Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Nie wiem-nie dzwonię,bo a nóż pałecjanty będą stały? i mandacik ładny gotowy :( Czekam grzecznie na dziewczyny :D
  2. Czyścić trzeba:eviltong: oj tam...od razu łazisz...zaraz zapalić se idę :D
  3. Jasne-a potem znów będzie "gdzie polazłąś" :evil_lol:
  4. A miała byc taka ładna wiosna...już nawet przebiśniegi były-i znów je śnieg przykrył :( podobno rzepaki już powymarzały...koszmar jakiś...epoka lodowcowa 2 czy co????
  5. Wyściskam :) i tak sobie myślę,że jakąś polówkę,albo porządny materac muszę zakupić...
  6. ewu-a ja jak wariat jakiś latam od okna do okna i wyglądam podróżniczek :) I cieszę się podwójnie-bo mała już jedzie i jedzie z Ulv :D
  7. A biedna Ulv na nogach już baaaaardzo długo:shake: I jeszcze ta pogoda...zimnica okropna :(
  8. no...nie wiem;) Czekam...wszyscy w domu się pospali...a mieli czekać ze mną-faceci:mad:
  9. no coś Ty??? fochnę się i będę się logować nic nie pisząc...sprawdzając jakie nastroje panują :D :D :D :D
  10. Legowisko czeka, moje futra ulokowane u młodego w pokoju...jeszcze tylko ładowarkę od lapka schowam :) Ależ jestem jej ciekawa...
  11. Gusiaczku-:iloveyou: Wiecie co Cioteczki...zastanawiam sie jak Zojka znosi podróż...czy auto lubi... czy w domku będzie wolała spać na posłanku/fotelu/kanapie czy ze mną i futrami w łóżeczku?
  12. jak się strzyże to owca jest:diabloti: no...moje futra są ugodowe...owiec jeszcze nie widziały...na pewno im szczęki opadną :) Musisz kiedyś wbić na weekend-młodego do babci odstawię...TZowi damy 6 smyczy do ręki (aż chciałabym to zobaczyć:evil_lol:)
  13. nie no-zakalca to jeszcze mi się nie udało zrobić...nawet to ostatnie jak się później okazało miało tak wyglądać jak moje...a jakie dobre było :) Przyjedź kiedyś z Twoimi owcami,to Ci murzynka upiekę,albo torta z owocami ;)
  14. poślę Ci,ale nocką,bo teraz za ciasto sernikopodobne się zabrałam...sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie:evil_lol:
  15. Pobrać sie raczej nie da. Mondo może rozliczyć fakturę za paliwo-ale na diesla,a nie wiem na czym jeździ Ulv. Pobrałam dzisiaj z bankomatu 250 zł-dam je Ulv i poproszę,żeby to potwierdziła na wątku. Mondo może opłacać ze swojego konta weta i za karmę również-na podstawie faktur lub rachunków uproszczonych :)
  16. Nie wiem jak to zrobiłam,ale usunęłam post z numerem konta Mondo:oops: Ale musiałam ratować Hadesa przed kocurem...Hades to pies...ale to jego koty gonią i gryzą :oops: więc jeszcze raz [FONT=lucida grande]Konto do wpłat dla Zoji Z DOPISKIEM "ZOJA"[/FONT] [FONT=lucida grande]Fundacja MONDO CANE[/FONT] [FONT=lucida grande]ul. Grodziska 13[/FONT] [FONT=lucida grande]96-321 Żabia Wola[/FONT] [FONT=lucida grande]konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305[/FONT] [FONT=lucida grande]zagranica : pay pal - [email protected][/FONT][FONT=lucida grande][/FONT][FONT=lucida grande]om "ZOJA"[/FONT] [FONT=lucida grande]IBAN PL581240634811110010451833[/FONT][FONT=lucida grande][/FONT][FONT=lucida grande]05[/FONT] [FONT=lucida grande]SWIFT: BPKOPLPW[/FONT] [FONT=lucida grande]____________________[/FONT]
  17. Zoja już u Toyoty w aucie :D jadą się zaszczepić i zaczipować...i w nocy suńka dotrze do mnie :)
  18. kurczę...nie może być inaczej... A swoją drogą...czy wszystkie moje psy muszą mieć pokręcone życiorysy????
  19. Już ;) Na dzień 14 marca-227 zł :) czyli wystarczy na badania (kurczę,może jeszcze badanie krwi? Ale tę decyzję podejmie już wetka :) )
  20. No i na konto Mondo Cane też coś spływa...zaraz polecę sprawdzić ile ostatnio było (dzisiaj już za późno,żeby dopytać dokładnie...)
×
×
  • Create New...