Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Pierwsze fajerwerki za nami-jamnik wskoczył mi na ręce,jakby chciał powiedzieć "ratuj mnie,strzelają!!! schowaj,nie pozwól żeby strzelali!!"...echhhh,byle do 1 w nocy:shake:
  2. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/s480x480/181325_441720719228276_1747843186_n.jpg[/IMG]
  3. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/s480x480/181325_441720719228276_1747843186_n.jpg[/IMG]
  4. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/s480x480/181325_441720719228276_1747843186_n.jpg[/IMG]
  5. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/s480x480/181325_441720719228276_1747843186_n.jpg[/IMG]
  6. Dodzwoniłam się do weta z Katowic-jeszcze nie wrócił do domu,jest w drodze,dok med dostanę po Nowym Roku,fakturę przepisze na Mondo-dam znać nescce,żeby to pilotowała. Za miesiąc mam zadzwonić-taka kontrola tel w sprawie tego jak mały chodzi,czy jest sprawniejszy. Może ten wet nie jest taki zły? może nie miał przy sobie tel jak do niego dzwoniłam,może miał wyciszony?
  7. [quote name='Isadora7']To w takim przypadku ponieważ zrobiła sie nawalanka z karmą (własnie obrugałam dostawce) ktora miała iśc do Ciebie zamówie karme spec. zamawialam tez dla jamniczki na DT u innego dostawcy i doszła, z tego rezygnuję juz drugi raz zrobił myka. Royal się bardzo zepsuł[/QUOTE] O,właśnie drukowałam do Ciebie wiadomośc na fb:eviltong: Lecę obiad gotować,bo mnie żywcem zeżrą:placz:
  8. Już jesteśmy-u weta kolejka ogromna-większość po coś na przetrzymanie Sylwestrowej nocy:shake: Froda najbardziej zainteresował królik (czekał na skrócenie ząbków) no i koty:diabloti: Frodo miał robione dzisiaj USG-jest lepiej niż było...ale dobrze też nie jest-kamieni nie widać,jednak cyt "to co powinno być w obrazie czarne jeszcze takie nie jest do końca" -trzymam się tego "jeszcze",bo to oznacza,że może być dobrze:cool3: Sedalin definitywnie odstawiony ("a po co mu to było"? ),na wiadomość,że zdaniem weta z Katowic mały powinien siedzieć pół roku w malutkiej klatce-"nooo...tak piszą w starych,grubych mądrych księgach" Na dzień dzisiejszy Frodo nie ma przepisanego antybiotyku-2 stycznia jedziemy badać mocz-wtedy Pani doktor podejmie decyzję,czy antybiotyk jest potrzebny. Na 100% musi przyjmować karmę specjalistyczną,dzisiaj dostałam próbki PRESCRIPTION DIET c/d Canine Urinary Tract Health, mogę też mu kupić Royala-nie wiem co lepsze? może ktoś doradzi?
  9. Ja tu czegoś nie rozumiem-iles osób było za eutanazją-pies żyje,na pewno niedługo będą wiadomości od Kajo-więc po co się denerwować?
  10. [quote name='Energy']Tia no Kajo, Kajo...:diabloti: ale ja sem na razie spokojna bo sem:drinka:malibu...:evil_lol:[/QUOTE] to ja pędzę do Kajo!
  11. [quote name='Energy']A kto Cię tam wie?:diabloti: Macie rację olać go niewątpliwie trzeba, tylko po otrzymaniu info o jego poczynaniach... Dlaczego czuję, że mogą być z tym problemy? Hope no ja miałam nadzieję, że się tam nie wybierasz:)[/QUOTE] ja czasem napiszę...a później zastanawiam się jak to wygląda:oops: nie widzę powodu,żeby tam jechać-badanie moczu mogę zrobić w Klu-nie muszę pedzić ponad 150 km w jedną str:angryy:
  12. [quote name='Hope2'][B]Isadora!!![/B] błagam...odpocznij trochę:modla:[/QUOTE] nie mam tu na myśli,że źle widzisz,bo akurat "nawalony ja meserszmit" to łagodne określenie stanu i wyglądu małego po żółtym badziewiu-ale w sensie-odpocznij,bo pracujesz prawie całą dobę:crazyeye:
  13. [quote name='Isadora7'][B] Olejmy już totalnie tego z Katowic on już olał Frodo.[/B][/QUOTE] jednak miło by było,gdyby wysłał dokumentację. Nie pojadę do niego-jakoś czuję,że tak będzie lepiej dla Froda
  14. [quote name='Energy']Ale to bardzo trafne określenie :cool3:ja mam taki wzrok po malibu:diabloti:tylko bez zaleceń lekarza...[/QUOTE] Twój wpis o klateczce jakoś mi umknął:-o hmm...malibu na receptę? To byłoby coś:evil_lol: Dzisiaj Frodo nie dostał żółtego dziadostwa-łobuzuje na całego:lol: oczywiści z przerwami na papu i na drzemkę-ale taką normalną,a nie jakąs zwałę. Jutro wet w Kluczborku-z Katowic nadal nic nie ma
  15. [quote name='__Lara']Masakra po tym sedalinie :/ nie wiem po co mu to do szczęścia :([/QUOTE] Przesypiał po tym z pół dnia-budził się,szedł coś zjeść,napić się,na dwór-i znów spał:shake:
  16. [quote name='Sabina02']Ponad miesiac temu prosilam Karmelcie o zwrot 130 zl, ktore zostaly po Franiu i po Idze. Do tej pory kasy nie oddala. :angryy: Moja powtorna prosbe zlekcewazyla. Nie zamierzam jej tego darowac ani tego faktu ukrywac. Gdy tylko raz zdarzylo mi sie jej wyslac kase na Frania o dwa dni za pozno, to od razu do mnie wysylala ponaglajacy e-mail. A tu juz ponad miesiac czekam na zwrot pieniedzy od niej i nic. I nie chce slyszec ze Kramlecia nie ma dostpu do netu i ze mogla nie dostac mojego e-maila z prosba o zwrot kasy, bo tak czy inaczej powinna sie rozliczyc z DT z osobami placacymi jej na psiaka i powinna sama wiedziec ze nam "wisi" kase. :mad: Czy ktos ma z nia kontakt telefoniczny?[/QUOTE] To jest chyba jej nr-przynajmniej taki widnieje na fb Igi [B][U]tel. 506 174 727[/U][/B]
  17. [quote name='hektor2461']Abstrahuję od preparatów dotyczących pH moczu i samych kamieni.[/QUOTE] Czyli rozumiem,że masz na myśli uspokajacze? Teraz przeczytałam dokładnie Twój poprzedni wpis
  18. [quote name='hektor2461']Nie chciałbym się wtrącać. Wiem tylko, że wybitny neurochirug Peter Szrenk zabroniłby stosowania środków działających depresyjnie na centralny i obwodowy układ nerwowy. Pies ma problemy z czuciem dotyczącym zwieraczy. Psychotropy to czucie jeszcze bardziej blokują. Ta kamica jest m.in. z powodu zalegania moczu w pęcherzu. Oprócz antybiotyków, powinny być odstawione wszystkie leki. Tymi zbędnymi preparatami wyrządza się psu krzywdę. Nie zawsze zabija choroba, lecz zabić mogą leki stosowane w sposób nie przemyślany.[/QUOTE] Hektorze-Frodo w ostatnim badaniu moczu miał pH moczu=7,myślę,że ten płyn zakwaszający powinien dostawać-przynajmniej do kolejnego badania moczu. Antybiotyk dzisiaj się skończył-jutro wizyta u weta
  19. [quote name='Fatiha']Gdyby Frodo miał założony gorset stabilizujący kręgosłup,ten który Wam pokazałam na wątku,to nie trzeba byłoby klatki,kołnierza ani leków uspakajających.[/QUOTE] Ale on miał kołnierz,bo miał założony cewnik-co do tego ma gorset??? No i przede wszystkim lekarz,który go operował nie zalecał gorsetu-a powiem więcej-pozwolił na stopniowe wydłużanie spacerów. Leki uspokajające-nie wypowiem się na ten temat
  20. [quote name='Isadora7']Wygląda po tym sedalinie jakby był nawalony jak meserszmit[/QUOTE] [B]Isadora!!![/B] błagam...odpocznij trochę:modla:
  21. [quote name='Isadora7']Wygląda po tym sedalinie jakby był nawalony jak meserszmit[/QUOTE] i spał,spał,spał-aż sprawdzałam,czy żyje
  22. UFO-Frodek;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/533723_482756498433056_885483785_n.jpg[/IMG]
  23. Widzicie te oczy?:placz: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/427771_482760955099277_1392928717_n.jpg[/IMG]
  24. [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/155818_482759805099392_1581738679_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...