[quote name='Iria']fajny ten twój Lisek i super, ze dałaś mu dom :) z doświadczenia wiem, że "to się czuje", jesteś w schronisku i po prostu wiesz, że "to ten" :) życzę powodzenia w agility![/QUOTE]
Dokładnie. Nawet nie zamierzałam brać tego rudzielca, bo już miałam wybraną hodowlę yorków :lol:
Za chwilę dodam nowe zdjęcia :razz: