Pobrać sie raczej nie da. Mondo może rozliczyć fakturę za paliwo-ale na diesla,a nie wiem na czym jeździ Ulv. Pobrałam dzisiaj z bankomatu 250 zł-dam je Ulv i poproszę,żeby to potwierdziła na wątku. Mondo może opłacać ze swojego konta weta i za karmę również-na podstawie faktur lub rachunków uproszczonych :)