[quote name='magdabroy']Hej Marta :)
Mam nadzieję, że pogoda jest taka jak chcesz i będą zdjęcia ze spacerku :)[/QUOTE]
Hejka :) Pogoda bardzo nie taka jak chcę, leje jak z cebra :angryy: Jak się nie poprawi, to się zastrzelę chyba :shake:
A z innych rzeczy- zaczynamy Barf :) Dzisiaj męczyłam się 40 minut, żeby zmielić kości z kurczaka (moje lęki nie odpuściły ;)), to już zmieliłam całe mięso. Psy zachwycone, mały zjadł bardzo łapczywie i warczał jak podchodziłam (! byłam w szoku !), a Kaja jadła wolno, warcząc na Lucka :) Podzieliłam 4 udka na 3 porcje, tak jak zawsze gotowane, a psy ciągle prosiły o więcej :lol: