Jump to content
Dogomania

pablo_k

Members
  • Content Count

    56
  • Joined

  • Last visited

About pablo_k

  • Rank
    Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,159 profile views
  1. pablo_k

    Zabrze / Gliwice 8.X.2017 (CWC)

    Zabrze / Gliwice 8.X.2017 (CWC) sędzia: Katarzyna Dziuba PSY Klasa pośrednia: DEMON Przechodzka Preria - V1 Klasa championów: OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 2 SUKI Klasa szczeniąt: GOYA Inherti - 1? Klasa pośrednia: ELEONORA Jagbull - BDB Klasa otwarta: DUMI Przechodzka Preria - V1, CWC, NDSwR, BOS stawka domyślna, do uzupełnienia i ew. poprawki Pzdr
  2. pablo_k

    Rybnik 1.X.2017 (CWC)

    Rybnik 1.X.2017 (CWC) sędzia: Małgorzata Supronowicz PSY Klasa pośrednia: DEMON Przechodzka Preria - V1,CWC Klasa championów: OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 2 SUKI Klasa pośrednia: ELEONORA Jagbull - V1, CWC, NDSwR, BOS do poprawki i uzupełnienia Pzdr #
  3. Gostynin / Płock 26.VIII.2017 (CWC) sędzia: Elżbieta Chwalibóg PSY Klasa młodzieży: AMOUR MAKE ME FLY Sharewood - V1, Zw.Mł, NJwR, BOB do poprawki i uzupełnienia Pzdr #
  4. pablo_k

    Będzin 29.VII.2017 (CWC)

    Będzin 29.VII.2017 (CWC) sędzia: Waldemar Mrowiec PSY Klasa pośrednia: AMARAT Hirrani Klasa otwarta: ROLLO z Olexovho Dvora - V1, CWC Klasa championów: Ruthdales NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 1, BIS 2 SUKI Klasa młodzieży: KEY TO OUR HAPPINESS Pearl River (Czechy) SALMA ELEONORA Jagbull - V1 Klasa pośrednia: DARKNES FALLS Asahi Akitas (Czechy) - V1, CWC Klasa otwarta: Amartami BORN TO BE LOVED Klasa championów: Restyl-ing PRINCESS GABRIELLA (Rosja) - V1, CWC, NDSwR, BOS (?) Stawka domyślna do uzupełnienia Pzdr #
  5. pablo_k

    Bytom 11.VI.2017 (CWC)

    Bytom 11.VI.2017 (CWC) sędzia: Laurent Heinesche (Luxemburg) PSY Klasa młodzieży: JABAR Gogolińska Karolina - nb JOY OF WILD DANCE Pearl River (Czechy) - V1, Zw.Mł, NJwR, BOB Klasa championów: ATOMIC ATTACK Cerberus Moravia (Czechy) - BDB OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, NDPwR SUKI Klasa otwarta: Amartami BORN TO BE LOVED - BDB Klasa championów: ALL YOU NEED IS LOVE Cerberus Moravia (Czechy) - V1, CWC, NDSwR, BOS ANGEL From Moule's Garden (Czechy) - nb
  6. pablo_k

    Bytom 10.VI.2017 (CWC)

    Bytom 10.VI.2017 (CWC) sędzia: Blanka Borowiec - Szczepańska PSY Klasa młodzieży: JOY OF WILD DANCE Pearl River (Czechy) - V2 ROLLO z Olexovho Dvora - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa pośrednia: AMARAT Hirrani - nb Klasa championów: ATOMIC ATTACK Cerberus Moravia (Czechy) - V2 OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG3, BIS o/Bytom 2 SUKI Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED - V1, CWC, NDSwR, BOS Klasa otwarta: DEBRA Amakita - V1, CWC Klasa championów: ANGEL From Moule's Garden (Czechy) - V1, CWC
  7. pablo_k

    Kraków 17-18.VI.2017 (CACIB)

    Kraków 17-18.VI.2017 (CACIB) sędzia: Zdenka Jilkova(Czechy) PSY Klasa młodzieży: BLACK JACK Capronca - ?4 FANGO Czeibo - V3 JOY OF WILD DANCE Pearl River - V1, Zw.Mł. NJwR ROLLO z Olexovho Dvora - V2 Klasa pośrednia: Ruthdales JON SNOW - V1, CWC, NDPwR, CACIB, BOB, BOG4 Klasa championów: OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, res. CACIB SUKI Klasa szczeniąt: FAITER BLAZE MAJESTIC Ruthdales DAUGHTER OF THE KING - wo1, NSzwR MAMMA MIA du Lac Brule - ?2 Klasa pośrednia: ALASKA Hirrani - ?3 Amartami BORN TO BE LOVED - V2 VS AMBER Volturnus - V1, CWC, res. CACIB Klasa otwarta: DAMINA z Arkadyjskiej Zagrody Anety - ?2 DEBRA Amakita - V1, CWC, NDSwR, CACIB, BOS do poprawki i uzupełnienia Pzdr #
  8. Zakrzów / Racibórz 4.VI.2017 (CWC) sędzia: Waldemar Mrowiec PSY Klasa młodzieży: JABAR Gogolińska Karolina - V1, Zw.Mł., NJwR, BOS, BIS Jun. 3 ROLLO z Olexovho Dvora - V2 Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - V1, CWC, NDPwR Klasa otwarta: BOSTON Tavo Svajone - nb SUKI Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRIFTI - V1, CWC Klasa championów: I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, NDSwR, BOB stawka domyślna, do uzupełnienia i ew. poprawki Pzdr
  9. pablo_k

    Opole 21.IV.2017 (CWC V gr)

    Opole 21.IV.2017 (CWC V gr) Sędzia: Irina Azen (BY) PSY Klasa młodzieży: ROLLO z Olexovho Dvora SAMMY American Canis Fidelis Klasa pośrednia: QUENTIN z Olexovho Dvora Klasa championów: BOSTON Tavo Svajone DAY DREAM'S CALEB Might Fellows DYPLOMATA Amakita Indevor SURFACE WIND SUKI Klasa młodzieży: BALU Maczu-Ku SPECIAL American Canis Fidelis WIWIKA z Dworu Abakusa Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED CARMEN Tavo Svajone PANDA z Olexovho Dvora Klasa otwarta: DUMI Przechodzka Preria Klasa championów: AFERA Daikoku do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  10. pablo_k

    Opole 22-23.IV.2017 (CACIB)

    Opole 22-23.IV.2017 (CACIB) Sędzia: Rafael de Santiago (Puerto Rico) PSY Klasa młodzieży: CHOPIN Daikoku - 3 DEMON Przechodzka Preria - bdb EINAR Jagbull - bdb JOY OF WILD DANCE Rearl River - 4 MUKI MB-Amigo - 2 SAMMY American Canis Fidelis - V1, Zw.Mł. WELL DIABLO z Dworu Abakusa - nb Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - V1 QUENTIN z Olexovho Dvora - 3 Ruthdales JON SNOW - V2 Klasa otwarta: Ruthdales NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG1, BIS2 Klasa championów: BOSTON Tavo Svajone - V2 DAY DREAM'S CALEB Might Fellows - V3 DYPLOMATA Amakita - bdb Indevor SURFACE WIND - V1, CWC OZZY z Olexovho Dvora - bdb SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): ELZA Przechodzka Preria - wo1, NBwR Ruthdales KHALEESI MOTHER OF DRAGONS - wo2 Klasa młodzieży: AMI Hirrani - 2 KEY TO OUR HAPPINESS Pearl River - 3 SPECIAL American Canis Fidelis - V1, Zw.Mł., NJwR WIWIKA z Dworu Abakusa - 4 Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED - nb AMERICAN AMBER Harpagon - 4 CARMEN Tavo Svajone - V1, CWC DUMI Przechodzka Preria - 3 MOLLY Rancho Amerdog - bdb PANDA z Olexovho Dvora - V2 Klasa otwarta: BALU Maczu-Ku - 3 Finigan NEK-CYN GRIFTI - 2 I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS No Divas ARMORY - nb Klasa championów: AFERA Daikoku - V1 DASHI Czeibo - V2 do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  11. pablo_k

    Zabrze / Gliwice 9.IV.2017 (CWC)

    Zabrze / Gliwice 9.IV.2017 (CWC) sędzia: Tomasz Kuszyk PSY Klasa młodszych szczeniąt (baby): Dr. Wolf A KIND OF MAGIC - WO1, NMłSZwR Klasa młodzieży: JABAR Gogolińska Karolina - nb ROLLO z Olexovho Dvora - V1, Zw.Mł. Klasa pośrednia: Indevor SURFACE WIND - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG2 Klasa championów: OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC SUKI Klasa młodzieży: AMI Hirrani - V1, Zw.Mł., NJwR, BOS Klasa otwarta: ABI Somnia Vera - nb stawka domyślna, do uzupełnienia i ew. poprawki Pzdr
  12. Zakrzów / Racibórz 2.IV.2017 (CWC V gr.) sędzia: Monika Milian PSY Klasa pośrednia: DEMON Przechodzka Preria - V1, CWC, NDPwR Klasa otwarta: QUENTIN z Olexovho Dvora - 1 SUKI Klasa młodzieży: AMI Hirrani - 1 Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED - ? DUMI Przechodzka Preria - ? ELENA JAGBULL American Miracle - V1, CWC, NDSwR, BOB MOLLY Rancho Amerdog - nb stawka domyślna, do uzupełnienia i ew. poprawki Pzdr
  13. pablo_k

    Katowice 17-19.III.2017 (CACIB)

    Katowice 17-19.III.2017 (CACIB) sędzia: Maria Ceccarelli (Włochy) PSY Klasa młodzieży: DEMON Przechodzka Preria - bdb4 Finigan NEK-CYN GRENO - V1, Zw.Mł. Finigan NEK-CYN GUARO - nb JABAR Gogolińska Karolina - bdb3 ROLLO z Olexovho Dvora - V2 Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - V2 Ruthdale NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB Klasa otwarta: BOSTON Tavo Svajone - nb DYPLOMATA Amakita - bdb Klasa championów: DAY DREAM'S CALEB Might Fellows - V1, CWC, Res. CACIB Molnarvolgyi MEMORIAL DAY - nb OZZY z Olexovho Dvora - nb SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): ABRA Kencho - wo1, NMł.SzWR MAMMA MIA Du Lac Brule - wo2 Klasa młodzieży: AMI Hirrani - V3 Countach BE CUTE AS A BOTTON - nb ELEONORA JAGBULL - V4 Finigan NEK-CYN GUERA - V2 KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V1, Zw.Mł., NJwR MOLLY Rancho Amer Dog - bdb WIWIKA z Dworu Abakusa - bdb Klasa pośrednia: CARMEN Tavo Svajone - nb DUMI Przechodzka Preria - V3 Finigan NEK-CYN GRIFTI - V2 I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, NDSwR, CACIB, BOS Klasa otwarta: ABI Somnia Vera - V2 DEBRA Amakita - V1, CWC Klasa championów: Finigan END-FER FIYA - V1, CWC, Res. CACIB Klasa weteranów: Finigan BOS-ERI SHANTI - V1, NWwR do poprawki i uzupełnienia Pzdr wyniki o/Katowice
  14. Sosnowiec / Będzin 29.I.2017 (CWC) sędzia: Jan Ryk PSY Klasa młodzieży: AMARAT Hirrani - V4 DEMON Przechodzka Preria - V1, Zw.Mł. NJwR, BOS JABAR Gogolińska Karolina - V2 Finigan NEK-CYN GRENO - V ROLLO z Olexovho Dvora - V3 Klasa pośrednia: Indevor SURFACE WIND - V1, CWC, NDPwR Klasa otwarta: BOSTON Tavo Svajone - V2 DYPLOMATA Amakita - V1, CWC OZZY z Olexovho Dvora - nb SUKI Klasa młodzieży: VS AMBER Volturnus - V1, Zw.Mł. AMI Hirrani - V3 DAMINA z Arkadyjskiej Zagrody Anety - V4 Finigan NEK-CYN GRANDI - V2 SALMA ELEONORA Jagbull - nb Klasa pośrednia: Amartami BORN TO BE LOVED - V1, CWC Klasa otwarta: CARMEN Tavo Svajone - V2 POLEMICA z Olexovho Dvora - V1, CWC Klasa championów: AFERA Daikoku - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG3 Klasa weteranów: Finigan BOS-ERI SHANTI - V1, Zw.Wet., NWwR do uzupełnienia i poprawki
  15. pablo_k

    Świebodzice 2-4.XII.2016 (CWC)

    Świebodzice 02-04.XII.2016 (CWC) sędzia: Tomasz Kuszyk PSY Klasa młodzieży: CARTIERE Daikoku - 2 ? Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - V1, Zw.Mł. Klasa pośrednia: DD'S OUT OF THIN AIR Dan Danilo - bdb2 Indevor SURFACE WIND - V1, CWC, NDPwR, BOS SUKI Klasa młodszych szczeniąt: Ruthdales PRADA IN RED - wo, NBwR, BIS Baby 3 Klasa młodzieży: Amartami BORN TO BE AMAZING DUMI Przechodzka Preria Finigan NEK-CYN GRIFTI - V1, Zw.Mł., NJwR WENA z Dworu Abakusa WIWIKA z Dworu Abakusa Klasa pośrednia: BLACKBERRY Art Mironoff - V1, CWC Amartami BORN TO BE LOVED - 2 ? Klasa championów: AFERA Daikoku - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG3 stawka domyślna, do uzupełnienia i ew. poprawki Pzdr
×