-
Posts
1428 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Leokadia
-
A ty mi właśnie przypomniałaś, że nie wiem gdzie jest nasza książeczka, a w piątek wyjeżdżamy. Przydałoby się ją teraz znaleźć niż tak na ostatnią chwilę;)
-
Pewnie, że wierszem, to ci dobrze wychodzi:loveu:
-
Majeczka poetka, zaraz jakiś tekścik wysmaruje dla ślicznoty;)
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Leokadia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Ja też wiecznie mam problem z kostkami, po kilka razy każdą skręciłam. Teraz mi czasem przy chodzeniu tak dziwnie strzykają. -
Jest jakieś zainteresowanie adopcji psiaka?
-
Miałam dokładnie takie same objawy, do tego mi jeszcze całkowicie opuchlizna nie zeszła i wyglądam jak bym nie dość, że oberwała, ale i przyćpała ostro. Słońca prawie nie ma, a ja w ciemnych okularach latam, wzbudzam sensację też jak po nocy z psem chodzę, oczywiście w ciemnych. Ludzie sie patrza jak na kosmitkę:evil_lol: Ale na szczęście obyło się bez okulisty, uff. U nas zaczyna się robić zaduch, w nocy strasznie waliło, przydała się porządna burza i deszcz po tylu dniach upału. Ale widzę, że długo się taka pogoda nie utrzyma, już jest ponad 25 stopni. Idzie się ugotować. Do tego pies chciałby się w rzece ochłodzić, a trzeba go hamować, bo kropelki na kleszcze dostał, biedak.
-
Prezes już ma się dobrze. 4 dni się męczyłam. Też mi się wydaje, że to było coś a'la jęczmień, maść wystarczyła. Nikomu nie życzę takiej męczarni.
-
Kurczę, wygląda jak większa wersja mojego burasa. Oby szybko znalazł domek;)
-
Nie będę teraz za często siedzieć na dogo. Mam problem z lewym okiem, kłuje niesamowicie, cały czas łzawi, samruję maścią z antybiotykiem, jest lekka poprawa, ale jutro wybieram się do okulisty. Chodzę cały czas w opatrunku i ciemnych okularach, poruszam się jak paralityk, po domu ledwo co chodzę, nie wspominając o spacerach z psem. Dobrze, że jest jeszcze pani Grażyna, małego mi zabiera na spacery, nie wiem co bym bez niej zrobiła.
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Leokadia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Oj, Kraków, Kraków, moja miłość do tego miasta skończyła się w momencie, kiedy mnie ślubna dorożka przejechała:evil_lol: Mnóstwo przepięknych fotek:loveu: -
Watpie, żebyście chcieli oglądać rozmazany leonowy tyłek:eviltong:
-
Mówię o pozowaniu do zdjęć, jego muszę tysiąc razy ustawiać, a ją usadzę i siedzi:lol:
-
Dla mnie to jest zbawienie, bo na spacerach zazwyczaj zajmują się sobą, ja nie muszę się wysilać. Tzn. Leon i tak zawsze sam sobie zajęcie wynajdywał, ale Rika bardzo szybko się nudzi i jak nie ma nic do roboty to zajmuje się włóczęgą.
-
Nie powiem, bo przesłodka parka nie raz sobie urządzała wycieczki za sarnami, przy czym dobrze jest mi ćwiczyć przy Rice posłuszeństwo Leona, wiadomo nawajem się nakręcają.
-
Na spacery chodzimy już razem od ponad roku, Rika słucha się mnie prawie tak samo jak sąsiadki, więc raczej obaw nie mam.
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Leokadia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Ehhh, mój piesek też był idealny, chyba odzywa sie krew niufa, taa miłość do wody:evil_lol: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Leokadia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
I kobiety to ponoć słaba płeć, dzielna Majeczka:loveu: -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Leokadia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Jak narzekamy na swoje psy to wszyscy. Wykąpałam wczoraj psa, muszę odczekać 3 dni, aż go zakropie nowymi kropelkami na kleszcze, a ten mały idiota wziął się wpakował do najgłębszej, najbrudniejszej kałuży i się w niej uwalił:angryy: Śmierdzi jak cholera i znowu muszę go kąpać:shake: -
Ale jaki słodki kermit:loveu: Rika jest fajniejsza od Leona, lepiej pozuje, bardziej kontaktowa, to i na pierwszym planie:lol: A tereny naprawdę fajne, co chwila odkrywam nowe drogi, choć tyle lat tu mieszkam i wydaje mi się, że już wszystko odwiedziłam;)
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Leokadia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Ja chyba nie chcem szczeniaczka:evil_lol: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Leokadia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Co jak co, ale, żeby ktoś na widok pointera wam złaził z drogi, pewnie kolce miał na sobie:evil_lol: -
To Rika, pies mojej sąsiadki, chodzę z nią na spacery;)
-
[IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/9_zps2ddb31b9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/7_zpsae3e1642.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/2_zpsc093b2d6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/3_zpsc3df56ff.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/10_zps443b9c15.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/24_zps98d219b2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/28_zps85faad53.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/26_zps2fd66bb8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/27_zps34b2588c.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/20_zps8603ffb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/15_zps9478c7a2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/17_zps5d89320e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/14_zps008aef91.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/13_zps44daf395.jpg[/IMG]