Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Chciałam jej fotkę zrobić tak ładnie się cieszyła...siadłam na podłodze z aparatem...a ta mała cholera przydreptała pędem na mizianko... b-b banerek cudny :)
  2. ja teraz znikam,wrócę wieczorkiem...słonko świeci,trzeba się przewietrzyć...Zojka ze względu na kaszel i nie wiadomo co w środku tylko na chwilkę wyjdzie...reszta futer też musi się przewietrzyć...no i obiad wypadałoby dokończyć :D
  3. Kurczę,ciocie,tak się zastanawiam...może ona suchego nie bardzo chce jeść...bo te jej ząbki nie za ciekawie wyglądają?
  4. Bez badań możemy tylko gdybać:shake: na razie niech sobie odpoczywa :) Dziękujemy za kciuki i łapki :)
  5. Na razie śpi-pije-śpi...zaraz wyjdę z nią na dwór...pewnie jej się sioo chce... Karmy poskubała troszeńkę...ale mnie się już chyba nie obawia-bo położyła się tyłem do nie,przodem do drzwi wejściowych...
  6. Jutro pojedziemy na RTG i USG-o reszcie ew badań to już chyba wetka zdecyduje... Energy-nie wiem co mała do tej pory dostawała...
  7. No,jakbyś nie dopytywała,to uznałabym,że chora jesteś:evil_lol: albo TZ wymienił Cie na inny model:diabloti:
  8. Pytania to o ile dobrze pamiętam czepianie się i agresja i nagonka:eviltong: Ale ja wolę,jak ktos dopyta niż maja być nieporozumienia
  9. Ach-właśnie-gdybym sie gdzieś wypowiedziała nie jasno-dopytujcie śmiało-odpowiem najlepiej jak będe umiała :)
  10. Ja mam to samo-na razie cieszę się z tego,że mała już u mnie...jak trzeba sie będzie martwić...to jutro... kurna! ubiłabym dziada,co jej krzywdę zrobił:angryy:
  11. Potwierdzę-ale zapewne wieczorkiem późnym-rano chcę pędzić do przychodni... Tak-jeśli będzie faktura/rachunek uproszczony i środki na koncie fundacyjnym. Za karme tak samo-ale jeśli będę miała odpowiednią sumkę na koncie-to oczywiście ureguluję rachunek :) Ja myślę,że chwieje sie w wyniku potraktowanie przez właściciela...
  12. Lata ciężkiej pracy:evil_lol: dokarmianie bezdomnych kotów...sarenek...i miliony godzin spędzonych na rozmowach :D A do tego-pies od zawsze i na zawsze :) gorąco polecam każdemu rodzicowi :)
  13. No...P to chyba jest... ale może w środku jest L albo Z? ...nie wiem... Zastanawiam się z którego końca Zojki wydobywa się "zapaszek" :roll:
  14. Ech...syn przyszedł pooglądać pannę i ma milion pytań "mamo co jej jest?" "co za głupek takie małe coś bił?" "a ile ona ma lat?" i "ale ona ma fajne miękkie uszka!" "kiedy idziemy z nia na dwór?" A Zojka patrzy na niego wielkimi oczkami i wzdycha ;)
  15. Hm...kręgosłup-nie wiem...ale kosteczki to chyba krzywo pozrastane (na żeberkach :( ) Łapki opiszę później-po spacerku,bo chcę sie im przyjrzeć... a panna sobie śpi w najlepsze (czyżby ona za kierowcę robiła:crazyeye:) No i sporo pije,na dworze chciała śnieg jeść... Z lekka niewufna jest,nie cieszy się na widok człowieka-ale zagląda co chwilę jednym ślepkiem... Hadesa mi obwarczała...nosek ma zdarty... A i te tylne łapki...jakby jej się chwieją przy chodzeniu... Ale martwi mnie też jej kaszel-taki męczący...suchy... i znów pije wodę...przy piciu kaszle....tył rozchwiany...
  16. Ano poszłam się położyć,bo smska dostałam, że na rano będą :) Ale za to rano (o 4:mad:) TZ narobił zadymy,bo latał po całym domu w poszukiwaniu nowego psa :D (spał u młodego w pokoju,bo ma pierwsza zmianę w pracy :) )
  17. Jest jeszcze wykres EKG...ale już nie przerysuję ;) Jak trzeba to powiedzcie skąd i co przepisać :) Toyota-pięknie dziękuję za obróżkę,smyczkę i poduchę dla małej :buzi: Ulv-jesteś Aniołem :buzi:
  18. I jeszcze zalecenia: dieta wątrobowa,np Hepatic Royal HD Hills EN Purina eselit duo 1/dzień hepatil 1/2 razy dziennie
  19. WBC: 13.9 10(3)/mm(3) -[to co w nawiasie to potęgi są,czyli 10 do 3 :) ] RCB: 3.71 L 10 (6)/mm(3) HGB: 9.3 L g/dl HTC: 26.6 L % PLT: 329 10 (3) MCV: 72 fm(3) MCH: 25.0 H pg MCHC: 34.9 g/dl RDW: 15.2 % MPV: 9.5 fm(3) WBC Flags: EOS (5.0) DIFF : % LYM: 11.6 % % MON: 2.8 % % GRA: 85.6 % #LYM : 1.6 ...10(3)/mm(3) #MON: 0.3 ...10(3)/mm(3) #GRA: 12.0 ...10(3)/mm(3)
  20. Wyniki badań: białko całkowite 6,6 g/? (nie umiem rozczytać) mocznik 46,67 mg/? kreatynina 0,49 mg/? ALAT 233 u/l ASP 2300 u/l Gm (?) 83 mg/?
  21. Oj nie dam się nie dam-toż my budżet państwa ratujem :D Zojka dotarła szczęśliwie :) Na dworze sioo i koopka-ale panna zatacza się i przewraca :( Brzydko też kaszle i charczy... jutro wetka niech ją podziwia...bidkę maleńką...
×
×
  • Create New...