[quote name='magdabroy']Śnieg, to śnieg :mad:
A to białe coś z lodówki, tylko wyglądem i to z daleka, przypomina śnieg :eviltong:
Poza tym podejrzewam, że Aga ma lodówkę z funkcją "no frost", więc "śniegu" w niej nie ma :eviltong:[/QUOTE]
Ale wygląda jak śnieg :evil_lol: Ja ci załatwię, moja babcia ma starej daty lodówkę :evil_lol: