,a juz byś spała:lol:
  19. [quote name='Isadora7']piekne życzonka, wrzucę to na aukcje, reka już mniej boli (przewróciłam sie i mam usztywnioną) wiec jutro ... upssss dzisiaj do roboty rusze[/QUOTE] Ty się ciesz,że ja daleko mieszkam!!! Miałaś się wysypiać! Odpoczywać!
  20. Znajdzie się-może już jest bezpieczny?
  21. [SIZE=4][COLOR=#FF0000]kochani-jest tu może ktoś z Sosnowca? Uciekł tam dzisiaj pies z dt,w okolicach ratusza-poniżej jego wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235485-Staruszek-Willy-U-C-I-E-K-%C5%81-Z-D-T-!!!/page6"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235485-Staruszek-Willy-U-C-I-E-K-%C5%81-Z-D-T-!!!/page6[/URL][/COLOR][/SIZE]
  22. Frodziak słodko chrapie-chyba śni mu się,że biegnie,bo przebiera łapkami:lol:dzisiaj był wyjątkowo grzeczny-raz tylko okradł kosz na śmieci z skórek po parówkach (parówki zjadł,skórki mu odebrałam). Ma świetny apetyt-powolutku robi się z niego kuleczka
  23. [quote name='dexterka']szukają:( ale czy znajdą?? znowu dt okazał się być nieodpowiedzialny....[/QUOTE] Może nie będzie tak źle? Ciemno-szkoda,że śniegu nie ma-lepiej widać,no i po śladach można iść...może sam zawróci,albo chociaż się zatrzyma? wyrwał się? echhhhh
  24. [quote name='dexterka']dziewczyny ja to mam jakiegoś pecha do wątków:( Staruszek Willy z mojego banerku właśnie zwiał z dt:([/QUOTE] O,kurczę-ale szukają go? nie bał się ludzi?
  25. brak mi słów...mam nadzieję,że Igunia spotkała jakąś dobrą duszę,która wystawia jej coś do jedzenia
×
×
  • Create New...