[quote name='Gusiaczek']Trochę Gusiak się obawia, że nie poznam domeczku .... że znikną "moje" zapachy
Nic, zobaczymy i powąchamy ;)
Zocha, dychaj normalnie, bo się Hope steruje
A niech się stresuje bo guupia jest-poszła sobie z dużymi i mnie nie zabrała-a robiłam minę "będę płakać" i jak tylko założyła buty to się rozpłakałam-i co? i polazła sobie i mnie nie zabrała :( to teraz niech się stresuje o! i nie będę amała i nie dam jej buziora-niech sie w końcu nauczy,że MNIE się nie zostawia!!!
Ovcia-a jak nie będzie Twoich zapaszków-to wiesz-będziesz mogła na nowo udekorować dom całkiem nowymi zapaszkami :)