[quote name='marta.k9080']Ta z Trixie dobrze się pierze,po spacerze była czarna, a po płukaniu w szarym mydle odzyskała czerwony kolor nawet nie widać że była brudna.
Ja używam ją z szelkami,żeby Luna w razie czego nie skręciła sobie karku.[/QUOTE]
Ja zawsze zakładam szelki, bo Kaja jest wtedy spokojniejsza, bardziej opanowana. Na obroży robi się jak stróż, broni mnie, psy z którymi spaceruje i strasznie ciągnie :roll: Chyba że nad wodę, jak już rozłożę koc lub do zabaw kontrolowanych ze znajomymi psami, to wtedy obroża (jak jest luzem) ;)