Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. [quote name='yoshi22']No i pokaż nam tą swoją nową bidę, ma wątek gdzieś już ?[/QUOTE] ma już dawno :) tutaj link (od końca co prawda... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240468-Sznaucerka-miniaturka-mix-w-schronisku-nie-mo%C5%BCe-chodzi%C4%87-!!!?p=20641865#post20641865[/url] a tu fb :) [url]https://www.facebook.com/events/531116980265798/[/url]
  2. [quote name='yoshi22']Czyli już mówiłaś cioci o Thomasku ? A ten jej Onek to młody ? Bo Thomas siedział w boksie ostatnimi czasy z samymi facetami, także istnieje możliwość , że chłopcy by się dogadali ;) Hope Ty jesteś na facebooku na wydarzeniu Thomasa?[/QUOTE] Jasne,że mówiłam-ja roztrzepaniec jestem mogę zapomnieć o czymś napisać...albo rachunku zapłacić :) ale futra mam w pamięci cały czas :) ONek ma z 2-2,5 roku...też myślę,że powinni się dogadać :) yyy...kurczę,sama nie wiem,czy jestem u niego....muszę poszukać w wydarzeniach:oops:
  3. :) jutro będę ją miała w ręce. Od razu podam dokładną sumę-mogę też ją wkleić i tu i na fb...wieczorkiem wrzucę paragon za karmę-jak zapomnę,to krzyczcie :)
  4. normalnie-"bazarek dogo" ew "dogo bazarek kolejna kobietka"-bo jak inaczej sfinansowalibyśmy transport? no i chyba lepiej,że na karmę już jest,niż dopiero teraz zbierać?
  5. [quote name='piescofajnyjest']oj kochany chlopak......Hope, moze sie uda, moze nie wszystko stracone.....?[/QUOTE] czekam na decyzję cioci-nie chcę naciskać :) w kwietniu ich ONek ma kastrację... A ja od wczoraj mam w domku nową biedkę dosłownie) :)
  6. Zojce załączył się "szczeniaczek"-"biega" pychola cieszy sapie...normalnie ONA SIĘ ŚMIEJE :D
  7. wiem,pamiętam :) na szybko wydatki: 250 transport-zapłacone 74 karma sucha+mokra-zapłacę jak w końcu wejdę do swojego banku ;) ok 150 faktura za dzisiejszego weta (dokładnie 140 ileś-jutro odbiorę fakturę i karmę)-na to mamy na koncie Mondo jeszcze badanie moczu-nie wiem ile dokładnie wyjdzie jeśli będzie to moczówka (oby nie) to dojdą kolejne koszty :(-ale tym sie będziemy martwić jak będzie trzeba...
  8. o,wiedziałam,że czegoś zapomniałam napisać :) Wet ocenił ją na...12 lat :D
  9. Przed wyjściem na spacerek chciała hopnać na widok smyczy...ale tylko przednie łapki hopnęły :( a teraz leży i patrzy zdziwiona "po co tam klikasz? lepiej chodź mnie pomiziać" :) Moich futer się ewidentni boi-jak tylko na nią popatrzą,to szczeka,ząbki pokazuje,warczy...a na małego psa u weta zareagowała jak ostatnia lampucera:mad: nic to-z czasem się i do moich futer przekona-tylko musi zobaczyć,że duży nic jej nie chce zrobić...i z miski nie wyjada :)
  10. Na dzisiaj wzięłam jej puchę z karmą (próbek nie było :( ) i na jutro zamówiłam 2kg suchej-zapłacę z pieniędzy uzbieranych na bazarku b-b-wyszło razem 74 zł (przelew zrobię jak odszukam nr konta przychodni i wbiję się do konta swojego)
  11. Jestem cioteczki :) od czego zacząć? chyba od wiadomości dobrych (a tych jest niestety mało :( ) 1 i chyba najważniejsza-kręgosłup cały 2 mała świetnie zachowywała się u weta (oprócz sikania na podłogę-ale to może ze stresu) i na tym kończą się wiadomości dobre :( Poza tym 1 miała zrobione 2 zdjęcia RTG-wet planował 4...ale bał się,że mu na zawał zejdzie... 2 między 1 a 2 żebrem lekkie zwężenie tchawicy-podejrzenie tworu w śródpiersiu 3 osłuchowo stwierdzono szmer sercowy-głośność V-VI stopień 4 zęby w stanie...no nie ciekawym (kamień...wielu brak) 5 podejrzenie moczówki prostej-mocz do badana dam jek najszybciej 6 nie można jej zrobić sterylki-ani innego zabiegu pod narkozą-serce może nie wytrzymać 7 mała ma bogate życie zewnętrzne-które po niej chodzi,skacze... 8 dostała leki na wątrobę (hepatoforce-1 kapsułka dziennie ) i na serduszko (benakor F 5 mg-po pół na dzień) oraz tabletkę na ew życie wewnętrzne 9-zapomniałabym-ma zanik mięśni w kończynach tylnych-ale jest szansa,że spacerując nadrobi to co zanikło... jak mi się coś przypomni to jeszcze dopiszę :)
  12. ma-linka wstawię jutro...nie pamiętam czy jest na wątku ;)
  13. Uciekam pod prysznic i lulu...może jeszcze z małą wyjdę-jak będzie chciała,bo teraz akurat chrapie :D Z samego rana chcę się zameldować u wetki... Trzymajcie kciuki-musi być dobrze :)
  14. [h=5]Księżniczka Zoja mówi DOBRY WIECZÓR :)[/h][FONT=lucida grande] [/FONT]
  15. jestem :) Toyota-dzięki za wpis:buzi: mam nadzieje,że nie dostałaś przeze mnie mandatu...później już bałam się dzwonić:-(
  16. no i w końcu jakaś rozsądna osoba sie znalazła:multi: znikam na chwilę-PIT czeka :(
  17. doopa tam! i z czarnej owcy zrobiłam się świętą:mad: zdecydowanie to pierwsze wolę:lol: Ale Ciocię witam,ino niech mi takich durnot nie pisze,bo się fochnę:eviltong:
  18. i to jak jasna choinka :) Zojka podjadła ryżu z kurczaczkiem i ...śpi... ale niech śpi-sen dobrze robi,wzmacnia, regeneruje...
  19. a dogo nie dla Cię ino dla DS by było:eviltong: co by się fochać mógł:diabloti:
  20. No i parę innych rzeczy też Cię mogę nauczyć :) A pasty już robiłaś? ja jutro machnę rybkową :) A Zojka dostanie jeszcze ryż z mięskiem z rosołku :)...niestety marchewki mi wyżarli :(
  21. Ale najpierw nauczę Cię chlebek piec i bułeczki:evil_lol: Zojka poszła dalej kimać :)
  22. A jak dojdziesz do formy,to Cię oddam do DS:diabloti: takiego bez dogo:eviltong:
  23. Jutro zakupię u wetki karme dla małej...chyba,że uda mi się wysępić próbki na tydzień np :D i zamówię spokojnie przez neta-zawsze to taniej jest :) Dzisiaj dała jej trochę od moich futer-przeca nie będę jej głodem morzyć:oops:
  24. Mam chwilę na kawkę to se zaglądam na dogo:evil_lol: Noszę ją na rękach,pychola całuję,drapię za uszkem...jakoś trzeba ją przekonać,że ludź nie zawsze równa się bicie....
×
×
  • Create New...