Jump to content
Dogomania

jo ka

Members
  • Posts

    1505
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jo ka

  1. [quote name='Maciek777']Macie 2 - niech to będzie początek kilkupsowej sfory;) ... :)[/QUOTE] HA HA HHAAAAA !! Może kiedyś .. gdy domek odziedziczę to cała chata będzie dla zwierzaka :cool3: a póki co zapraszam i wpraszam : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242152-Puzzelek-dla-tymona[/url]
  2. Ahaaaa a wiesz, coś w tym jest, mi ostatnio też coś świruje z dogo.. kompem (?) sama nie wiem, zrobiłam bazarek- wystawiłam go w kwietniowych reklamach i - co zaglądam to nie ma połowy tego co napisałam oraz zdjęć- tylko wybiórczo :o Wchodzę w 'edytuj' - a tam w tej ramce do edytowania wszystko jest TO co z początku napłodziłam! gdy klikam 'zapisz' to nic nie działa, zero zmian- więc wchodzę w 'zaawansowana edycja' i dopiero wtedy łaskawie mi zapisuje, ale co z tego- gdy wchodze na nowo na tą stronkę z moim ogłoszeniem- to ciągle to samo- połowy nie ma wiadomości.. ehh:shake: :niewiem: o co chodzi , miał już tak kiedyś taki psikus, że znika / zapisuje się tylko część postu ?? A tak wgle to mizianki dla Romusia :-)
  3. :shake: ehh.. ah a i taka mała sugestia- Oleno chyba warto by zmienić początek ? tzn tytuł / podtytuł wątku o Romczysławie : to jest sprzed pół roku, nieaktualny ten:[h=2][SIZE=2]" Alarm. Nie opłacony październik [SIZE=2]"[/SIZE][/SIZE] [SIZE=2]Hmm ?[/SIZE][/h]
  4. [SIZE=3]Zapraszamy po Tymonkowego puzzelka[/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242152-Puzzelek-dla-tymona[/url]
  5. Dobre wieśći:thumbs: tylko ten domek, ten jeden wymarzony, i jeden telefon by wystarczył..
  6. Rozliczenie 'powstaje' , str. 3 #70 :roll: Wg moich wstępnych obliczeń wynika, że nieco ponad 50 zł będzie do przekazania dla innego w potrzebie psiaka.
  7. [SIZE=3]ZAPRASZAM do częstowania !! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242152-Puzzelek-dla-tymona[/url] bazarek gotowy i otwarty :-) [/SIZE]
  8. Hej czy ta aukcja będzie ok ? [url]http://allegro.pl/bayer-foresto-obroza-duza-dla-psow8kg-70cm-psy-i3162135095.html[/url] PS. bazarek cegiełkowy dla Tymka zaraz będzie gotowy :-)
  9. Jakże dobre i zarazem smutne wieści... . Takie to życie poplątane. Ehh Współczuję i ściskam, a jednocześnie cieszę się na wieści o dropiatej panience
  10. Cioteczki pliis- o chwilkę cierpliwości, uczę się 'obróbki' różnych dziwnych programów komp. i zmajstruje jakiś fajowy bazarek cegiełkowy dla Niedźwiadka :-) [SIZE=1][COLOR=#696969]na tą obróżkę oczywiście, a może i nie tylko..[/COLOR][/SIZE]
  11. Zapisuję malutką, na razie krucho z $$ i jeszcze widmo zwolnień ehh... ok połowy miesiąca zobaczę co da się wesprzeć
  12. [quote name='sonia1974']Zaglądam do malutkiej ,jak ona się czuje dziś ? Widzę że Ciocia jo ka będzie majstrować bazarek dla malizny kochanej :loveu:[/QUOTE] [SIZE=3]Cuda, cuda ogłaszają ....!!! [/SIZE]:multi: >>i już kontaktuje się z cioteczką od fantów w spr. bazarku
  13. [B]Romuś >>[/B]> do domku !! ja Cię proszę ,noo:p
  14. Ludzie - w sensie reszta 'rodziny' osoby zmarłej - postąpiła ohydnie!! Chore prawo, chory kraj, że w przypadku śmierci właściciela (co jest rzeczą normalną, prędzej czy później) to zwierzaka traktuje się jak rzecz/ przedmiot kt można ot tak sobie przestawić/ wyrzucić i nie przejmować się jego losem!!:angryy: Wg powinna być ustawa (no, jakaś szczególnie ostra regulacja prawna) o ochronie zwierząt w takiej sytuacji- że należy im się [U]przez tą właśnie część rodziny [/U](co to się później domaga spadku etc.) zapewnienie godnej reszty życia, opieki, zapewnienia domu i miłości.... Uhhhh
  15. [B]Baxter[/B]- ja Cię [U]proszę[/U] - zachowuj się !! pokaż jaki miły grzeczny i mądry chłopak z ciebie jest , no! :mad: ;)
  16. Wspaniałe wieści Tinuchno, mordko śliczna dobrego życia u boku kochanych Pańciów :multi:!! Swoją drogą -ostatnio adopcje wokół ruszyły... nastał dobry czas, czyżby wiosna w eterze ? ;)
  17. [quote name='faith35']W lasach mogą go za niedźwiedzia uznać :p[/QUOTE] baa! nie tylko- teraz ten ogon to jak.. u króla lwa ;)
  18. Franiek[U] JEST[/U] zazdrosny ;-) chce dominować :D ale nie mocno, tzn najgorzej w domu, gdy przebywają w jednym pomieszczeniu- wtedy zaczyna się mały rozgardiasz! Burczenie, wurczenie, pokazywanie nieco ząbków starego na nowego.. Grrr i Wrrr i Brrrr... etc. Generalnie tłumaczymy mu że NIE wolno, że ma BYĆ spokój, że on w hierarchii jest szychą itd. ale nie do końca to do Frańka jeszcze dociera :D Na spacerze, nawet razem spięci na smyczce (hahhahh swoją drogą- jak to musi nieźle wyglądać, gdy tam sobie zaplątani razem idą, jeden na lewo, drugi na prawo a ja oplątana nimi i tylko jedna:D) -to idą ładnie, równo, bez 'kłótni' tylko jeden przez drugiego co chwilę siuura i zaznacza teren ! Póki co- Miłek jest w domu tylko jakiś czas, w porze obiadu, do wieczora- gdy ojciec zjeżdża do domu; później jadą razem do pracy na nocke (i wszyscy idą spać i zapada błogi oczekiwany spokój...Aaaaa) Franio oczywiście jest przez nas miziany, przytulany, ale wiecie co ? Najśmieszniejsze jest, że mimo tych lekkich niesnasek domowych pomiędzy [SIZE=3]Franio vs. Miłek[/SIZE] - to ten biszkoptowy nicpoń zrobił się baardziej usłuchany! :D wraca pięknie na zawołanie na spacerze, z jęzorem i zacieszem na mordce, i sam 'zachęca' -no po prostu- zaczepia nas o zabawę, a to piłeczka, a to sznurek, a to gryzionko-łapanko pańciów lekkie kąsanie... Ożywił się niesłychanie - takie odświeżenie chyba jest dobre ?? ;-) Hahaha!
  19. [quote name='kcd']... Jeszcze dziś dobiła mnie pewna Pani - niosłam karmę dla piesów i mnie zaczepiła: Pani: A dla kogo ta karma? Ja: A dla moich piesków... tzn jeden jest mój, drugi do oddania P (mocno zainteresowana): Oooo! a jaki ten do oddania?? J: Taki do kolanka wilkowaty, pewnie mnie Pani widziała na spacerach... P (skrzywiona): Aaaa... to wiem... To nieeee, bo ja chcę takiego malutkiego... J (SEPIA!!!!): To ja znam takiego malutkiego do oddania, malutka, kochana suńcia P: (przerywa): A jaka rasa? J: ... kundelek? P: Ojej to nie! Ja chcę takiego malutkiego, ale ślicznego!!! <kurtyna>[/QUOTE] :crazyeye: :-? :-x Zacytuję mojego kuzyna, który NA tak totalnie głupie/ debilne/ bezmyślne/&^%$#!! i in. wypowiedzi kwituje jednym krótkim, ale jakże dosadnym : BEZ KOMENTARZA !! bo cóż więcej dodać ? po co nadszarpywać takimi nerwy i zdrowie? I tylko czasem żal do kogoś tam, w górze, że tak bezmózgie istoty chodzą po tym świecie.. Ehh :shake:
  20. muszą się wszyscy dooobrze zapoznać ze sobą ;-) przez weekend -mam nadzieję- relacje polecą i może nawet jakieś foteczki :bigcool:
  21. a gazeta wyborcza ?? ona ma też te 'dodatki' i po regionach, u nas np. leci na wrocław, i tam są też ogłoszenia o zwierzakach !
  22. zdjęcia wybrane wybornie, nic nei dodam więcej :D
  23. Ekhmm a jak to było z przysposobieniem zwierzaka ? po 3 mcach od 'intensywnego' ogłaszania iż znaleziona takiego a takiego piesa -można przyjąć że- o ile prawowity właściciel się jednak nie zgłosi- że pies zostaje z nowym pańciem i ten staje się opiekunem prawnym ? czy jakoś coś pokiełbasiłam :) ? hehh Tatinek jest nim zauroczony! :D Historia małego (na razie nie byliśmy z nim na 'przeglądzie' u wetki) jest w skrócie taka: w nocy na mojej 'dzielnicy' przyplątał się na stacje benzynową / został wyrzucony (?) i tam spędził dłuugie godziny, leżał sobie spokojnie na wycieraczce do budynku, tam chłopaki z nocnej zmiany jako tako go przywitali świątecznie, dokarmiając itd. a że mój ojciec jest zaprzyjaźniony z nimi, to od słowa do słowa- zabrał go do siebie do roboty, początkowo u niego, później przyjechał z nim do domu.. ot i tyle :)
  24. [quote name='sonia1974']Anula zaproponowała fanty na bazarek , ja bym zrobiła ale zepsuł mi się aparat , może ktoś chętny zrobić ?[/QUOTE] [quote name='gosiaczek1984']Ja nie mam kiedy,chociaz bardzo bym chciała,mam co do minuty ostatnio zaplanowany czas w pracy, bardzo chciałam was zaprosić do bokserków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241205-Boksery-które-czekają-na-dom-z-utęsknieniem-czy-doczekają/page3[/URL][/QUOTE] [quote name='gosiaczek1984']prośba ogromna do zrobienia bazarku,Anula oferuje fanty[/QUOTE] Jestem i melduję się- mogę zorganizować bazarek, mam teraz nieco ekhmmm spokoju :lol:
×
×
  • Create New...