[quote name='leónowa']Szkoda, że Lisek nie należy do żadnej rasy, bo z chęcią bym sobie takie cudo sprawiła:loveu:[/QUOTE]
Sama sobie często to powtarzam, lekko uparty, szybko i chętnie się uczy oraz fajna przytulanka :lol:
Każdy psiak ma coś w sobie za co się go kocha :loveu:
[quote name='Kirinna']ładne zdjęcia
to ostatnie zdjęcie coś mi przypomina:)
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b6919734e96b677.html[/URL][/QUOTE]
No nie powiem że nie :lol: