-
Posts
32 -
Joined
-
Last visited
akitabuldog's Achievements
Newbie (1/14)
10
Reputation
-
MRS XENA Gogolińska Karolina- wo3
-
Nowy Dwór Mazowiecki 08.10.2017 (CWC) sędzia : Elżbieta Augustyniak (PL) Psy Klasa młodzieży: FANGO Czeibo- V3 KOTARO Gaudeamus Camo- V2 MB-Amigo MUKI- V1 ,Zw.Mł.,NJwR,BOB Suki Klasa szczeniąt: TAN-RO KELLY ZOLOTAYA FORTUNA- WO,NSZwR Klasa pośrednia: KEY TO OUR HEARTS Pearl River- V1,CWC,NDSwR,BOS
-
Super robota! Dziękujemy! :)
-
Marta bo to dwa różne wzorce były :P
-
Marta zgadzam się i patrząc ogólnie na co niektóre wyniki to dla sędziny ruch chyba w ogóle nie miał znaczenia...
-
RADOM\ Iłża 08.V.2016 (CWC) sędzia : Sergii Slukin (UA) PSY: Klasa młodzieży DD'S OUT OF THIN AIR Dan Danilo - V1
-
Mińsk Mazowiecki 07.V.2016 (CWC) sędzia : Anna Jaśkiewicz PSY: Klasa młodzieży EIMACZO Czeibo- NB DD'S OUT OF THIN AIR Dan Danilo - Bdb
-
Drzonków / Zielona Góra 5-6.III.2016 (CACIB) Sędzia: ŠPELA BRIŠKI CIRMAN (SVN) PSY Klasa młodszych szczeniąt: CHOPIN Daikoku-WO1 DEMON Przechodzka Preria-WO2 Klasa szczeniąt: CHANCE Tavo Svajone-wo2 RUTHDALE NO PAIN NO GAIN-WO1 NSZwR Indevor SURFACE WIND- nb Klasa Młodzieży: APOLO MACZU-KU-V2 ARON Somnia Vera-nb HOGAN Gogolińska Karolina-V1,zw.mł. NJwR,BOB OZZY Z Olexovho Dvora-V3 Klasa pośrednia: INDEVOR GREAT PRETENDER- nb KILIAN Przechodzka Preria-V1,CWC,CACIB,NDPwR Klasa Otwarta: Lord Of Odate's Inheritance XXX-nb Suki Klasa młodszych szczeniąt: DONA z Arkadyjskiej Zagrody Anety-wo1 DUMI Przechodzka Preria-wo2 Klasa szczeniąt: CARMEN Tavo Svajone-WO2 I"M YOUR SWEET HEART Pearl River-WO1 Klasa młodzieży: ABBA Z Arkadyjskiej Zagrody Anety-V2 TERRA DI AMORE EUGENICA- V1,zw.mł,BOS KODA REMORDEO Przechodzka Preria-V3 Lord of Odate's Inheritance YVES-nb Klasa pośrednia: AISHA Kamionkowa Dolina- V1,CWC,CACIB,NDSwR AXA z Arkadyjskiej Zagrody Anety BUGATTI Daikoku-V2,res CACIB LUNA Z Olexovho Dvora Lord Of Odate's Inheritance ZOE-nb Klasa Otwarta: ABRAKADABRA Snowfluff-V3 DEMOLKA AMAKITA-V2 Kumatomo's EDGE OF GLORY-nb Jazgar Krysia-V1,CWC DONA w katalogu jest wpisana bez przydomka jeśli ktoś zna może uzupełnić :) Wyniki do uzupełnienia :) Pozdrawiam
-
Ja tam nie potrzebuję tego wiedzieć ale dobrze by było uzupełniać oceny :) ktoś wpisał że 3 miejsce-nie poprawiliście a tak jak wpisałam bdb przynajmniej ktoś się odezwał ;)
-
A czy przypadkiem w sukach w kl.pośredniej Culture Heroes HERA nie była 3 a Panama Volturnus 4 z bdb?
-
ABI Somnia Vera-WO,1 , NSZwR
-
LUNA z Olexovho Dvora też chyba nie było jeśli dobrze zauważyłam..
-
ARAGORN Królewska Przystań- Nb APACZ Snowfluff- Nb Redvoll UORBEK KORSAR- Nb BEAR MY DREAM Interrinus- V1 ,NDPwR,CWC,BOS DEBRA Amakita-Nb
-
VS FUNNY FIBI Volturnus-1 nie pamiętam jak reszta ale z Fibi byliśmy w porównaniu więc miała 1 miejsce
-
a ja dodam też -inny sędzia :P