[quote name='kalyna']buu biedactwo :(
ja łańcuszek kupiłam na dogo w dziale sprzedaż akcesoriów, a taki kaganiec, u nas w zoologu ;)
choć coś mi się zdaje, ze różne takie oferty są na grupie na FB... :evil_lol:
u nas też burza była i pogoda zrobiła się paskudna :([/QUOTE]
Na grupę lepiej nie wchodzić, uzależnia :lol: Ja miałam zamówić szelki, a czekam na 2 pary norwegów, obrożę dla małego, obrożę dla owczarki i szelki y. A mam zamówić jeszcze piłkę :placz: