[quote name='magdabroy']To po co go kupiłaś? Jak ja już kupię, to stary pójdzie do szuflady ;)
No, na razie nie będzie :eviltong: Chyba, że mnie znowu coś najdzie i będę laptopem kręcić :evil_lol:
Alinka miała na myśli, to że ja nie będę nagrywać filmików ;) Bo ja mam prehistoryczny fon, którego kamera jest, delikatnie mówić, do dupy :evil_lol: Miałam zmienić w lutym, ale mamy marzec, a my nadal nie zmieniliśmy :diabloti:
Ale fakt, Aga miałaś dać filmik z Ibri :mad:
Więc nie wiem jak to zrobisz, ale jak dojedziesz za chwilkę do domciu po pracy, to rób kawę i wrzucaj filmik :p
I nie ma wymówki, że jest u Sebka na telefonie,a on jest w pracy :eviltong:[/QUOTE]
No fakt. Mój tata ma "starocia", to jak nagra filmik to musi opowiadać co na nim jest :evil_lol: i zgadzam się z Magdą, Aga nie ma wymówek :mad: