Jump to content
Dogomania

danyww

Members
  • Posts

    2114
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by danyww

  1. Rozczulające są te dwie dziewczyny na fotkach :loveu: ..ale nie pakuj :evil_lol: Też mam nadzieję, że u Bryzuni to nic poważniejszego. :cool3:
  2. Dziewczyny zajrzyjcie. Baaardzo proszę :placz: Zapraszam na bazarek [URL]http://tiny.pl/q9j6w[/URL] [B]Choineczki i dzwoneczki ..na sznupeczki (ekspresowo)[/B]
  3. Dobrze, że już sunia zabrana. :lol: Zawsze gdy oglądam te młodsze psiaki od mojej Majeczki to zastanawiam się, które to jej dzieci :roll:
  4. Zapraszam na bazarek [URL]http://tiny.pl/q9j6w[/URL] :smile: [B]Choineczki i dzwoneczki ..na sznupeczki (ekspresowo)[/B]
  5. Zapraszam na bazarek [URL]http://tiny.pl/q9j6w[/URL] :smile: [B]Choineczki i dzwoneczki ..na sznupeczki (ekspresowo)[/B]
  6. Zapraszam na bazarek [URL]http://tiny.pl/q9j6w[/URL] :smile: [B]Choineczki i dzwoneczki ..na sznupeczki (ekspresowo)[/B]
  7. Zapraszam na bazarek [URL]http://tiny.pl/q9j6w[/URL] :smile: [B]Choineczki i dzwoneczki ..na sznupeczki (ekspresowo)[/B]
  8. Zapraszam na bazarek [URL]http://tiny.pl/q9j6w[/URL] :smile: [B]Choineczki i dzwoneczki ..na sznupeczki (ekspresowo)[/B]
  9. Zapraszam na bazarek [URL]http://tiny.pl/q9j6w[/URL] :smile: [B]Choineczki i dzwoneczki ..na sznupeczki (ekspresowo)[/B]
  10. Zapraszam na bazarek [URL]http://tiny.pl/q9j6w[/URL] :smile: [B]Choineczki i dzwoneczki ..na sznupeczki (ekspresowo)[/B]
  11. Zapraszam na bazarek [url]http://tiny.pl/q9j6w[/url] :) [h=2]Choineczki i dzwoneczki ..na sznupeczki (ekspresowo)[/h]
  12. [quote name='zerduszko']No pewnie, że chodzi o to, że adresówka niszczy obrożę. Jak mi się któraś znudzi, to na bazarek taką czy komuś dać słabo :shake: Moje też się szamoczą jak wariaty. Nie wiem jak one to zrobiły, ale Bolt zgubił nawet kółko o zawieszki inf. o chipie :shock: na szczęście zawieszka znaleziona, [B]ale teraz zastanawiam się czy nie przyszyć jej do Bolta[/B] :lol:[/QUOTE] Gwoździkiem, gwoździkiem ..a nie nitką. :evil_lol:
  13. Fajna cała trójca :lol:
  14. Aaaale fajne wiadomości o malutkiej :lol: ..a Ince musimy medal wręczyć. ;)
  15. Przyszłam do wystrachanej sznupci Dziewczyny z pewnością szybko rozprawią się ze strachami małej :snipersm:
  16. Przyszłam wesprzeć Juranda słowem bo groszem na razie nie mogę :shake:
  17. [quote name='Patrycja*']Tylko, że Pani pisała, że Elmo sprawia wrażenie ciągle spiętego i niepewnego. Jak podchodzi do niej to rzadko macha ogonkiem i ogólnie wygląda ciągle na smutnego...[/QUOTE] Biedne te wszystkie psiaczki, które nie potrafią poradzić sobie ze swoimi emocjami. Cierpią one i ich opiekunowie :shake:
  18. [B]Patrycja[/B] czytając opis Elmo dokładnie mam przed oczyma nieżyjącego już mojego sznupka. Był z chodowli, nie był bity bo miałam go od szczeniaka. Przeżył z nami 11 lat. Kochał mnie bardzo ale też potrafił ugryźć do krwi. Po prostu ja i domownicy dostosowaliśmy się do jego zachowań bo ponad 20 lat temu nie było u nas behawiorystów. Mam nadzieję, że Elmo da się z tego wyprowadzić.
  19. Tak późno gadacie a ja już byłam, padnięta [B]:sleep: Perukowce[/B] mam dwa i nigdy żadnego nie owijałam (stosuję zasadę JankaBezZiemi). Żyją już 16lat i nic im nie jest. Fakt, że jeden w młodości trochę przemarzł ale na wiosnę przycięłam i śmignął znowu w górę. Z owijaniem szalałam w pierwszym roku ogrodu jak porąbana :roll: ..ale potem mi przeszło. :oops: ..a liście też jeszcze mają i dużo innych krzaczorów też :lol:
×
×
  • Create New...