[url]http://i85.photobucket.com/albums/k54/sasi-chan/Shiba/DSC_4126_zpsab9cea92.jpg[/url] ajć kocham ją :loveu: jest przeurocza nie mogę się napatrzeć :)
Super, że dogadują się z Torą to najważniejsze :)
[quote name='Ptysiak']Hej :loveu:
[URL]http://i49.tinypic.com/29qi882.jpg[/URL] padłam :evil_lol:[/QUOTE]
pełen terror co ? :D no ale rzeczywistość jest brutalna albo stoisz na krześle albo jesteś zjedzony :diabloti: