Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Szyszunia-zawsze jesteś mile widzianym gościem:buzi:
  2. [quote name='Energy']:mad: Proszę tu nic nie dozować, bo ja fb nie mam :razz: Słodka kruszynka:loveu: Mam nadzieję, że wujki będą cierpliwe:cool3: A dupka zamknięta jest?[/QUOTE] Energy-błagam,po ludzku do mnie mów-to Ci odpiszę:roll:
  3. Frodo da swoim człowiekom duuuużo radości-to na prawdę dobry,mądry i lojalny pies-marzenie każdego zwierzoluba. Teraz przeniósł się do kuchni pod kaloryferek-są tam też rury od centralnego,dałam mu tez kocyk-niestety od podłogi strasznie ciągnie-mam sasiada,który nawet w największe mrozy w piecu nie pali bo....go sprzedał:shake:
  4. Nowe fotki łobuza na FB
  5. [quote name='ulvhedinn']Korek ma bardzo brzydką biegunke, idziemy do weta... :( [/QUOTE] Będzie dobrze,musi być!
  6. Ciocia już była-musicia poczekać,aż wróci do domku,żeby opisać wrażenia;) króciutka wizyta-mały chce jeszcze:eviltong:
  7. Frodo mówi Dzień dobry wszystkim:multi: już po spacerku,śniadanku i przepędzeniu intruzów. A dzisiaj rano obudziłam się z łobuzem na poduszce,z zadkiem pod kołderką- Frodo Łaskawy spał do 8! czy muszę dodawać,że nie znalazłam ŻADNYCH niespodzianek????
  8. [SIZE=3][COLOR=#008000]Toyota? jesteś? masz płytkę????[/COLOR][/SIZE]
  9. [quote name='lon_cia']Jakiego Gościa?:razz: Powiedz nam co nieco!!![/QUOTE] Jedna z cioć z tego wątku nas odwiedzi...ale która-nie powiem-może sama sie ujawni?:razz:
  10. Wy nie wiecie a ja wiem! Mały łobuz jutro bedzie miał GOŚCIA:multi: Mam nadzieję,że ładnie się będzie zachowywał:mad:
  11. [quote name='ewu']Wszystko w porządku:) Typowy smarkacz chcący zwrócić na siebie uwagę:) Mój Pączek siada starej suni pupą na głowie i tak siedzi, wisząc z koszyka:) Sunia dostaje szału a ta zaraza ją wtedy liże:) Komedia.... Frodo też chce się bawić albo trochę podokuczać starszyźnie:) Typowy dzieciak:)[/QUOTE] Tak-tylko ja prawie zawału dostałam przez małego diabełka! Dzisiaj dostał piłeczkę-ładnie się bawi,po zabawie odnosi ją do siebie,idzie się napić i lulu
  12. [quote name='Isadora7']Witam Księcia Frodo[/QUOTE] I Miłościwie Panujący wita:bye: Ależ mnie dzisiaj mały potwór wystraszył! Przez ułamek sekundy myslałam,że nie umie wstać na łapki! A on zaspany-nie do końca miał ochotę wyłazić z ciepłego posłanka-dobiero na widok smyczy wystrzelił jak z procy:-oTeraz sobie leży i mamla gryzaczka-duże psy siedzą w swoim azylu-w pokoju mlodego
  13. Dzień dobry Koreczku!
  14. wszyscy śpią-każdy wrócił na swoje miejsce,więc i ja mówie Dobranoc
  15. [quote name='Dabrowka']Dokładnie o tym myślę :) Tylko nijak nie jestem w stanie zapamiętać, jak się to coś nazywa. Tak sobie pomyślałam, że go to zajmie - myśleć trzeba, no i pobiegać też. Co najważniejsze - na płaskim, bo ta kula sama na kanapę nie wskoczy ;) Moja nieżyjąca już jamniczka była takim właśnie wulkanem energii. Udawało się ją zająć albo kilkugodzinnym spacerem (polegającym najczęściej na rzucaniu jej piłeczki pod górkę albo z górki, ostra skarpa była najlepsza) albo zapasami z bardzo zaprzyjaźnioną rottką. Bez tego pies szalał, wygryzał dziury w łóżku, przegryzał kable, darł na strzępy książki. Miała przy tym bardzo silny instynkt myśliwski, niejeden myśliwy byłby zachwycony takim psem. Może Frodo też tak ma? One po prostu muszą coś robić, takie psie ADHD, usiedzieć w miejscu ciężko, a trzeba :)[/QUOTE] jutro podskoczę do zoologicznego,coś takiego tam kiedyś widziałam. Na razie daję mu gryzaki,maskotki-tym też się zajmuje-np w nocy jak się obudzi
  16. [quote name='Energy']Może on właśnie zaczepia Twoje psy właśnie jak szczeniak? Na wątku Rubika są filmiki pokazujące co mały wyprawia z psami Ewab, zerknij może. Zobaczysz o potrafią wyprawiać takie szczyle:) To maluch po wielkich przejściach, na pewno nie można mu na wszystko pozwolić, ale potrzeba mu dużo czasu na wyciszenie. Tak myślę;) Jak chcesz dam Ci link do Rubika. Ale na Ciebie warczy?[/QUOTE] poproszę ten link. Czasami powarkuje,ale go opieprzam i jest cisza. No i w sumie-on się zachowuje jak każdy zdrowy(!) szczęśliwy małolat
  17. aaa-i przy miskach warczy i szczeka,jego posłanko jest tylko jego
  18. [quote name='Energy']Tak tylko żeby nie chciał się rzucać na Twoje psiaki pilnując skarbów;) Wprowadź jedną komendę, która będzie się pojawiać zawsze przy złym zachowaniu, dość głośnym i stanowczym głosem. A jak on je goni?[/QUOTE] gryzie-ogony,łapy-jak mu się uda,to i uszy. Na moje oko to nie jakaś złośliwość czy agresja-raczej zaproszenie do zabawy. No i nie może znieść,że któryś jest blisko mnie-innych domowników ma w głębokim poważaniu
  19. czasami reaguje na "nie wolno"...ale nie wtedy kiedy goni moje psy:-( apetyt ma ogroooomny-konia z kopytkami by zjadł-Dabrowka-czy myślisz o zabawce wypełnionej jedzonkiem? że ja na to nie wpadłam!
  20. Mi kiedyś zwiały moje własne psy-mgła była taka,że na kilka metrów nic nie było widać-chodziłam za nimi kilka godzin,wołałam...nie wiem,czy mnie nie słyszały,czy straciły orientację-ale jak je znalazłam oszalały z radości. Do dzisiaj nie wiem,czy same by wróciły-a były na doskonale znanym sobie terenie
  21. [quote name='Energy']Mały lobuziaku mizianko :loveu:[/QUOTE] Energy-dzisiaj tylko on załapał się na mizianko-kolegów odgania zębami:placz: Wczoraj mnie dziabnął-bo nie pozwoliłam bić Hadesa,dzisiaj przegryzł kabel od głośników...i jeszcze interesują go kable od telefonu, przedłużacza...Frodo-elektryk:shake:
  22. Toyotko! czy masz już płytkę??? myślę,że mały szybciej by wracał do formy gdyby ćwiczył
  23. [quote name='lika1771']A moze ktos z Twoich znajomych by mogl?[/QUOTE] Zapytam-ale nic nie obiecuję
  24. [quote name='docha']daleko masz do Suchego Boru? nie dałabyś rady zebrać jeszcze z dwie dziewczyny i pojechać jutro lub w niedzielę osobiście rozkleić ulotki i rozeznać się w terenie? Paula ma przeznaczone pieniądze na pokrycie przejazdu.[/QUOTE] To nie odległosc jest problemem-od niedzieli mam na tymczasie małego jamnika po operacji-nie mogę go samego zostawić z moimi 2 psami-bo albo się pobiją,albo mały dobierze się do kabli-i sam sobie krzywdę zrobi...Przepraszam....
  25. Już ją udostępniam-jestem z opolskiego,większosć znajomych też-może ktoś ja widział?
×
×
  • Create New...