Jump to content
Dogomania

marta1624

Members
  • Posts

    11561
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by marta1624

  1. Haha ale plany :D No to Angi nie masz wyjścia- zaczynaj planować i zbierać kasę :D I hejj :)
  2. Qwa do ciebie nie tak blisko, zwłaszcza że mnie olewasz i nie przyjeżdżasz (jak wczoraj) :(
  3. No nie narzekam :) Chociaż do niektórych dogomaniaków trochę kilometrów jest niestety :/ Całe szczęście dt spaja ludzi :)
  4. Śliczny <3 I gratuluję! :)
  5. No muszę przyznać że bardzo fajnie, bo na fajnych ludzi trafiam :)
  6. A fotki robiła Nadira, której bardzo dziękuję :)
  7. Trudno, nie chce mi się zmniejszać :D Z Zuzaw i Ermanem : Koniec :D
  8. No ba :D Jeszcze o 14 miał być start, a do 14:20 gadał :D A wyruszyłyśmy o 14:50 :D
  9. Ja teraz też :p Idę herbatkę zrobić :D
  10. Haha niespodzianka! :D
  11. To ja tylko się witam, bo kwestie żwirku to nie moja bajka :)
  12. Madzia- ciężko powiedzieć ;) Organizator na początku wiele razy powtórzył,że to dogtrekking profeszional :D Więc było dziwnie- nie jak w Tychach, wszyscy razem, a każdy pojedynczo był puszczany, co 30 sekund osoba, po kolei od numeru 1. Więc które miejsce- nie mam pojęcia. Na pewno nie najgorsze, bo minimalnie przed nami doszły osoby z numerami 16 itp., a my miałyśmy 49, 50, 51. Ale które miejsce dokładnie to nie wiem :) Ale najlepsze też nie :)
  13. Hejka :) Oj, fajna noc...
  14. Dziękuję :) No i po dogtrekkingu.... Było super! Szkoda że się skończyło :(
  15. Takie jeszcze, spacerowe:
  16. Czas chyba na fotki :D Najpierw ostatni wyjazd
×
×
  • Create New...